Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar alakasız bılıyorum ama bu aralar dertlıyım kızımın anksıyete atakları tekrarlamasın dıye dr aylık penisilin igne yazdı cok rısklıymıs ve cok agrıtıyor dıyolar yaptıran varmı tanrıcam sen bılırsın belkı adı deposılın test yapmadan yaplımıyomus mafoldumben okula gıtmek ıstemıyor jımnastıkte yanında oldugum halde gıderım sanıp aglıyor cok kotuyum cok yıpranıyorum mafoldumben yarın kan tahlılı ıcın kan alınacak kusar muhakkak :gitme: bu ıgne cok korkutuyor cok agrı yapıyor denmesımı o ezıyetmı bu yasadıklarımmı alerjı olasılıgımı :KK43: hepsı kafamı karman cokrman ettı sakınlestırıccı alıyorum her gun

penisilin yüzünden bir arkadaşım annesini kaybetti..kadının ilaca alerjisi varmış,test yapmadan direk eczacı kadın iğne yapıyo ve kadın oracıkta ölüyo!!çok yıpranmıştık..
bende 11-12 yaşında yaptırmıştım,2 hafta yürüyemedim topallıyarak gittim vc ye bile..öyle zor yürüdümki..yani ben hiiiç mi hiçç sevmiyorum penisilini..yerinde olsam yaptırmazdım..ama son karar sizin tabi cennetim..
çok geçmiş olsun balım

o günkü cnm bi de onun dışında iki tane daha vardı:eek:

nası siliniyo bilmyrm cnm livim banada öğrensin üye olmak gerek demişti ama ben yine kaldırmadım ben beceremedim heraldebilmiyorumkismile

biz bize olduğumuz bigün hepimiz avatarımıza koyalım ozamn bende çok emrak ediyorum siziaklinialirimsmilecokacimcoook

Aaaa kaçırdım mı:gitme:
Evt cnm üye oluyosun giriş yapıp ekliyosun sonra istediğin zaman fotonu silebiliyosun. Biz geceleri az mı koymadık foto:nazar:

Cennetkokulum çok üzülüdm geçmiş olsun

penisilin yüzünden bir arkadaşım annesini kaybetti..kadının ilaca alerjisi varmış,test yapmadan direk eczacı kadın iğne yapıyo ve kadın oracıkta ölüyo!!çok yıpranmıştık..
bende 11-12 yaşında yaptırmıştım,2 hafta yürüyemedim topallıyarak gittim vc ye bile..öyle zor yürüdümki..yani ben hiiiç mi hiçç sevmiyorum penisilini..yerinde olsam yaptırmazdım..ama son karar sizin tabi cennetim..
çok geçmiş olsun balım

8-10 yaşında yaptırmıştık bana da..tanrıçanın dediği gibi..okula giderken sıraya bile oturmakta zorluk çekiyordum..kas ağrısı kramp gibi bişey di.popom taş gibi sertleşmişti..sürekli yumuşatmak için kremliyordum..zavallı küçük ben:gitme:..

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileürküttük sandım bi an:ecrin_bebek:..tamam o zaman.yerimseniben.

yeğenlerden alışığım ben kuzum bişi olmaz
yerim ben o paşayı ..

cennetkokulum bir doktora daha göster ikinci bi göz görsün
penisilin doktorların son tercihidir.
ama illada gerekiyorsa mecburen ..
tek doktorun sözüyle yaptırma derim.

o günkü cnm bi de onun dışında iki tane daha vardı:eek:
nası siliniyo bilmyrm cnm livim banada öğrensin üye olmak gerek demişti ama ben yine kaldırmadım ben beceremedim heraldebilmiyorumkismile
biz bize olduğumuz bigün hepimiz avatarımıza koyalım ozamn bende çok emrak ediyorum siziaklinialirimsmilecokacimcoook
cnm neresini anlamadın sor anlatayım
çorapları çok severim..değişik ve cici cici çok sayıda çorabım vardır.tabi kış bitti,onları eklemem:smiley-cool:.hihoyyytönümüz yaz..file çorapta çok severim..nerde görsem alır atarım çantama:hulya:
bir kaç renkteki file çorabı eklemek istiyorum
babetlerlede çok şeker oluyorkaydirigubbakcemile5
fuşyaşutarafagitti

