Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
üüüf kafam bozuk geldim gene

oyyyyyy tanrıçam gene döktürmüşün ne güzel bilgiler vermissin ballı kaymak

selam kızlaaarropuyorumnanaktan
bikaç saat önce,tonic resimleri eklemiştim ya,hemen sora aşkım aradığı için çıkmam gerekti..
cevap yazamadım o yüzden..
selamlayan arkadaşlarıma,teşekkürü bi borç bilirimkaydirigubbakcemile5
vee hepinizi öperiimm:)

Son düzenleme:
bebeğim bu aşk olmasın daha önceki gibi olmasınn sositososito kop koppsositososito
anamm minik kopuyo tek başına..300-500 cistak cistaksositososito
aşkolsun balım nie kızıyım..ama üzülmene üzülüyorum içim acıyo(
kanka şaka yaptık:))anladım bebem hıhh badilere:dilcikar:
Ben de bugün ayna aldım törpü aldım bi de panterimin önerdiği bıyık şeyinden aldım ama ben bunla bıyıklarımı alamaadım nasıl alcam bi anlatıver panterimmmm
küçük zilli kokoş seni
aynana bayıldım..o bıyık alma zamazingosunu bende aldım bibertom,bıyıklarının üstüne tut sonra ger..ger tut çek..geeeerrr..tuuuuttt çeeekk.. biirr kii üüüçç gibi:)))güle güle kullan,ama bıyıklarını alırken gülme alamazsın:hulya:
ıghmmmmmmmmmmmmmmmmmm anammmmmm salataya bakın acıktım ben cokacimcoook
ellerine sağlık cnm tatlıgacı
tuti koptum kız,o nası bi açıkma belirtisidir ıghhmmmmm:roflol:
salata guzelde sirke işi bozdu be gulummm
ben hiç sevmem kokusuna bile dayanamıyomm
tanrıçam yok mu bunun bir hal çaresii
:kedi: :roflol:
:sinifsinif:burnunu tıka nazo:))
bu tanrıça hatunu gene firar etti
bide zabaahaa kadder duracaktı
bizde yedikkk
olum yazdım ya aniden çıkarım birazdan die..nöbetlerin biri bitiyo biri başlıyo..2-4 var yine:gitme:
heidi salata yiyoodelikafadulden
puhahhahhhaa delisin ya:)))))
Buarada Tanrıçam heran çıkabilirim ama gece gelcem demişti inşallah gelebilir :Saruboceq:
Ay yine kimsecikler kalmadı :bbo: Herkesler gitti mi :uhm:
geldim perim,ama sen yoksunfisfisfis
devamını bekliyos:lepi:
birara sırf onu takip ederdim makyaj mazl.alımı topikinde, heidi bu aralar napıyodelikafaduldenkaydirigubbakcemile3
makyaj malzemeleri topiğinde tatlıgacıyı takip ediyo olaya bakkaydirigubbakcemile3
kavuşunca büyü bozulurmu?esas aşk o zaman başlar..paylaşımlar,güven duygusu,bağlılık vs..gerçek aşk budur..senin dediğin melankolik platonik aşka giriyo nikonum..esas büyü beraberlikle başlar:asigim:
perim bozma kafamı,aç şurdan yorganda kene var kopar kopar gene var:teytey:2 göbek at rahatla beebidahamı gelicez dünyaya anasını satimsositososito
sanada iyi geceler tutim..
selam herkese:) tanrıçama bir şey soracağım bir ara carmina kalem ruj önermiştin onu her kozmetikte bulabilir miyim acaba ? CADIARZU
youtum kalbin ne kadar temizmiş öyle:asigim:bulabilirsin bitanem..
yine gümbür gümbür geldin len :lepi:
elde ettigin renk dehşet bişe...telif haklarını al bence
kanka helpp :kedi: kapatıcı lazımm.ben maske yapmaya gidiyom gelcem
gümbür gümbür derken bana bişeymi ima etmeye çalışıyosun kankesengözlerimebaksanabmafoldumben
üüüf kafam bozuk geldim gene

oyyyyyy tanrıçam gene döktürmüşün ne güzel bilgiler vermissin ballı kaymak
hoşgeldin melek suratım..noldu kim kafanı bozdu bebetom
tanrıçam döktürmüşsün yineezemuszemus
durun bitki ekliycemisonra kombin ekliycem..off çok işim var çokk saol minikim..
Tanrıcam süpersin ve süper şeyler ortaya çıkartıyorsun tek kelimeyleeee
ablacım..seviyorum senii

oo megom gelmiş..hoşgeldin tatlıcadım,ama sanırım sen yine geldin bi kaç saat önce,ama ben senin mesajını göremedimbarbi resim eklemiş onuda göremedim..neyse naber fıstıklı dolmam

sağol fıstıkım,iyiyim aşkımla konuştum uzun uzun ne de olsazemuszemus
ö.m ne bak hele,öpüorum seni çokopuyorumnanaktan

