Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bitanem sivilce sorunun olmadığı için gülsuyunu sürmende sakınca yok,nemlendirici içinse hem uygun gördüğüm hemde sevdiğim daha öncede tavsiye ettiğim netrojenin spf li kremini öneririm cano
neutrogena_oilfreemoist_combine_enlarge.jpg

bu serinin pembesini alabilirsin..o yağlı ve karma ciltler için
kozmetikçilerdede satılır ezanelerdede,fiyatları uygundur,bana çok sempatik ve güvenilir gelir..üstelik spf içeriyor..bunu kullanabilirsin bebeğim gönül rahatlığı ile..
bezeler için canını sıkma,daha önce anlattığım gibi onlardan kurtulabilirsinaklinialirimsmile

bi denesin seeeeeeeennn Şeniz Şeniz :1hug:

canım iy, hatırlattın,dün çıktım aniden,kızlarada göstericem zaten,geçmişi kurcalıyım bakıyımyerimseniben

ay cok makbule gececek gulum benim ya Şeniz :dance:

burcum teşekkürler tatlım,anam kıyafete göre güzellik olsakaydirigubbakcemile3saol yinede senin güzel düşüncen o:içelim:
ben geçmiş alıntılarıma bakmaya gidiyorum canlar..şu selülit yağını bulıyım:eek:

:1hug: Şeniz

423.jpg

biberiye yağı
portakal yağı
defne yağı
kekik yağı
zambak yağı
pelesenk yağı
nane
lavanta
fındık yağı
limon
çam terebentin

canlar bakın yazıyor üzerinde selülit yağı die..içerdiği yağlarıda yazdım..15 tl bu yağ..ve daha bitmedi..tam yorumumu bitince yapıcam,ama gidişat çok güzelkaydirigubbakcemile2

423.jpg

biberiye yağı
portakal yağı
defne yağı
kekik yağı
zambak yağı
pelesenk yağı
nane
lavanta
fındık yağı
limon
çam terebentin

canlar bakın yazıyor üzerinde selülit yağı die..içerdiği yağlarıda yazdım..15 tl bu yağ..ve daha bitmedi..tam yorumumu bitince yapıcam,ama gidişat çok güzelkaydirigubbakcemile2

lokman aktar demek himmm CADIARZU bu aksam aliyorum hemen :eek: sagol tanricam guzelim balim :1hug:

423.jpg

biberiye yağı
portakal yağı
defne yağı
kekik yağı
zambak yağı
pelesenk yağı
nane
lavanta
fındık yağı
limon
çam terebentin

bütün aktarlarda bulabilir miyik acep
bizim orda bi dene var :1no2:
kursta girdi işin içine bide çalışıyom başka aktar arayamam ki bilmiyorumkismile

lokman aktar demek himmm CADIARZU bu aksam aliyorum hemen :eek: sagol tanricam guzelim balim :1hug:
rica ederim tatlım..umarım sende memnun kalırsınkaydirigubbakcemile5masaj yaparak sürmeyi unutma ama..güzelce yedir onu popo ve baldırlarına..ben göbeğime falanda sürüyorumaklinialirimsmile
bütün aktarlarda bulabilir miyik acep
bizim orda bi dene var :1no2:
kursta girdi işin içine bide çalışıyom başka aktar arayamam ki bilmiyorumkismile

o zaman yazdığım yağları al aktardan..hepsini karıştır öyle süryerimseniben

ve iste dun saticiya dayanamayip aldiklarim eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

soldaki goz cevresi kremi rosensin 36 TL ve sagdaki gul suyu 2.40 TL

burcum hoşbulduk tatlım =) rosesanı iyi gunlerde kullan tatlım benimkisi gül kokusunu sevmedigi için kullanamıyorum

kankaların gülü o yagı bulamayanlar içerigindeki yagları alıp kendileri yapabilirler o yuzden yazman cok iyi olmuş melek suratlım ...kanka çilekte kerestase ın fiyatlarına baktım ohanzi oldum ohaoldumsmile çok pahalı bebegim ben en iyisi kararbiberimin maskesinden alayım

