Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
direk resim ekledim bitanelerim,çünkü her an çıkabilirim,söz vermiştim size çünkü..dünde gelemedim..geçmişi okuyup bütün mesajlara cevap yazıcam bitaneler
minik:asigim:
fizik on numara yalnızharikasın sen ya:lepi:
tarzını çok sevdim canım,ayrıca elbise fena sexiaklinialirimsmileben çok sevdimzemuszemus

çok saol bitanemmmopuyorumnanaktan bende snein kombinelre bayıldım özellikle o beyaz ayakkabıaya:asigim:

Tanrıçammm, çoraplar çok şekerrrrrrr, kırmızı, siyah ve beyaza bayıldım:asigim:...beyaz hem de desenli off çok güzelbayanssulusmile...bunlar kilotlu mu aşkitom yoksa kısa soket mi?
ben soket olarak ta giyiyorum yazın babetle güzel oluyor hem de sıcaklatmıyor.:lepi:

Minikom gözlerim yuvalarından fırladı bebeğim bu ne güzellik.ohaoldumsmile
Ne kadar hoş bir kız olduğun belli kuzum bacakların da çok güzelll...
tüm kyafetlerini çok beğendim balım...
opuyorumnanaktan

çok tşk ederim cnm çok saoll:kedi:Şeniz

gacı,sen nası makyaj malzemelerin bile alıntı olmasın,tanırlar die düşünüyosan oda öyle düşünüyo vede eklemiyo demekki
minik kaldırabilirsin bebeğimolumunekankayizsmile

Minik ben kaçırıdım o günkü fotoyu mu ekledin?
Bir de siteye üye olup ordan silebilirsin fotonu o zaman kalmıyo sağolsun livim sayesinde öğrendik biz de gösterseydin yüzünü de merak ediyiz ama yok yüklemem diyosan avatarına koy ordan görelimmaklinialirimsmile

o günkü cnm bi de onun dışında iki tane daha vardı

nası siliniyo bilmyrm cnm livim banada öğrensin üye olmak gerek demişti ama ben yine kaldırmadım ben beceremedim heraldebilmiyorumkismile

biz bize olduğumuz bigün hepimiz avatarımıza koyalım ozamn bende çok emrak ediyorum siziaklinialirimsmilecokacimcoook

kızlar alakasız bılıyorum ama bu aralar dertlıyım kızımın anksıyete atakları tekrarlamasın dıye dr aylık penisilin igne yazdı cok rısklıymıs ve cok agrıtıyor dıyolar yaptıran varmı tanrıcam sen bılırsın belkı adı deposılın test yapmadan yaplımıyomus mafoldumben okula gıtmek ıstemıyor jımnastıkte yanında oldugum halde gıderım sanıp aglıyor cok kotuyum cok yıpranıyorum mafoldumben yarın kan tahlılı ıcın kan alınacak kusar muhakkak :gitme: bu ıgne cok korkutuyor cok agrı yapıyor denmesımı o ezıyetmı bu yasadıklarımmı alerjı olasılıgımı hepsı kafamı karman cokrman ettı sakınlestırıccı alıyorum her gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…