nikoncan o oksijen tüpümü ne öyle be:)))
tatlıgacı salatanı gördüm eline sağlık anam..mor lahana sevmem ama acayip faydalıdır..emeğine sağlık..yapın gacınınn salatasınıalsanaalsanasmile
heydinin yeni macerasını sevmedim ben bu arada:sinifsinif:

tesekkur ederin canlar anlatılınca çözülecek birsey olsa anlatmam mı ...ne yazık ki içimi döküncede rahatlayan bir hatun degilim ...içime atarım herzaman neyse ...
dahada melankolikleşmeden kaçayım

niye göremiyosun fıstık resimleri amabilmiyorumkismile

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
gülmekten kırıldım tanrıçam
makyaj topikinde alınan malzemelere bakarken arada da gacım bişiyler de almışsa heidi izliyordum zevkli oluyordu:icecream::hulya:

o aldığım şey elime geçmedi
eğer öyle bişiyse ben oksijen denizine dalıcam sanırsam:roflol::roflol::lepi:

yaw hiç gören bilen yok muohaoldumsmiledelikafadulden

canım cierlerim,evde lavanta vardı,azcık kalmış(aktar gibiyiz zaten mübareksempatiksalakcinni)dedim değerlendiriyim lavantayı..bende buz yapıyım didim

suyuda tam koymuşum ama..ne göz varmış be-tatlicadiarzu-tam yetti tüm kalıplarazemuszemus
kaynattıktan sonra soğumasını bekleyin ve kalıbınıza sizin:))öyle dökün:smiley-cool:

LAVANTANIN CİLDE FAYDASI:cilde canlılık verir,renk tonunu dengeler,dezenfekte eder cildi..tüm cilt tipleri için uygundur..bilgiler bana ait alıntı değil:)
ŞAHTERE OTU:uzun zamandır şunu savunuyorum,pürüzsüz bir cilt temiz bir karacierden geçer..karacierimize bakmassak sivilce olur sırtımızda,göğsümüzde yüzümüzde ve alakasız yerlerimizde..bende karacierime bakmak amaçlı bu bitkiyi aldım..iğrenç ötesi bir tadı var..lakin bir fincandan bişey olmaz..dayanınalsanaalsanasmile

dumanı üstündeykenbööyykkakannehir

mini minnacık bir bilgi..uzun yazarsam baymıyım sizi..bu kadarını bilin yeter..ayrıca yüzede sürülüyor..şu an tonik gibi yüzümde zaten:hulya:
Şahtere otu daha çok nedeni belli olmayan ya da tedavi edilemeyen alerjiler üzerinde çok etkili bir bitkidir.
Özellikle karaciğer üzerinde etkili olma bu bitkinin alerjilerde kullanılma sebebi de bu olsa gerek.
Çünkü bu tür rahatsızlıklar genellikle karaciğer kaynaklı olabiliyor. Alerjiler için şahtere otu çayı içilebilir.

canlarım şöyle bişey paylaşmak istedim,etimek çok kullanırım,vede severim..özellikle çorba ile süper gidiyocokacimcoookpaylaşmak istedim:kedi:

Ben geldim canlarım benim :jeyyar:

Livim balım kıyamam ben sana ne olur üzme tatlı canını dicem ama işe yaramıycak biliyorum ay ne zor şey acı çekmek ya kafamçokkarıştı

sağol fıstıkım,iyiyim aşkımla konuştum uzun uzun ne de olsazemuszemus
ö.m ne bak hele,öpüorum seni çokopuyorumnanaktan
bakıcam şimdi bitanemolumunekankayizsmiledirek buraya daldımeyvahedigeldismileoyy kocasıyla konuşmuş nası mutlusıkalım dişimizi megom az kaldısenağlama
tesekkur ederin canlar anlatılınca çözülecek birsey olsa anlatmam mı ...ne yazık ki içimi döküncede rahatlayan bir hatun degilim ...içime atarım herzaman neyse ...
dahada melankolikleşmeden kaçayım
ya kankam noldudelikafaduldenözel mesaj bekliyorum meleğim((kaçma kanka yalnız kalma,kombin ekle oyalan bişeyler yapaklinialirimsmile
niye göremiyosun fıstık resimleri amabilmiyorumkismile
megommm:1hug:gördüm şimdi çok tişkürler bal lokumuhihoyyytbendede var cici olan toniğihihoyyytsaol paylaştığın için cierimŞeniz

phahahahah senmi benmi:roflol:denize dalıcam diyo ya:))sen şöyle bişey al tam olsun

oksijen tüpüdelikafaduldensırnaşık şey
oksijen fazlalığı yaşayıp atmosfere karışma gülüm:hulya:

tanrıçamm ellerine sağlık uğraşıp niler yapmış yine bu karaciğer için sen önceden başka bişi içiodun cnm bum u iyi o mu hangisinden alalımmguclubacismile

Tarnrıçam maşallah bugün yine formundasın hem makyaj hemde bitkisel her türlü paylaşım var süper valla :hooray:

Nikoncanım cidden o oskijen nasıl kullanılıyor acep çok merak ettim :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…