ya kizlaanim r masallahiniz var dun geceden beri kac sayfa gecmis valla sevdim bu topigi:))))))))))))) sudocremi sormussunuz turkiyede mothercare magazalarinda bulunuyor aslinda kremin esprisi cinko icermesi.evet canim bildigin pisik kremi.ama cidden cok iyi suan yuzumde sivilce yok usanmistim artik.guzel dilekleriniz icin cok sagolun bayanlar :)))) 15 gune memleketime gelecegim icin depresyon felan kalmadi cok sukur:)))))))))))) biraz kendime bakayim dedim cildimi mahvetmisim gecen mac studio fondoten almistim lekeleri olanlara kesinlikle oneririrm bugunde mac powerpoind goz kalemi alcam ama biriniz bana gosterin lutfen hayatta anlamambilmiyorumkismile

burcum hoşbulduk tatlım =) rosesanı iyi gunlerde kullan tatlım benimkisi gül kokusunu sevmedigi için kullanamıyorum

kankaların gülü o yagı bulamayanlar içerigindeki yagları alıp kendileri yapabilirler o yuzden yazman cok iyi olmuş melek suratlım ...kanka çilekte kerestase ın fiyatlarına baktım ohanzi oldum ohaoldumsmile çok pahalı bebegim ben en iyisi kararbiberimin maskesinden alayım

sagol canimin ici :1hug: aslinda benim koca sevgili ne diyecek bu ise bilmiyorum bilmiyorumkismile insallah o da rahatsiz olmaz :1no2:

sagol canimin ici :1hug: aslinda benim koca sevgili ne diyecek bu ise bilmiyorum bilmiyorumkismile insallah o da rahatsiz olmaz :1no2:

inş tatlım olumunekankayizsmile

tanrıçam ne dicem herseyden konuştuk taraklardan konuşmadık saçlarını plastık taraklarla mı tarıyorsun yoksa tahta olanlarla mı ...elektriklenmesi için tahta tarak aldım saçlarımı yoluyor resmen plastikte elektiriklendiriyor mafoldumben

kanka daha sonra saç yapımı hakkında da konusalım mı fikir edinmemiz için begendigimiz saç modelleri nasıl yapıldıgını fln konusruz

tanrıçam ne dicem herseyden konuştuk taraklardan konuşmadık saçlarını plastık taraklarla mı tarıyorsun yoksa tahta olanlarla mı ...elektriklenmesi için tahta tarak aldım saçlarımı yoluyor resmen plastikte elektiriklendiriyor mafoldumben

kanka daha sonra saç yapımı hakkında da konusalım mı fikir edinmemiz için begendigimiz saç modelleri nasıl yapıldıgını fln konusruz

canim guzel bir konuya parmak basilacak sayende a.s guzel bir fikir. bekliyoz onerilerini tanricam.. :1hug:

nisanım ozelden sana linkleri atcam kuzum ...o dedigim seyide yazcam burada yazamam ayıp çunkü =) [/B]

Bekliyorum bebeğimmm bayanssulusmile

ayy nisanımm sorma yaff azcık dertli idim :çok üzgünüm: bide ders çalışma sıkıntısı bastırınca kapattım kendimi herşeyee.. bide bugün daha bi kötüydüm evi baştan aşağı silip süpürdüm :1ninca: barim bedenim yorulsun da kötü şeyler düşünüp meşgul olmayım diye tabi ondan önce de ağladım bi güzel.. şimdi azcık daha iyiyim hemen koşup geldim

Canım temizlik gerçekten insana derdini unutturuyor..kaydirigubbakcemile3.Ama kafan niçin böyle bozuk be yavrum? :teselli:

günaydın canlar

Günaydın ela gözlüm gamzeli dilberim opuyorumnanaktan

bitanem saç kremi ile yoğun bakım kremleri farklıdır..marketlerde saç kremi satılır ya onları ben tavsiye etmem,sümük gibi yapıyo saçı:dilcikar:ama toğun bakım kremleri farklı..saç kökünede sürülebiliyo..
mesela kerestase nin bu kremleri yoğun bakım kremi