kırmızışutarafagitti

beyaz desenli..şutarafagitti

siyahşutarafagitti

pembeşutarafagitti
oyyyyyyyyyyy yesinler coraplarını ne şekerler öyle pembiş fln harika duruyor olumunekankayizsmile
geçenlerde aldığım siyah üzümlü sabunu yakından göstermek istedim sizlere:emir_bebek:
5 tl ye almıştım aktardan biliyorsunuz..içinde resmen tane tane üzümler varcokacimcoookpardonbayanssulusmile
sizlerede tavsiyeederim bu mis kokulu ve antioksidan içeren sabunu

zencefil bizim evin olmazsa olmazlarındandır..kışın özellikle ıhlamurla ve meyvelerle çay karışımı hazırlarken çok kullanırım:kahve:
metobolizma hızlandırıcı özelliği var..bu yüzden kilo verdirmeye yardımcı olur..şimdi internetten aldığım bilgileri sizlere sunmak istiyorum..bitkileri yakından tanımaya ne dersinizkaydirigubbakcemile5
Antiseptik özelliği kanın temiz kalmasını sağlar,
Mideyi düzenler,
Mide bulantılarını giderir,
Mide ağrılarında ve hazımsızlıkta iyi bir seçimdir,
Bağırsaklarda biriken ve atılamayan gazların kolaylıkla atılmasını sağlar(colic),
Solunum yollarını açar,
kanın yapısını daha akışkan hale getirir(ki bu kalbin daha rahat çalışmaı demektir)
Vücutta sıcaklık ve terleme meydana getirir.
Zencefil gerçekten iyi bir anti oksidandır(oksitleri temizler dışarıya atılmasına yardımcı olur)
Kalp ritminin düzene girmesini sağlar,
özellikle romatizmal rahatsızlıklarda bin yıllardır kullanılmaktadır.
Baş ağrılarını gideici özelliği vardır,Zencefil
Uykuyu rahatlatır,
Kandaki kollesterolu diğer bir çok bitkiye nazaran daha fazla oranda düşürür,
Bu ve buna benzer daha bir çok faydaları vardır zencefilin.

buda zeytin yaprağı..kolestrol düşürücü özelliği var..annem sık sık bu çayı içer..bağırsaklarıda çalıştırıyor..ama sinameki yada dier bitkiler gibi bağırsakta bağımlılık yapmıyor..şimdi kısaca yine bilgi vericem
Zeytin yaprağı çayının başlıca özelliği, vücuttaki kan şekeri seviyesini dengelemesidir. Zeytin yaprağı çayı üzerine yaptığımız 5 yıllık bilimsel çalışmalar neticesinde (bunu diyen proflar)ürettiğimiz çayın ihtiva ettiği oleuropein maddesi başta ABD olmak üzere birçok gelişmiş ülkede kansere karşı yapılan ilaçlarda kullanılmaktadır. Zeytin çayı, kan şekeri düzenlemede, hücre yenilemede, cilt hastalıklarına etkilidir. Ayrıca canlandırıcı, selülit giderici, romatizmal
hastalıklara karşı, LDL kolesterol seviyesini dengeleyici, bağışıklık sistemini güçlendirici, dizanteri, hepatit A, B ve C hastalıklarında karşı da etkilidir.`

kankam gene ne güzel bilgiler vermiş öyle dogadanın zencefilli karanfili bir çayı vardı tadı pek hoşuma gitmemişti kankam ama faydası için içmek lazım olumunekankayizsmile
bebegim o sabun gögüsler içindi dimi

