Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Teşekkür ederim hatun kişiler..kaydirigubbakcemile5
Yapınız, beni hatırlayınız..olumunekankayizsmile
Nazalpim istemiyorsan sirke koyma öyle de olur heraldekine..:1closedeyes:
Apprııııll emen belli etme beya trakyalı olduğunu..
rakıyla iyi gidermiş..offf.:içelim:.bi de güzel koyunpeyniri olcak,açıkhava..
Mesela Nevizadenin teraslarından biri..hihoyyyt

o zaten çıkış parçaları kuzum süper ama dinleye dinleye baydı artık...o yüzden simdilik favorim sen gidiyorsun ooof oooooof

mafoldumben

dinledim gene kötü oldum kaçtım ben

:çok üzgünüm: Nolduuu niye kötü oldun nire kaçtınnn:çok üzgünüm:

Kkarabiberrim ayna cidden çok kokoş çok güzelmiş ay bunun pembesi de pek güzel olur bana ne bende istiyorum :jeyyar: Buarada güle güle kullan balım benim

Tatlıgacım salatanın her türlüsüne bayılan biri olarak nefis göründüğünü belirtmek istiyorum ay şimcik keşke olsa da yesek ne güzel olurdu yanına da Tanrıçamın köri soslu tavuğu cokacimcoook

Aprilim inşallah boya istediğin gibi olur gül reçelim ay ben hala boyatamadım güya hemen boyatıyordum ama olmadı evden çıkamadım bir türlü :bbo:

ben sadece yeşillikleri suya basmak için sirke kullanıyorum onuda elma sirkesi alıyorum ama midem bulanıyo kokusundann
ay ne kadar cinsim ya
cok fenasınız rakı.. nevizade..
mafoldumben

geldim geldim ben geldim zemuszemus
Hoşgeldiiiinnn..buyrunnnnnnnnn

ben sadece yeşillikleri suya basmak için sirke kullanıyorum onuda elma sirkesi alıyorum ama midem bulanıyo kokusundann
ay ne kadar cinsim ya
cok fenasınız rakı.. nevizade..
mafoldumben

Bi şarkı vardı..melike demirağ söylüyordu hani..
Şimdi istanbulda olmak vardı anasını satiim..boğazda buz gibi rakı,köprüde balık ekmek yemek..diye devam eden.. o geldi aklıma şimdi..
Yarana tuz basmış oldum ama..:kedi:

slm kokoslar ben geldım soleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee yazdıklarınızı okudum kombınler supper hemsom yemınle agzım bı sulandı zor topluyom
bıberımmmm cnm aslında ck kolay kullanımı hemsom anlatmıs ama yukarıdan asagı yapma bebenkım asagından yukarı dogru kenararından tutup kaydıracaksın bebegım

Hoşbuldum komşiii
olmuyo böle hazırlayıp buraya koymak
hazırlayıp misafirliğe çağırcan :umursamaz:

Hoşbuldum komşiii
olmuyo böle hazırlayıp buraya koymak
hazırlayıp misafirliğe çağırcan :umursamaz:

Tembeltospam, Panterim Hoşgeldiniz topiği şenlendirdiniz opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…