Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebegim aldıgım yerede goturucem cecilede siyaket edecegim ...boyle seylere cok tav oluyorum :eek:klava:

bebegim sorun degil uyuku tutmazsa gel

mrb kızlar

cecile fardan aldım ama salaklar geçmiş tarih vermişler ooooof çok yoruldum zaten gidip degistiresim yok pazartesiye kaldı artık ...flormarda baktım kanka renkler süper ama kadın hiç kalıcı degil sakın alma dedi cecile aldım ama almaz olaydım :mymeka:
şansa bak yavv
benıde hep gelir bulur boyle şeyler
özellikle elektornıkler bir kere magazaya geri goturulur muhakkak bir arıza çıkar
o derece yanii

Kızlar dün gece heç uyuyamadan yollara düştüm, yolda da sıfır uyku...mafoldumben
Haliyle korkunç yorugunum...:1no2:
Uyuyakalırsam kızmayın nolur
mirmirmirmir

olsun be kızanım
sen dinlen dinç ol o bize yeterr
opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar,

ben alkollü tonik arıyorum %5 ya da%7 oranında

kullandığınız tavsiye edebileceğiniz bir marka var mı?

(uamrım bu konuda cevap veren olur) mirmirmirmir

toospik resim resim resim naydiiihihoyyyt

Rende'cim neden cevap vermeyelim aşk olsun...
tanrıçam en iyisini bilir.
benim fikrimse alkollü tonik kullanmak pek hayırlı bişey değildir zira kurutur ve gözenekleri açar...

toospik resim resim resim naydiiihihoyyyt

benim fikrimse alkollü tonik kullanmak pek hayırlı bişey değildir zira kurutur ve gözenekleri açar...

ama banada gözeneklerim çok açık olduğu için önerdiler kapansın diye :S :uhm:
off kafayı yicem... :1no2:

merhaba arkadaşlar,

canım tanrıcam gelsin o sana istedigin cvpları veririr
muradın tonigi guzeldi istersen senin için alkol oranına bakabilirim

temeltospa resimmmmmmmmm istiyoruz
neler yaptınız anlat

mrb kızlar
cecile fardan aldım ama salaklar geçmiş tarih vermişler ooooof çok yoruldum zaten gidip degistiresim yok pazartesiye kaldı artık ...flormarda baktım kanka renkler süper ama kadın hiç kalıcı degil sakın alma dedi cecile aldım ama almaz olaydım :mymeka:
tüüüüü adiler:tomato:hemen değiştir kankacımkaydirigubbakcemile5

ya kızım benimde hiç farım yoktur makyaj malz koydugumda görmüssündür kadınlıgımdan utandım resmen :roflol: bir tane far aldım o da bok oldu akannehir vallaha gelişi güzel sürülüyor herhalde ...tanrıca gelsin hele o muhtesem çizimleri ile sana anlatır
muhteşemçizimlerim ve benkaydirigubbakcemile3doğru diyosun çizittiriyim ben bi ara bal köpüğüm
geldim :eek: okudum :kahve: canım cıktı okumaktan akannehir ve kactim :eek: hepinizi seviyorum Şeniz bu arada cekilis yapildi mi? benneyaptımki
hoşgelmişin,güle güle vede bizde seni seviyoruzopuyorumnanaktançekiliş henüz olmadı burcum..
Kankaaa, öpim bi öncee Şeniz
Carmina'nın bu kalem rujunu gördüm sonunda amanın ne güzel şey o.
3 rengi vardı. bordomsu kırmısı, pembe ve doğal.
hepsi çok güzeldi yaa:asigim:
Livimin de istediği gibin, mat ve doğal...
kaydirigubbakcemile5
bende seni öpem gülosempatiksalakcinniŞeniz
bebeğim cidden tavsiye ederim,ben çok seviyorum,bide mendille siliyorum,acayip tatlı oluyo namıssızaklinialirimsmiledier renklerinide alıcam kısmetsezemuszemus
Kızlar dün gece heç uyuyamadan yollara düştüm, yolda da sıfır uyku...mafoldumben
Haliyle korkunç yorugunum...:1no2:
Uyuyakalırsam kızmayın nolur
mirmirmirmir
oyyy kıyamam sana:teselli:tamam bitanem yat dinlen.bide güzel ballı ılık süt iç:içelim:eek:hh mis:kahve:
ayh bende geldim
ayh hoşgeldinbayanssulusmile
tanrıça geldiiiiiiiii hihoyyyt
olumunekankayizsmile
merhaba arkadaşlar,
tatlım alkollü olması önemlimi?şahsen alkollü tonik kullanmıyorum vede tavsiye etmiyorum..ama illa alkollü olsun dersen lancomenin kullandığım bi serisi vardı karma ciltler için..ama mafetmişti cildimi söyliyim..vich ninde alkollü toniğini kullanmıştım..kısaca alkollü tonik bana yaramadı..ama alıcm diyosan ben lancome ve vich kullandım bilgin olsun rendecik...
benim fikrimse alkollü tonik kullanmak pek hayırlı bişey değildir zira kurutur ve gözenekleri açar...[/B]
estafurullah kankaolumunekankayizsmile
katılıyorum sanakaydirigubbakcemile5
ama banada gözeneklerim çok açık olduğu için önerdiler kapansın diye :S :uhm:
off kafayı yicem... :1no2:

kim önerdi bitanesi?dermatolog değilde kozmetikçiler önermiştir kanımca,ürününü satsın die kanına girmiştir:nazar:cildin karma ve sivilceye müsait..dedilerki alkollü tonik kullanıcaksın...yanlışsam düzeltsengözlerimebaksanab

dermatolog önerdi.. ben çinko oksit krem yarada dedim kadına kadında bana çinko zararlı kullanma dedi... benim burnum da gözeneklerim çok açık onun dışında bir problem yok.. açık olduğu içinde fondöten falan ne varsa doluyor içine.. bende çinko oksit kremi duydum kullandım çokta iyi geldi gözeneklerin içi tamamen temizlendi.. ama kapatmam lazım diye gittim bir tanıdık vasıtasıyla.. hatta bugün dönüşte alayım toniği diye düşündüm sonradan ben bi araştırayım dedim.. iyiki öyle demişim... mafoldumben

canım tanrıcam gelsin o sana istedigin cvpları veririr
muradın tonigi guzeldi istersen senin için alkol oranına bakabilirim

temeltospa resimmmmmmmmm istiyoruz
neler yaptınız anlat
evet resim isteriz:enbuyukkk:
kankam ben alkollü tonik sevmiyorum,sen yinede arkadaşa öner bakalım muradın alkollü toniklerindenkaydirigubbakcemile5
sevinirim liv
peki dörtgözle tanrıçayı bekliyorum... teşekkürler herkese

rica ederiz tatlım
dediğim gibi,kullandığım ürünleri söyledim..lancome ve vich nin alkollü tonikleri var canım..ama oranlarını hatırlamıyorum,daha önce kullanmıştım elimde mevcut değil şu an..

kanka arkadaş için kalktım baktım ama oranı yok üzgünüm arkadasım goremedim =(
markayı zaten tanrıca soyledi

gozeneklerin acıksa tanrıcamın tarifleri var onlar iyi gelecektir eminim

X