Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
tanrıçamm ellerine sağlık uğraşıp niler yapmış yine bu karaciğer için sen önceden başka bişi içiodun cnm bum u iyi o mu hangisinden alalımmguclubacismile
minik kuşum,evet doğru hatırladın zeka küpüm,devedikeni tohumu içiyodum..buda çayı işte..hemide yüzüme sürdüm tonik neyin gibizemuszemus
Tarnrıçam maşallah bugün yine formundasın hem makyaj hemde bitkisel her türlü paylaşım var süper valla :hooray:

saol perimm:1hug:beğendiysen ne güzelhihoyyyt:kedi:
aniden çıkarsam anlayın..sizi seviyorum:gitmelumunekankayizsmile

Minüğüüüm.akannehir..elbise mi kız buuuu..süpper mini.:1ninca:.
Amma yağuşmuşşş..ficüüt ceylan gibin..-tatlicadiarzu-
Ehhhh..gençliğin gözünü seveyimmafoldumben:gitme:...yakışırrrrrrrrr..zemuszemus.

heh şimdi oldu resim uzak olduğu içünn çıkmamışş önünde taşlar var arkası biraz daha uzun bel kısmı transparanboshayallersmile

Oy Minikim Maşallah boy pos fizik harika olmuşsun canım hele saçlar Süpersin :asigim:
Dur kocaman bir nazarlık ekleyim sana aman nazar olmayasın gül reçelim benim :nazar
:

Vaayyyyy minikkkkk gözlerim böyle olduuu:1shok::1shok::1shok:
Maşallahh bacaklarda bacakk vallaaklinialirimsmile

minikkkk ne tatlısın yaa baceklere bak yüzünüde görmek istiyor ben :1shok:

tanrıcam bebeim lavanta yüze sürülüyormuymus kendimi cahil hissediyorum yavohaoldumsmile
lavanta kokusuna bayılırım tonik niyetinede kullanabilirmiyim kaç gün bozuladan gider acebe

tatlı gacı panter resimleri isterim fena kıskanıyorum zaten yoksa özelinizi msj yagmuruna tutarımkötükedihüso
buarada yaptıgın salatayı ben cok severim kısırın yanında mutlaka eksik olmaz ellerine saglık çimen gözlü gacım cokacimcoook

livitom yaa o sarkıyı sen söyleyince simdi dinledim sarkı harika ama cok melnkolk ay senağlama

Oy Minikim Maşallah boy pos fizik harika olmuşsun canım hele saçlar Süpersin :asigim:
Dur kocaman bir nazarlık ekleyim sana aman nazar olmayasın gül reçelim benim :nazar
:

accuk açıkkeyvahedigeldismile şimdi giyiyimde evlenince giydirmez benm kiisositosositokaydirigubbakcemile3

saol periimmmŞeniz:kedi:

Vaayyyyy minikkkkk gözlerim böyle olduuu:1shok::1shok::1shok:
Maşallahh bacaklarda bacakk vallaaklinialirimsmile

tşk ederim kızalrrr:kedi:

phahahahah senmi benmi:roflol:denize dalıcam diyo ya:))sen şöyle bişey al tam olsun

oksijen tüpüdelikafaduldensırnaşık şey
oksijen fazlalığı yaşayıp atmosfere karışma gülüm:hulya:

:lepi:
tanrıcam senin verdiğini kullanırsam bende ne yağ kalır ne kas. ahan da böle olurum:roflol::roflol:
elimdeki finacanda da karaciğerim için şahtere otu olacaktırsırnaşık şey

Son düzenleme:

Kız pantoşla değil görüşme,lmaz: tospişle..boshayallersmile
Fotoyu da belkim accık gösterir çekeriz..sempatiksalakcinni
Salata afiyet olsun..löp löp et olsun, yağ olsun..aklinialirimsmile

LAvantayı tonik gibi kullanabilirsin..lekelere ve sivilcelere iyidir..derlerrrr..:hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…