cennet kokulum
cok üzüldüm geçmiş olsun =(

Son düzenleme:
kızlar alakasız bılıyorum ama bu aralar dertlıyım kızımın anksıyete atakları tekrarlamasın dıye dr aylık penisilin igne yazdı cok rısklıymıs ve cok agrıtıyor dıyolar yaptıran varmı tanrıcam sen bılırsın belkı adı deposılın test yapmadan yaplımıyomus mafoldumben okula gıtmek ıstemıyor jımnastıkte yanında oldugum halde gıderım sanıp aglıyor cok kotuyum cok yıpranıyorum mafoldumben yarın kan tahlılı ıcın kan alınacak kusar muhakkak :gitme: bu ıgne cok korkutuyor cok agrı yapıyor denmesımı o ezıyetmı bu yasadıklarımmı alerjı olasılıgımı :KK43: hepsı kafamı karman cokrman ettı sakınlestırıccı alıyorum her gun

Canım geçmiş olsun, ne giydin topiğinde de okumuştum, çok üzüldüm kızın için...
terapi görmüyor mu ki hemen ilaçlı tedaviye geçiyorlar canım?
hem de penisilin...
önce psikolojik terapi görse bence daha iyi olur canım ama farklı teknikler var artık. NLP dir filan, çocuklar için özel oyunlar vs... Biraz araştır bence cnm.

canlar benimki arıyamadıbilmiyorumkismileburdayım yaniaklinialirimsmilearıyamadığı için çok üzüldünüz biliyorumsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3
geçmişi okuyup gelicem kuzular..

çok geçmiş olsun cnm

Aaaa kaçırdım mı:gitme:
Evt cnm üye oluyosun giriş yapıp ekliyosun sonra istediğin zaman fotonu silebiliyosun. Biz geceleri az mı koymadık foto:nazar:

Cennetkokulum çok üzülüdm geçmiş olsun

aa ben nerdeydim yaazemuszemus:eek:

ıı aksamlar hatunlar sohbetınız bol olsun gecmısı okuyup gelıyommm:eek:

hgdin cnm

livim edit kısmından mı kaldrıysn ben edit tuşuna bastıımda sayfanın her yerinde resmim çıkmıştımafoldumben

canlar benimki arıyamadıbilmiyorumkismileburdayım yaniaklinialirimsmilearıyamadığı için çok üzüldünüz biliyorumsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3
geçmişi okuyup gelicem kuzular..

hee çok üzüldükkkaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile2hihoyyyt:dance:

tanrıcacııım annem benim sivilcelere takmış durumda, bayağı yağlı bi cildim var bi de kırmızı sivilce izleri kaldı çukur yok ama kırmızı izler var. geçenlerde eczacıya sormuş eczacı da effaclar diye bi seri önermiş. bilgin var mıdır nasıl bi seri kullansam mıı?

kısçelerim
şimdi benim kankanın mart ortasında suratı sivilce doluydu
stres sıkıntı üzüntü felan
ciliniqueden sivilce için ürünler aldı ..
bugün dikkat ettim epey düzelmiş ..
ürünü bitsin sivilceler tamamen yok olsun , lekeleri açıcı bi ürünü var onu alcak ..
sölim didim

tanrıcacııım annem benim sivilcelere takmış durumda, bayağı yağlı bi cildim var bi de kırmızı sivilce izleri kaldı çukur yok ama kırmızı izler var. geçenlerde eczacıya sormuş eczacı da effaclar diye bi seri önermiş. bilgin var mıdır nasıl bi seri kullansam mıı?

Canım Effaclar serisinden memnun olan çok kişi var internette yorumları okuduğumda...
yağlı cilt için arındırıcı diye biliyorum. a.s
ama izlere etkisi var mıdır ben bilmiyorum Lolacım...
sivilceden çok çektim, Roacc. ile kurtuldum düşün yani kuzum...
mafoldumben