Kerastase ateş pahası kankacığım...akannehir
Başka bildiğin yoğun bakım kremi var mıdır?
bir de o sıradan saç kremini (Dove) kullanıyorum ben, çok ezik hissettim kendimi şuanda...mafoldumben :umursamaz: kaydirigubbakcemile3
ama TBS Brezilya fındığı maskesi yapıyorum bi de yağ karışımı var Bacelino diye...
gene de kuruluğa kesin çözüm olamıyorum...
:gitme:

bitanem sivilce sorunun olmadığı için gülsuyunu sürmende sakınca yok,nemlendirici içinse hem uygun gördüğüm hemde sevdiğim daha öncede tavsiye ettiğim netrojenin spf li kremini öneririm cano
neutrogena_oilfreemoist_combine_enlarge.jpg

bu serinin pembesini alabilirsin..o yağlı ve karma ciltler için
kozmetikçilerdede satılır ezanelerdede,fiyatları uygundur,bana çok sempatik ve güvenilir gelir..üstelik spf içeriyor..bunu kullanabilirsin bebeğim gönül rahatlığı ile..
bezeler için canını sıkma,daha önce anlattığım gibi onlardan kurtulabilirsinaklinialirimsmile

Bende de var bu oil free Neutrogena nemlendiriciden. SPF li değil benimkisi ama...karma cilt için. çok güzeldir çok memnunum kankaların gülü.. kaydirigubbakcemile5
Burcucum güle güle kullan Rosense'leri balım, göz kremi hakkında yorumları beklerim ona göre .
opuyorumnanaktan

ya kizlaanim r masallahiniz var dun geceden beri kac sayfa gecmis valla sevdim bu topigi:))))))))))))) sudocremi sormussunuz turkiyede mothercare magazalarinda bulunuyor aslinda kremin esprisi cinko icermesi.evet canim bildigin pisik kremi.ama cidden cok iyi suan yuzumde sivilce yok usanmistim artik.guzel dilekleriniz icin cok sagolun bayanlar :)))) 15 gune memleketime gelecegim icin depresyon felan kalmadi cok sukur:)))))))))))) biraz kendime bakayim dedim cildimi mahvetmisim gecen mac studio fondoten almistim lekeleri olanlara kesinlikle oneririrm bugunde mac powerpoind goz kalemi alcam ama biriniz bana gosterin lutfen hayatta anlamambilmiyorumkismile

Daha iyi olmana sevindim canım.opuyorumnanaktan..Çok sağol krem hakkında bilgilendirdiğin için =))kaydirigubbakcemile5
Sivilcesiz bir cilt dilerim herkese

ve iste dun saticiya dayanamayip aldiklarim eyvahedigeldismile kaydirigubbakcemile3

soldaki goz cevresi kremi rosensin 36 TL ve sagdaki gul suyu 2.40 TL

burcum güle güle kullan..işallah memnun kalırsın ürünlerindenopuyorumnanaktan

diyorum ya tam ohanzilikeyvahedigeldismile
dediğim gibi kankam,sen karabiberin maskesinden al..ben aktardanda alıyorum..mesela aldığım bi kaç maskeyi netten bulursam paylaşıyım.
u3_Sacmask.jpg

mecitefendisacbakimmaskesidefne%20%20b1.jpg

DABUR-VATIKA-SAC-DOKULMESINI-ONLEYICI-MASKE__19490617_0.jpg

şu anda mecit efendinin kremi evde var..kokusu çok hoşuma gidiyo=)bunların hepsini aktarlardan bulabilirsiniz..ama defne garlı içlerinden en memnun kaldığımhihoyyyt
ne güzel sevdiysen topiğimizihihoyyyt
tatlım göz kalemimi istiyosun sen?markası mac olsun diyosun sanırım..
netten aldım bu resmi..
ttfkaqnn.jpg

ben kullanmadım,o yüzden bilgi veremem,ama carmina gibi türk markalarınında siyah göz kalemleri oldukça kalitelidir canım..fiyatıda 5 tl gibi bi rakam bilgin olsun

