Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tatlıgacı nerde hani tembeltospa kaçma
yaaa şimdi ekleyin resimleri görmeden gitmiyim
yine derse kaçıcam hadi ekleyin aklım kalır yaaaaa

tatlım ben bir ara çok sevilceli bir dönem geçirdim,şu an ismi lazım değil,alanında çok başarılı bir üne sahip doktora gittim..sırtımda çıkan sivilcelerimde vardı..onlara alkol verdi salisilik asit içeren..dedimki ben bunu yüzümede sürsem arada:jeyyar:asla dedilmaz:...e dedim evde alkollü toniklerim var ama..:sm_confusednları hemen çöpe atıyosun dedi ve bana sonra avenenin alkolsüz toniğini vermişti
bunu anlattım çünkü şunu demek istiyorum:alkollü tonik cilt için gerçekten iyi bir ürün değil..kolonyayı al pamuğa dök aynı şey yani:smiley-cool:
tabi bu benim fikrim:hulya:almak istersen al canım benim...yerimseniben

hımmm peki ne yapabilirim gözeneklerim için?
iyiki kk da paylaşayım danışayım diye düşünmüyüm yahuuu

çinko zararlı mıymış canlar yaaa.. ben içiyorum da sürüyorum da yüzümee demekki zararlıymış? kesin bi bilgisi olan var mı (

LolaBunny benim cildime çok iyi geldi valla çinko.. ama bugün gittiğim kadın bana zararlı kullanma dedi... artık ne yapacağımı şaşırdım bende

selam arkadaşlarımmm ve fıstıkımmmopuyorumnanaktan

yüzüm için kullandığım nemlendiricim,gözaltı kremim,tonik ve arada yaptığım sadece (çünküm yakıyu suratımı) C vit. serumum (Cellex c);

Göğüsler için;

toto ve göbiş için:bbo:;

normal vücut losyonum-marks and spencer..
çilekli koku ve bu aralar lakost parfüm..

bunlarda;biri, hızlı ve bi okadar geçici etkili olan loreal bronzlaştırıcısı,
roc unki ise,kalıcı bronzluk veriyo,onu çok seviorum ve yaz-kış kullanırım roc u..zemuszemus

şimdilik bunları ekliim canlarkaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
bu gün hem saçımazemuszemushemde yüzüme kil maskesi yaptımbayanssulusmile
şimdi sizlerle bunu paylaşıcam
MALZEMELER:beyaz kil.bal,süt
HAZIRLANIŞI.süt göz kararı dökülür..birazda bal..karıştırılır ve resimdeki kıvam elde edilir..şimdi resimli olarak anlatıcamolumunekankayizsmile
kili tabağımıza döktük..ardından üzerine bal döktük

sonra süt ekledik ve karıştırdık

ve bu kıvamı elde ettik(ya bunu ben yaptım nie çoğul yazıyorumkisempatiksalakcinni)

eskiden osmanlı sultanı hatunlar hamamda saçlarına ve yüzlerine kil sürerlermiş..eskiye dayanıyo bu bakım şekli
saçıma boya yapar gibi sürdüm kili..bir güzel kile buladım kafamı..boneyide taktım üzerine..sonra kaşlarım ve göz kapaklarım dahil yüzüme sürdüm..boynum ve dekoltemde dahil..20 dakika sonra yüzümü yıkadım,saçımda kaldı biraz daha..sonra bıcı bıcı ettimbayanssulusmileve şu an harika kabarık ve formda saçlara sahibimzemuszemus

LolaBunny benim cildime çok iyi geldi valla çinko.. ama bugün gittiğim kadın bana zararlı kullanma dedi... artık ne yapacağımı şaşırdım bende

ben sana diyim mı hersey dogalı makbul tanrıcam ogretti dogru mu ogretmenim biz burada limonları(aklına ne geliyorsa dometes salatalık hepsi olur) sıkıp buz kalıplarının içine atıp buzlukta donmasını bekliyoruz sonrasında sonrasında buzluktan cıkartıp cildimize sürüyoruz ooooooo oooooo bu topıkte ne ararsan var gel sen bize katıl bundan sonra

meg cicilerin cok güzel :jeyyar:

tanrıcam havalımı hacimlimi hemen yapmalıyım hemnnnnnnn

aaaaaaaaa kanka inanmıyorum kil vucuda yuze uygulandıgını biliyordum ama saça uygulanabilecegini hiç dusunmemiştim ..hangi türdeki saç için

livimmm lush ürünlerinde sabun kullanıyormusun
hangi sabun güzel cok severim sabunları yaaaa

yok artık El Yapımı Seramonik ve Mutfak Eşyaları mı akannehirnisanım lush hiç ürün aldın mı

http://www.lushturkey.com/

Sebgilim, çok seviyorum Lush'ı ama uzaktan kaydirigubbakcemile3
geçi çok ilgili çalışanları. TBS gibi değil, mağazaya girince süper ilgi alaka var, bilgi var.kaydirigubbakcemile5
1 sefer taze maske tester'ı verdiler bana denemeden alamam dedim,a.s
3 kere filan kullandım onu çok güzeldi.
Ama sonra almak kısmet olmadı. Maskenin ismini de unuttum...fisfisfis
bana azcık pahalı geliyor bir de hiç koruyucu içermedikleri için çabuk bozuluyolar, buzdolabında tutmak lazım, hızla tüketmek lazım Livom.olumunekankayizsmile
Bu ayın broşürünü aldım gene çok süpersonik şeyler var yaa.
:asigim:

Oyy o ne güzel şeydir öyle...:asigim:
Ben de yüzüme yapayım yarın sevgili kankam
hihoyyyt

megocum, ne güzelmiş ürünlerin balım güle güle kullan :lepi: opuyorumnanaktan

bugünmü?doktor tanıdık galiba tatlım..hafta sonları doktormu olurguclubacismile
benim o doktoru gözüm tutmadı,boşver sen onu:))
şaşırmana gerek yok,bu gün aklına gelen tüm ünlüler bile doğal yollarla güzelleşiyo..sende doğal bakımlarla bu sorununu çözebilirsin..örneğinbiraz önce eklediğim kil tarifi gözenek sıkılaştırıcıdır..limon,yumurta akı,salatalık suyu,bunlar gözenek sıkılaştırır rendecimkaydirigubbakcemile5uğraşırım dersen tariflerimden alıntı yaparım senin için..
megommopuyorumnanaktanhoşgeldin pamuk helvam,ürünlerin çok güzelhihoyyyt
guerlain kremi kaça aldın:gitme:

estafurullah yavrum:keditur beşkaydirigubbakcemile3havaya giriyim:1closedeyes::)
süpersin bitanemkaydirigubbakcemile5kankam doğallık gibisi varmı?hem para cepte,hemde bakımın kralını yapıyosun fenamı..alınacak kozmetiklerde var o ayrı,ama bakım farklı bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…