yanlız ben olay ın makyaj temizleme mendillerinden çok memnunum bir tarafı kendinden sabunlu bir tarafı peeling yapıyor diğer tarafı makyajın kolayca çıkmasını sağlıyor...
memnunsan devam et tutim
olay hakkındaki görüşümü sormuşsun..sevdiğim bir marka değil,olgun ciltler için uygun bi marka..aşırı kozmetik geliyo bana,mesela netrojen daha bi sempatik gelir kozmetik mağazalarında satılıyor olmasına rağmen..ama olay ve nivea bana güvenilir gelmez.özellikle sivilceli ciltlerde
bende biberiye yağımı sürdüm streçledim kendimi put gibiyim daha 2 günüm gelişmeleri yazcam
bebem nereni streçliyosun?göbeğinimi?ayrıca nasıl oluyo anlat hele
bence gelmicik saat 2 gibi gelirim demişti yine o telefonda mesgul
1503450350a79dce71a4e176762aff3f.gif
kaydirigubbakcemile3valla uzadı tilfon..k.bakmayın canlar
aslında kızlar tarnrıcanın verdiği lahana normal lahana corbasından cok daha lezzetli duruyordu hani

üşenmeyip yapsanız o güzel zayıflatır aslında..
canim tanricam benim kilim yesirengi bir sey olur mu? beyaz kil diye mi alayim ben de? bilmiyorumkismile
yok burcum olmaz.bendeki beyaz ya,o yüzden öyle yazdım..farketmez gülüm
tanricam bir tonik nolur, karma yagli, ve asiri nemsiz kalmis bir cilt tipiyim.. ayrica hassas ve alerjik :KK43:
hazır tonikmi ev yapımımı??hazır dersen avene markası öneririm,doğal dersen hatırlarsan buz kalıpları yapmıştık,onları buz yapmadan yüzüne sürebilirsin.misal salatalık suyu..
tanrıca ablacm bn buğulu göz makyajını nasıl yapabilirim??
edacım,ilarzu arkadaşımızın videoları var bu konu ile ilgili onu bir izle..
siyah kalem senin en büyük silahın..göz üstüne koyu tonlarda far sürer ve dağıtırsan,güzel makyajlar çıkarırsın ortaya..sana örnek olması için bir kaç resim ekliycem
bugulu-puslu-goz-makyaji.bmp

nossie.jpg

unbenanntjzc.png

12573709291b_goz-makyaji.jpg

april in dediği gibi ilarzuyu izle tatlım..bu resimlere baka baka kopya çek ve deneme yapmaya başla
kızlar size bişey danışmam lazım ya.saçlarım çok kepeklendi,saç diplerim de beyaz beyaz napmalıyım.nolur yardım
ısırgan otunu kaynat ve saçlarına friksiyon yap ssermcim
kızlar elma sirkesini cilde kullanan warmı acaba
turup ile kullanmıştım..birde yoğurda katmıştım maske olarak..sivilcelerde etkili..
canlar ne dicem bugun dışarıda yani aydınlıkta iyice baktım benim saçlar kumral degil ya yani nasıl anlatayım içinde kızılık var ama ev içinde kumral akannehir boyatma konusunda çok kararsız kaldım şimdi kreple balyaj attırcam ya kendi saçımın rengiyle uyum saglamazsa
kanka kızıllık gördüysen balyaj olayını düşün..yerinde olsam kumrala boyar balyajı öyle atardım meleğim
oyyyyyyyyyyyyy çok güzelllllllllll :asigim: gladyatör ayabakıların yarasa kollu bluz + guess beyaz saat vışşşşş tam benlik bir kombin aşık oldum resmen :asigim:
postaçı livi çantanı yerim:1hug: fuşya modelinden benden alacagım postacı modelini ilk defa gordum seninkide dehset güzelmiş a.s.

bak begendigimi gostereyim

LOUIS-VUITTON-FUSYA-SPEEDY-35-muhtesem__20280101_0.jpg
livom çok teşekkürler canımın içisin senŞeniz
bu çantada çok güzelmiş..almayı düşünüyosan al derim..yaz için süper,ayrıca içinde pembe olduğu için hareket katıyor,ve her giydiğinle uyum sağlıyosun cıvıl cıvılhihoyyyt
Aşkitommm hoşgeldin bebekimŞeniz
Bluze bayıldım kankam, çok çok güzelll, bu yaz için ben de güzel bir sandalet arayışındayım, seninkiler de çok güzelmiş yaa...
:asigim:
kankalarım utandırmayın:))çok saol bitanemolumunekankayizsmilesanada çok yakışır sandalet bebeğim
Vayyyyyyy:asigim: Yıktın yine ortalığııı:hooray:
:kedi:bibertomŞeniz
Tanrıçam..güle gülekaydirigubbakcemile3 giy yazlıklarını..ÇAntanın kilidi var kızzz nasıl oluyor ki öyle..
alttan çıt çıtlımı çantanın kilit olayııı..
Bi de gladyo ayakplar bileklerini boğmuyormu?

