Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben de bugün ayna aldım törpü aldım bi de panterimin önerdiği bıyık şeyinden aldım ama ben bunla bıyıklarımı alamaadım nasıl alcam bi anlatıver panterimmmm

Mor lahana bi güzel doğranır..

Sooonaaa sirke ve limon konulur..

Zeytinyağ ve tuz ilave edilir.

Tüm malzemeler bi güzel hafif ezer gibi mıncuklanıp harman edilir..

En son şekli de bu..diğer tarafta göbek marulun önceden doğranmışı vardı..
not:mor lahanayı fazla yapıp ertesi güne bırakırsanız, daha bir ekşili ve lezüz oluyür.cokacimcoook.

Deneyin bak dua etçeksiniz bana:Saruboceq:

ay allam sürünmüş bide foto çekmiş
renk uyumu süper tenınle cok uymuşşş
:roflol::roflol:
Kızlar saçımı boyamaya gidiyom döncemşutarafagitti
neyyy
hadi bakem boyada gel bakalım
sende birileri gibin yannış boya felan almış olmayasınnn
lmaz:
Hatunlarrr.delikafadulden.. size salata tarifnamesi vericem..herkeşin bildiği bişey ya neyse..
hadi garii bekliyozz şakkıdı
Ben de bugün ayna aldım törpü aldım bi de panterimin önerdiği bıyık şeyinden aldım ama ben bunla bıyıklarımı alamaadım nasıl alcam bi anlatıver panterimmmm

güle güle kullan biberimmm

aynan çok kokoşmuş cnnm beğendimaklinialirimsmilebayanssulusmile o nası bişi ya nerden aldın bakiim bende aliim bıktım kuaföre gitmektenn

Balım aşk olsun şaka ediyuruz bebekim ŞenizŞeniz
Bence de bence de açalım bir blog :içelim:

kızlar ben de kaçıcam boyanın vakti doldu. balkabağına dönüşürüm yoksa ohahaahah ivrençti
sempatiksalakcinni :bbo:

aha da Loreal Amonyaksız seri Cikolata Karamel

tatalıgacimm eline sağlıkk ay çokk severimm mor lahanayı ağzımın suyu aktıııdelikafadulden

salata guzelde sirke işi bozdu be gulummm
ben hiç sevmem kokusuna bile dayanamıyomm
tanrıçam yok mu bunun bir hal çaresii
:kedi: :roflol:

Anamm rakıyla süper olur la bu cokacimcoook :içelim:
eline sağlık hemşomm
Şeniz

Ahh ahh aprilimm yaa buluşabilsek ben razıyım ağaca tırmanmaya-tatlicadiarzu-

he erik ağacı olsa daha süper olur ama olumunekankayizsmile

neyyy
hadi bakem boyada gel bakalım
sende birileri gibin yannış boya felan almış olmayasınnn
lmaz:

yok doru aldım ehehe kaydirigubbakcemile5

biberim ayna süper süper
Şeniz

gripini severimmmboshayallersmile
bende hastayım gripinin ama bu albüm baska güzel
çok kokoş gule gule kullan esmerimmm

tatlıgacım ellerine saglık cok guzel gorunuyorlar

güle güle kullan biberimmm[/B]
Sağol nazımmmmmŞeniz
aynan çok kokoşmuş cnnm beğendimaklinialirimsmilebayanssulusmile o nası bişi ya nerden aldın bakiim bende aliim bıktım kuaföre gitmektenn

Sağol miniğim. Bi milyoncularda var cnm ama beceremedim ben bunu alamadım kaldım böle pala pala geceye kadar panterim gelmezse bugün iple alırım bi daha ki sefere denerim artıkboshayallersmile

şarkı fln dediniz ooof gripinin yeni albumu ne guzel helede şu sarkısına öldüm bittim

http://www.youtube.com/watch?v=vOpbA8WwS1g

Tatlım Gripin konusunda kesinlikle sana katılıyorum ben özellikle albümlerinin çıkış parçası olan Durma Yağmur Durma parçalarına bayılıyorum bu ara özellikle zırlarken dinlediğim parçalardan biri yada her dinlediğimde zırladığım desem daha doğru olur bilmiyorumkismile

Durma Canım Cayır Cayır Yanıyor, Söndür Yalvarırım, Durma Ne Olur DURMA((

Anayyy.:1shok:.dudaklara bakın hele eccik..aklinialirimsmile

Güle güle kullan canım..ayna pek kokoşşşş..-tatlicadiarzu-
O bıyık alma edevatını bıyıklarına iyice yapıştır,sonra aşağı ve yukarıya doğru hareketle bıyıkları alcan işte,yaylandırcan yani anlayacağın.. ama fena acıttı beni:sinifsinif:..

o zaten çıkış parçaları kuzum süper ama dinleye dinleye baydı artık...o yüzden simdilik favorim sen gidiyorsun ooof oooooof

mafoldumben

dinledim gene kötü oldum kaçtım ben

Sağoll gacımm.. Denedim öyle ama alamadım tüyler o araya girmiyo sanki:1ninca: Ayyy çok acıtıyo muu:1ninca:

Offf mor lahanaya bayılırım ölürümmmcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook
Ellerine sağlıkkkk yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…