Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sağol tatlımmm:) evet clinique de olabilir onun bi 3lü serisi falan vardı:) aslında onların böyle seyahat kitleri falan var onlardan alayım deneyeyim beğenirsem büyük boy alırım :)

sivilcelerden ne çekiyoruz biz böyle yaaa:sinifsinif::sinifsinif: seni takip ediyorum tatlım sen kurtuldun çok şükür:)) darısı başımaa. iyi bari sen okudum diyosan yorumları alayım.. ben bu sitede arattım pek bi yorum bulamadım. ama la roş iyidir diye düşünmüştüm ben de..

tanrıçamm teşekkür ederim cevap için:) alıntılayamadım büyükçe bir mesajdı:)

eprılım ne için kullanıyon onnarı sen ?

ya benim yazın güneşten çillerim oluşuyo yaaa
koruma sürmeyide unutuyom hep

unutma amaaa sonra çiller zor yok oluyoo dermalogicanın bi tane güneş kremi var solar defense booster 30 spf diye, onu alışkanlık haline getirdim nemlendirici olarak sürüyorum ben var olan çillerimi bile yok etti hemi de yağlandırmıooo alkisalkisalkis ona bakabilirsin bi:) biraz tuzlu ama ben 2 yıldır kullanıyorum bayağı gidiyoo.. ona bi bakabilirsin o kadar şirin bi şişesi var ki insanın zevkle süresi geliyo:)

Allaha şükür kurtuldum tatlım ya. Çok kötü olursa kendine dert etme, Roacc. başla, korkulduğu gibi bir ilaç değil, kesinlikle kötü sivilcelere öneriyorum ben kuzum. hayatımda dönüm noktası oldu resmen.:lepi:
KK da pek yok canım ama google'dan aratırsan epey yorum bulursun Lolacım...

bu sefermiakannehirdaha önce gösterdinmi laaklinialirimsmile:roflol:vayy yaptıkların süperhihoyyytsonuçları bekliyoruz
hu hu kımsem yok mu:)))))
dier topikteyiz pantoşum=))
iyi geceler kuzular
yarın iş var tospaaa kaçar
öptüm kocaman hepinizi
iyi geceler tospa

roacotan ile ilgili şöylede bir dip not vericem,çocuk yapmayı düşünen evli bayanlar yada bekar bilemem=)varsa 2 yıl çocuk yapmıyosunuz..çünkü bu ilacı kullandıktan 2 yıl sonrada etkileri sürüyor,ve çocukta zeka geriliğine yol açıyor..yani bunu içerken hamile kalmayın...dimi aprilimkaydirigubbakcemile5

Elbette kankacım, zaten bir taahhütname imzalıyoruz başlamadan önce ve her ay yeni doz alımında. İlacı kullanırken sonrasındaki 1 sene içerisinde hamile kalmak, kan vermek (kanınız 1 hamile kişiye verilebilir riski ile) yasak...Riskleri de kabul ediyorsunuz. Karaciğeri yoruyor çünkü ama kontrol altında tutarsanız hiç sorun değil. her ay düzenli kan testi yapılıyor. Benim değerlerim hiççç yükselmedi mesela. kaydirigubbakcemile5

bende yapayım bunları sempatiksalakcinni
gelişmeleri merak ediyorum april

kizlar reaccutani 1 yil kullanmis biri olarak sunu soyluyorumki suanki aklim olsa asla kullanmazdim ilk 3 -4 yil bebek gibi bir tenle dolastim sonrasinda tum sivilcelerim yeniden hortladi hemde cok uzun sure tedavi olmama ragmen neler cekmistim(((((((((( bir dunya yan etkisini cekerek

hiç tekrarlamayan vakalar çoğunlukta yalnız canım...
tıpta olur böyle şeyler. ufak bir yüzdelik dilime girmişsiniz demek ki, çok üzüldüm...:a015:
belki de tedavinin ardından doğru ürünleri kullanmadınız, yiyeceklerinize dikkat etmediniz.:sm_confused:
hem gerekirse tekrar kullanabilirsiniz. bir 5 yıl daha bebek gibi cilt için değer bence.

yooo tekrarlayan pek cok kisi duydum ayni zamanda o kadr dikkat ettimki beslenmeme bidaha hayatta kullanmam yazik degilmi karacigerime kafamin derisine kadr kurumustu simdiki asiri kuru ayni zmanda asiri yagli cildim hep o ilacin yuzunden cildim allak bullak oldu ((

roacc..5-6 ay kullandım hiç te bebek gibi olmadım..hala da devam ediyor..kararsızım kullanıp kullanmamakta tekrar..benim hormanal durum..bööle devam edicek sanki..
dekolte ve sırtımda da çıkıyor keranacılar..

ben de tekrarlamayan çok kişi gördüm. duymak bi yana kalsın. neyse...
peki canım kullanmazsın o zaman, ne diyeyim...geçmiş olsun.vereliniortak
herhalde topik topik, anti Roacc. kampanyası yapıyorsunuz, hm, bana öyle geldi...

maşalah bebeğimsen baya kontrollü ve bilinçli bir şekilde kullanmışsın..birde kafasına göre duyupta içinler var ne yazıkki!!
rocc.ın çocukla ilgili etkisi 6 ay diyor prosp.de..2 yıl fazla bence,olabilirmi?
ben doktorun dediğini yazdım gacı..
tatlım sana doktormu önermişti?üzüldüm ya=((şu an varmı sivilce sorunu

karaciere etkisi doğru..kurutma etkiside..ama aprilin dediği gibi tahliller yapılmalı,bu ilaç çok hassas çünkü..sende onun gibi tahliller yaptırmışmıydın canım?

keranacılar:1shok:delikafadulden:roflol:
senin karacierin bozuk diyorum ama kime diyorum

kanka göbegimi streçliyorum fazlada anlatılacak birsey yok tatlım ama

yani şu sekilde özetlemek gerekise biberiye yağını (göbek ya da bacak olabilir) gece yatmadan önce sürüp streçliyoruz

bölgesel incelmeye yardımcı oluyormuş

Son düzenleme:
yok neden ilacin kotu reklamini yapayimki sadece oylesine baktim neler var makyajda baktim ilac hakkinda konusuyosunuz kullanmis ve pisman olmus biri olarak yazayim dedim april elbette doktor kontrolleriyle her ay kan testi yapilarak kullandim tabiki karar sizin bana yapti diye sizede yapacak degil 2 aya kadar sivilce sorunum vardi ama 2 ay once bir krem kesfettim dogrusu cok iyide geldi.

keranacılar:1shok:delikafadulden:roflol:
senin karacierin bozuk diyorum ama kime diyorum

bozuk değil bebikom..6 ayda bir karacigerimin enzim testini yaptırıyorm..sağlam yaniiii..normal seviyede çıkıyor..cildiyeci hormonal dedi..başka bişi demedi..verdi roaccı..kullandım biraz düzeldi ama tekrar ediyor..sırtım için aknefug kullandım..yaniii macera çok bende..

Bilmem, bir an bana öyle geldi demek ki.
Üzüldüm ama...
Krem olarak ne kullandın peki ? Topiğimizde hala sivilce sorunu olan arkadaşlar var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…