tabiki konuşalım bitanem..olumunekankayizsmile
kadınların konuşucak konusu bitmez,onada girelim tabiaklinialirimsmile
bebeğim akşma resimli olarak bu konuya değiniyim tamammı gülümŞeniz

tamam aşkısı aksama resimli olarak konusalım saç maskesine gelince meciefendinin ürünüleri izmirde var aktarlardan bulabilecegimi dusunuyorum sagol kankammmmmmmmmmmm

nisanım ozelden linkleri attım gülüm

Tanrıçammm, DFN Garlı'nın maskesini ben de kullandım, gerçekten çok güzeldir...kaydirigubbakcemile5
Bitirdiğim ürünler arasındadır kendisi.
Mecitefendi deneyeyim bir de. T. Body Shop'u her şampuan sonrası kullanamıyorum, Dove da pek yeterli gelmiyor herhalde. Bu Mecitamca'ya bakayım.kaydirigubbakcemile2

Canlarım, Galatasaray Üni'den haber geldi, Fransızca 2. kur açılıyooooooorrrrrr..hihoyyyt.Yarın başlıyor dersler.hihoyyyt Salı ve Perşembe akşamları..:hulya:.

O kadar sevindim ki...Şimdi gidip kayır yaptırmam lazım...:eek:
Akşam üstüne doğru kavuşuruz gene kuzucuklarımopuyorumnanaktan
öpüyorum kocaman!
opuyorumnanaktan

Kerastase ateş pahası kankacığım...akannehir
Başka bildiğin yoğun bakım kremi var mıdır?
bir de o sıradan saç kremini (Dove) kullanıyorum ben, çok ezik hissettim kendimi şuanda...mafoldumben :umursamaz: kaydirigubbakcemile3
ama TBS Brezilya fındığı maskesi yapıyorum bi de yağ karışımı var Bacelino diye...
gene de kuruluğa kesin çözüm olamıyorum...
:gitme:
Bende de var bu oil free Neutrogena nemlendiriciden. SPF li değil benimkisi ama...karma cilt için. çok güzeldir çok memnunum kankaların gülü.. kaydirigubbakcemile5
Burcucum güle güle kullan Rosense'leri balım, göz kremi hakkında yorumları beklerim ona göre .
opuyorumnanaktan
[/B]
kaydirigubbakcemile3ezik hissettim diyo öldüm ya=))
ama aprilim yerinde olsam öyle bi krem kullanıcağıma ypğun bakım kremi kullanırım..aktardan alamasan bile loreal falanda olur
marketten alabilirsin onuda
KZM_2908_390.jpg

img_265638873_200.jpg

gibikaydirigubbakcemile5
bebem barcelino karışık yağ karışımıdır..yani yağ bakımı yapıyosun güzel..yoğun bakımı saçına sürer,bone takar ve üzerine sıcak havlu tutarsa kafanda 5-10 dakika tutarsan faydaı olur bitanem..aynı işlemi barcelino ilede yapabilirsin..ama bu dediğimi bakım kremi ile mutlaka dene
yaz geliyo ya çifte kavrulmuş olsun spf li dedimaklinialirimsmile

aprilim harikasın sen ya:asigim:
hayranım sana biliyosun dimikaydirigubbakcemile5kendin için öyle faydalı şeyler yapıyosunki alkış almamak mümkin değilalkisalkisalkis
okul hayatımdada keşke senin gibi yararlı bi dostum olsaydıboshayallersmileboş boş kantinde lak lak edip derslerden kalmaz,üniyi bitiricem die ecel terleri dökmezdim:hulya:
hayırlı olsun ne diyim canım opuyorumnanaktanbenim

ben mac'in bi kalemini alıyodum testerden başka kalmamıştı alamadım
siyah ama çok güzeldi siyahı böl buğulu yapıyodu bide far gibim kullanabiliyodu sanırsam 30 küsürdü diye hatırlıyom
iyi ki kalmamış çok bi kalem için o para yahu.
flormar görüyo işimi 4,5 tele

X