Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Canlar bu gün ben de azcık erken yatma kararı aldım sanırım biraz uyusam iyi olacak yine başım ağrıyor :bbo:

Minikim cidden senin güzelliğinden elbiseye pek bakamadım valla hem bacaklar hemde saçlar harikasın dadlum fıstıklı lokumum benim :asigim:

Aktiram iyi çalışmalar pamuk şekerim benim

Ya aklımda Liv de kaldı inşallah iyidir meleğim benim kıyamam ben ona :teselli:

Herkese iyi uykular Sizi çok Seviyorum şekerparelerim benim opuyorumnanaktan

Canlar bu gün ben de azcık erken yatma kararı aldım sanırım biraz uyusam iyi olacak yine başım ağrıyor :bbo:

Minikim cidden senin güzelliğinden elbiseye pek bakamadım valla hem bacaklar hemde saçlar harikasın dadlum fıstıklı lokumum benim :asigim:

Aktiram iyi çalışmalar pamuk şekerim benim

Ya aklımda Liv de kaldı inşallah iyidir meleğim benim kıyamam ben ona :teselli:

Herkese iyi uykular Sizi çok Seviyorum şekerparelerim benim opuyorumnanaktan

ayy çok tşk ederimm:kedi: hepiniz erkencisiniz bugün yaa:umursamaz: ii gecelerr bebekimm:1hug:

slm kokoslar ben geldım soleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yazdıklarınızı okudum kombınler supper hemsom yemınle agzım bı sulandı zor topluyom
bıberımmmm cnm aslında ck kolay kullanımı hemsom anlatmıs ama yukarıdan asagı yapma bebenkım asagından yukarı dogru kenararından tutup kaydıracaksın bebegım
Bi de aşağıdan yukarıya deneyeyim panterim belki öyle kökten alır..
Oy canım ya düşünmen yeter çok sağol gül reçelim benim :asigim:

Çok ciddiyim perimm mor olur dersen göndericem adres livde vardır nasılsa=)

küçük zilli kokoş seni
aynana bayıldım..o bıyık alma zamazingosunu bende aldım bibertom,bıyıklarının üstüne tut sonra ger..ger tut çek..geeeerrr..tuuuuttt çeeekk.. biirr kii üüüçç gibi:)))güle güle kullan,ama bıyıklarını alırken gülme alamazsın:hulya:
:kedi::kedi: :roflol: anladım kanka ben böyle iple alırken gibi dilimi getiriyodum dudak üstüne o yüzden alamıyomuşum düz durmam gerekiyomuş ama yine tam almadı kökten almadı kırdıohaoldumsmile

24n0fgi.jpg

kızlar ya ben bu elbiseye bayıldım ya göğüs kısmı falan mikemmelll nerde bulurum böle bişi yaa

:lepi:
tanrıcam senin verdiğini kullanırsam bende ne yağ kalır ne kas. ahan da böle olurum:roflol::roflol:
iskelet.jpg

oksicenden olmamış ki..cuğaradan:nazar: olmuş belli..
Safi kemik zavallı.kafamçokkarıştı. ama iş azmiyle dolu ,o halde bile çalışmakta.
.
Belki de mezarda emeklilik dedikleri bueyvahedigeldismile..Mevta halde bile ,prim günü dolsun diye çalışıyor..

çok güsel elbise yaa :gitme: aslında değil hıhh çok çirkinn:umursamaz: hayırr güzellsenağlama

X