Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Tüh bebeğim yazık, üzüldüm fotoğrafların kaybolmasına...:gitme:
Tatlım, kızıllık olsa da sonuçta açık bir renk yani çok koyu değildir.
Koyu olmadığından sorun olmaz diye düşünüyorum ama yine de çok bilgili değilim malesef boya konusunda kuzum. Kuaföre sormak lazım...tabii paragöz bi kuaför olmamalı
kaydirigubbakcemile3

tatlıgacı bayıldım gözlerineeee :lepi:

Patimmm naber balım yahu Şeniz

Tanrıçamı da aşşada gördüüüümmmm
hihoyyyt

Tavuk kuşbaşından yaptım,krema ve yoğurt koydum ,ama körinin tadına tekrar bakınca köri koymama karar verdim..kekik koydum öyle de güzel oldu..
:roflol:

tatlıgacı bayıldım gözlerineeee :lepi:

bilmiyorumkismileteşekkür ederim..kaçççaaak patii..delikafadulden

yazlık kombinimle karşınızda tanrıçabayanssulusmile
tatlışlarım,yanları yarasa kol,üstte çok tarz duruyo:kedi:

postaçı livi çantamhihoyyyt

taşlı gladyatör ayabakılarım

yazın bronz olucağım için golden rosenin terekotası yeterli..siyah kalem,rimel,golden rose pembiş rujum ve saatimle bu kombini tamamlarımkaydirigubbakcemile2birde nişan yüzüklerim..zaten onlar vazgeçilmezlerim:asigim:

oyyyyyyyyyyyyy çok güzelllllllllll :asigim: gladyatör ayabakıların yarasa kollu bluz + guess beyaz saat vışşşşş tam benlik bir kombin aşık oldum resmen :asigim:
postaçı livi çantanı yerim:1hug: fuşya modelinden benden alacagım postacı modelini ilk defa gordum seninkide dehset güzelmiş a.s.

bak begendigimi gostereyim

Aşkitommm hoşgeldin bebekimŞeniz
Bluze bayıldım kankam, çok çok güzelll, bu yaz için ben de güzel bir sandalet arayışındayım, seninkiler de çok güzelmiş yaa...
:asigim:

Sağolasın perim deme öyle sigara içmek yoklmaz:

Aprilim nası göçmüş gibi duruyobilmiyorumkismile üst yeleleri mi erimiş yoksa baya kafası mı göçmüş?
buarada ben çıktım canlar yarın sınavım var bnm için dua edin neolurrrr :Saruboceq: :a015:
Dualarımız seninle balımm:Saruboceq:

Vayyyyyyy:asigim: Yıktın yine ortalığııı:hooray:

melekolar cekilişi ne zaman yapalım ?
malice bize katılamayacak belirtmiş preseses uykusuyumda öyle iklimden ceylandan da haber yok napalım ?

karabiberimmmmmm geldi mı son kalan 2 balıgımda öldü =( yeni balık almaktan korkuyorum..bir de balık secimini balıklardan anlayan bir arkadasımla yapmıstık =( üüüüf ya çok canım sıkkın

Tanrıçam..güle gülekaydirigubbakcemile3 giy yazlıklarını..ÇAntanın kilidi var kızzz nasıl oluyor ki öyle..
alttan çıt çıtlımı çantanın kilit olayııı..
Bi de gladyo ayakplar bileklerini boğmuyormu?

bu kadar..guclubacismile

tanrıçamm süpersin yaa bayıldım yine ayyy:asigim: geçen günde ben eklemiştim kaldırdım sonra siz göremediniz bende elkiyim mi:asigim:

geçenlerde aldığım siyah üzümlü sabunu yakından göstermek istedim sizlere
5 tl ye almıştım aktardan biliyorsunuz..içinde resmen tane tane üzümler varcokacimcoookpardonbayanssulusmile
sizlerede tavsiyeederim bu mis kokulu ve antioksidan içeren sabunu