bu kadar..guclubacismile
boğmuyosempatiksalakcinni
o kilitli kızımdan açılıp kapanıyo zaten..kilit görünümlü,ordan açılıyo çanta
tanrıçamm süpersin yaa bayıldım yine ayyy:asigim:
bende sana bayılıyorum minikimaklinialirimsmile
üzümü çok severim ya yirim ben bu sabunu amaacokacimcoook
alsanaalsanasmileyüzüne sürüceksin yok öyle yapma:))
Sabuna bayıldım meleğim bulursam kesin alıcam...::
Zencefil den geçende köyde minnacık bi parça yiyim dedim, ter ter oldum kankam, bi ısıttı beni sorma...soğuk günlerde süper olur valla..boshayallersmile.çayda hiç denemedim ama denerim aşkitom...
Bebeğim bir de bugün, Doğadan Üzümçekirdeği mürdümerikli çay ve Böğürtlenli çay aldım senin tavsiyen üzerine hihihi
çayların tadını boşver zaten,ama memişler için aldımdı:hulya:zencefil fenadır kankaaklinialirimsmileısıtır valla tam kışlık çay..
kombinelre bayıldım özellikle o beyaz ayakkabıaya:asigim:
çok saol minik lokumum
Tanrıçammm, çoraplar çok şekerrrrrrr, kırmızı, siyah ve beyaza bayıldım:..beyaz hem de desenli off çok güzel..bunlar kilotlu mu aşkitom yoksa kısa soket mi?
ben soket olarak ta giyiyorum yazın babetle güzel oluyor hem de sıcaklatmıyor:

soketler cierim..ama kilotlularıda var:eek:
Vayyy çoraplara bak hatunun:
seversin sen cadıaklinialirimsmile
ıı aksamlar hatunlar sohbetınız bol olsun gecmısı okuyup gelıyommm
panterim hemen kaçıyosun ama sen:gitme:
oyyyyyyyyyyy yesinler coraplarını ne şekerler öyle pembiş fln harika duruyor olumunekankayizsmile[/B
kankam gene ne güzel bilgiler vermiş öyle dogadanın zencefilli karanfili bir çayı vardı tadı pek hoşuma gitmemişti kankam ama faydası için içmek lazım olumunekankayizsmile
bebegim o sabun gögüsler içindi dimi

livom ben 2 tane aldım..birini banyo sabunu yaptım,dierini banyomda yüz sabunu yaptım,onla yıkıyorum bu ara yüzümü acayip güzel kokuyo yahihoyyytçorapları sevdinmi bebemhihoyyyt
hee çok üzüldükkkaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile2hihoyyyt:dance:

Tüüüh tüüüüh...delikafaduldendelikafadulden:sinifsinif:
bari bu kadar belli etmeyin okuyunca deli olucakkaydirigubbakcemile3eyvahedigeldismile

la roş posayın serisi o canım..severim la roşu,kullan bencekaydirigubbakcemile5

Kara Üzüm Çekirdeği de yiyom her akşam sizle muhabbet ederken katır kutur.cokacimcoook
Çayını da iççem ohhihoyyyt
Çörek otu yağım da var, onunla da masaja başlayayımzemuszemus
Sonra size adım adım gelişmeleri haber edicim. yalnız foto istemek yok bu sefer, şansınıza küsün sempatiksalakcinni
Zati kilo alıyorum, hemen farketti ölçüsü, çok memnunum
:içelim:

eprılım ne için kullanıyon onnarı sen ?

ya benim yazın güneşten çillerim oluşuyo yaaa
koruma sürmeyide unutuyom hep :KK43:

X