Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mor lahana salatasını bende bole yapıom ama benım mıdemı ck yoruyo dayanamıyom yıyom sonada mıdeden kıwranıyorum:kedi:

Buarada Tanrıçam heran çıkabilirim ama gece gelcem demişti inşallah gelebilir :Saruboceq:
Ay yine kimsecikler kalmadı :bbo: Herkesler gitti mi :uhm:

hoşbuldum su perisi
benim evdeki bağlantı çok yavaş gidiyom ben ..
öpüyom hepiciğinizi
uyuyam erken uyanamda
yarın tatlıgacıyla buluşcam süslenmeye vaktim olsun
kaydirigubbakcemile3

Ah Panterim şu soruya iyiyim diyemiyeli yaklaşık 3 hafta oldu balım ama İnşallah iyi olcam şu yüreğimde yanan ateş cayır cayır beni kovurmayı bıraksa içimin acısı geçse :Saruboceq:

aneyyy su ask acısı ceken bebek snmıydın perım yoosam bu ara sadece okuyorum topıgı karıstırmıyayımdabilmiyorumkismile

hoşbuldum su perisi
öpüyom hepiciğinizi
uyuyam erken uyanamda
kaydirigubbakcemile3

İyi geceler tatlı rüyalar fıstıklı lokumum yarın bol bol foto çekilinde bizimle de paylaşın emi gül reçellerim benim :asigim:

hoşbuldum su perisi
öpüyom hepiciğinizi
uyuyam erken uyanamda
kaydirigubbakcemile3
İyi uyu, iyi dinlen..oğluşuma iyi süslen komşiiii...zemuszemus
tospıgım ıı geceler resım falan olacakmı yawrımmmm

ay bilmiimkiii..eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

Ah Panterim şu soruya iyiyim diyemiyeli yaklaşık 3 hafta oldu balım ama İnşallah iyi olcam şu yüreğimde yanan ateş cayır cayır beni kovurmayı bıraksa içimin acısı geçse :Saruboceq:

Öldürmeyen acı güçlendirir.:lepi:.nerenin atasözü bilemedim emme doğrudur..olumunekankayizsmile

aneyyy su ask acısı ceken bebek snmıydın perım yoosam bu ara sadece okuyorum topıgı karıstırmıyayımdabilmiyorumkismile

Maalesef Panterim maalesef Unutmak için her şeyi denedim bağıra bağıra ağladım zırladım ama yine aynı noktadayım hiç değmeyen hak etmeyen biri biliyorum ama kalbim nasıl acıyor yüreğim nasıl yanıyor anlatamam insanın içi acır mı benim içim acıyor nefes almakta resmen zorlanıyorum senağlama

Maalesef Panterim maalesef Unutmak için her şeyi denedim bağıra bağıra ağladım zırladım ama yine aynı noktadayım hiç değmeyen hak etmeyen biri biliyorum ama kalbim nasıl acıyor yüreğim nasıl yanıyor anlatamam insanın içi acır mı benim içim acıyor nefes almakta resmen zorlanıyorum senağlama

perım gulum
sımdı sana ne desek bo s ama ınankı degmıyo we gecıo
ben senın ablan sayılırım
ınankı ıcımın oyle yandıgı zamnlar oldukı gece oldugunda sabahın hıc olmıyacagını gunesın hıc dogmayacagını sanırdım
gozlerım artık aglamaktan kapanırdı
15 kılo werdım degmeyecek bı hödüge zamanında
ondan sebep hayattakı en degerlı warlık sensın bebegım
en guclude sen olmalısın sorununu tam olarak bılmıyorum ama ona ınat daha dık ayakta durmalısın daha guclu olmasın bebegım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Senin için macerasını değiştirttim.guclubacismile.kahvaltı ettirttim olmamış mı?sempatiksalakcinni

devamını bekliyos:lepi:
birara sırf onu takip ederdim makyaj mazl.alımı topikinde, heidi bu aralar napıyodelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

X