zencefil bizim evin olmazsa olmazlarındandır..kışın özellikle ıhlamurla ve meyvelerle çay karışımı hazırlarken çok kullanırım
metobolizma hızlandırıcı özelliği var..bu yüzden kilo verdirmeye yardımcı olur..şimdi internetten aldığım bilgileri sizlere sunmak istiyorum..bitkileri yakından tanımaya ne dersinizkaydirigubbakcemile5
Antiseptik özelliği kanın temiz kalmasını sağlar,
Mideyi düzenler,
Mide bulantılarını giderir,
Mide ağrılarında ve hazımsızlıkta iyi bir seçimdir,
Bağırsaklarda biriken ve atılamayan gazların kolaylıkla atılmasını sağlar(colic),
Solunum yollarını açar,
kanın yapısını daha akışkan hale getirir(ki bu kalbin daha rahat çalışmaı demektir)
Vücutta sıcaklık ve terleme meydana getirir.
Zencefil gerçekten iyi bir anti oksidandır(oksitleri temizler dışarıya atılmasına yardımcı olur)
Kalp ritminin düzene girmesini sağlar,
özellikle romatizmal rahatsızlıklarda bin yıllardır kullanılmaktadır.
Baş ağrılarını gideici özelliği vardır,Zencefil
Uykuyu rahatlatır,
Kandaki kollesterolu diğer bir çok bitkiye nazaran daha fazla oranda düşürür,
Bu ve buna benzer daha bir çok faydaları vardır zencefilin.

buda zeytin yaprağı..kolestrol düşürücü özelliği var..annem sık sık bu çayı içer..bağırsaklarıda çalıştırıyor..ama sinameki yada dier bitkiler gibi bağırsakta bağımlılık yapmıyor..şimdi kısaca yine bilgi vericem
Zeytin yaprağı çayının başlıca özelliği, vücuttaki kan şekeri seviyesini dengelemesidir. Zeytin yaprağı çayı üzerine yaptığımız 5 yıllık bilimsel çalışmalar neticesinde (bunu diyen proflar)ürettiğimiz çayın ihtiva ettiği oleuropein maddesi başta ABD olmak üzere birçok gelişmiş ülkede kansere karşı yapılan ilaçlarda kullanılmaktadır. Zeytin çayı, kan şekeri düzenlemede, hücre yenilemede, cilt hastalıklarına etkilidir. Ayrıca canlandırıcı, selülit giderici, romatizmal
hastalıklara karşı, LDL kolesterol seviyesini dengeleyici, bağışıklık sistemini güçlendirici, dizanteri, hepatit A, B ve C hastalıklarında karşı da etkilidir.`

Aprilim nası göçmüş gibi duruyobilmiyorumkismile üst yeleleri mi erimiş yoksa baya kafası mı göçmüş?

biberim işte, kafasının üstü çökmüş balıkların erimiş gibi beyaz beyaz olmuş, neredeyse beyni görünecek..ayy çok fena 1 muhabbet kızlar kusura bakmayın, özür diliyorum.
bir balıkçıya göstermek lazım mutlaka.

Kıyamam kuzucum...:gitme:
Çekiliş konusu ise, ben herşey uyarım bebeğim...

tanrıçamm süpersin yaa bayıldım yine ayyy:asigim: geçen günde ben eklemiştim kaldırdım sonra siz göremediniz bende elkiyim mi:asigim:

Ben görememiştiiim ekle minikom ekle kaydirigubbakcemile2

Sabuna bayıldım meleğim bulursam kesin alıcam...:lepi:
Zencefil den geçende köyde minnacık bi parça yiyim dedim, ter ter oldum kankam, bi ısıttı beni sorma...soğuk günlerde süper olur valla..boshayallersmile.çayda hiç denemedim ama denerim aşkitom...
Bebeğim bir de bugün, Doğadan Üzümçekirdeği mürdümerikli çay ve Böğürtlenli çay aldım senin tavsiyen üzerine hihihi
hihoyyyt

çorapları çok severim..değişik ve cici cici çok sayıda çorabım vardır.tabi kış bitti,onları eklemem:smiley-cool:.hihoyyytönümüz yaz..file çorapta çok severim..nerde görsem alır atarım çantama:hulya:
bir kaç renkteki file çorabı eklemek istiyorum
babetlerlede çok şeker oluyorkaydirigubbakcemile5
fuşyaşutarafagitti

kırmızışutarafagitti

beyaz desenli..şutarafagitti

siyahşutarafagitti

pembeşutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…