Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cnm tanrıçam bu şekilde sölemişti diya hatırlıyorum ama yanlışım olabilrrbilmiyorumkismile bu arada elbiseyi kaldırmıştım hala duruyomubilmiyorumkismile

Fıstıkım kendi foton değilde beğenip almayı düşündüğün elbiseyi ben görebiliyordum ondan yaptım o yorumu bilmiyorumkismile

Ay cidden bu gün topik pek bir boş kimsecikler yok :bbo:

Kkarabbierim sende mi gittin fıstıklı lokumum benim :uhm:

mrb kızlar

cecile fardan aldım ama salaklar geçmiş tarih vermişler ooooof çok yoruldum zaten gidip degistiresim yok pazartesiye kaldı artık ...flormarda baktım kanka renkler süper ama kadın hiç kalıcı degil sakın alma dedi cecile aldım ama almaz olaydım :mymeka:

Fıstıkım kendi foton değilde beğenip almayı düşündüğün elbiseyi ben görebiliyordum ondan yaptım o yorumu bilmiyorumkismile

hıı şimdi olduuzemuszemus aşık oldum o elbiseye:kedi:

minikkkk göremedm seni yaaaaaaa meraklardayım şimcik :kedi:

akşam kombinelr eklenirken aklerim cnmopuyorumnanaktan

akitroş ben çıkıcam şincik,sen napıyon:hulya:
akşama işalah kombin eklemeye çalışıcam fıstıklar..tabi yeni bilgilerdezemuszemus

heycanla bekleyen üye smile i:1ninca: kaydirigubbakcemile3

kızlar şu farları nası sürüosunuz ya ben hiç far sürmedim hayatımda:kedi: ay küçük emraha bağladımm:roflol: ben hiç far sürmedim ablalarrr:gitme:sempatiksalakcinni

:tomato:tamam kötü espriydii

kızlar şu farları nası sürüosunuz ya ben hiç far sürmedim hayatımda:kedi: ay küçük emraha bağladımm:roflol: ben hiç far sürmedim ablalarrr:gitme:sempatiksalakcinni

abla dedi ya akannehir aglamak istiyorum sempatiksalakcinni

ya kızım benimde hiç farım yoktur makyaj malz koydugumda görmüssündür kadınlıgımdan utandım resmen :roflol: bir tane far aldım o da bok oldu akannehir vallaha gelişi güzel sürülüyor herhalde ...tanrıca gelsin hele o muhtesem çizimleri ile sana anlatır

geldim okudum canım cıktı okumaktan akannehir ve kactim hepinizi seviyorum Şeniz bu arada cekilis yapildi mi? benneyaptımki

Kankaaa, öpim bi öncee Şeniz
Carmina'nın bu kalem rujunu gördüm sonunda amanın ne güzel şey o.
3 rengi vardı. bordomsu kırmısı, pembe ve doğal.
hepsi çok güzeldi yaa:asigim:
Livimin de istediği gibin, mat ve doğal...
kaydirigubbakcemile5

Aşkitom en son alınanlar topiğine de yazdımdı,
mağazayı Cecile şikayet et bence kuzum. benneyaptımki
mağazanın hatasıdır. hiçbir marka hani mağazada hangi ürün kaldı diye düşünüp ona indirim uygulamaz bence aşkitom
Çok üzgünüm çoook

liste gondermeyen bir kaç kişi kaldı tatlım onlarda versinler yapacagız artık

+1 kaydirigubbakcemile3
aldığım farlara uyuz uyuz bakıyom. Sürsem gam yemicem
akannehir

Kızlar dün gece heç uyuyamadan yollara düştüm, yolda da sıfır uyku...mafoldumben
Haliyle korkunç yorugunum...:1no2:
Uyuyakalırsam kızmayın nolur
mirmirmirmir

cecile farın renkleri göstermek için koydum şekerler tenimde gösteremedim çünkü iade yapacagım

eski tarihli ne yazık ki

bir de 2 tane pastel kalem aldım

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…