Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canlar bu gün ben de azcık erken yatma kararı aldım sanırım biraz uyusam iyi olacak yine başım ağrıyor :bbo:

Minikim cidden senin güzelliğinden elbiseye pek bakamadım valla hem bacaklar hemde saçlar harikasın dadlum fıstıklı lokumum benim :asigim:

Aktiram iyi çalışmalar pamuk şekerim benim

Ya aklımda Liv de kaldı inşallah iyidir meleğim benim kıyamam ben ona :teselli:

Herkese iyi uykular Sizi çok Seviyorum şekerparelerim benim opuyorumnanaktan

ayy çok tşk ederimm:kedi: hepiniz erkencisiniz bugün yaa:umursamaz: ii gecelerr bebekimm:1hug:

Bi de aşağıdan yukarıya deneyeyim panterim belki öyle kökten alır..
Oy canım ya düşünmen yeter çok sağol gül reçelim benim :asigim:

Çok ciddiyim perimm mor olur dersen göndericem adres livde vardır nasılsa=)

:kedi::kedi: :roflol: anladım kanka ben böyle iple alırken gibi dilimi getiriyodum dudak üstüne o yüzden alamıyomuşum düz durmam gerekiyomuş ama yine tam almadı kökten almadı kırdıohaoldumsmile

kızlar ya ben bu elbiseye bayıldım ya göğüs kısmı falan mikemmelll nerde bulurum böle bişi yaa

:lepi:
tanrıcam senin verdiğini kullanırsam bende ne yağ kalır ne kas. ahan da böle olurum:roflol::roflol:

oksicenden olmamış ki..cuğaradan olmuş belli..
Safi kemik zavallı.kafamçokkarıştı. ama iş azmiyle dolu ,o halde bile çalışmakta.
.
Belki de mezarda emeklilik dedikleri bueyvahedigeldismile..Mevta halde bile ,prim günü dolsun diye çalışıyor..

çok güsel elbise yaa :gitme: aslında değil hıhh çok çirkinn:umursamaz: hayırr güzellsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…