Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
alsanaalsanasmileirezil ettin bizi cümlealeme..gelme eve..almıyorum seni:mymeka:şey pardon konu neydi:smiley-cool:

ya bende istiyorum boyaahihoyyyt

Vay beeeee tek bir laflan beni tekmeledin ezikledin kanka mafoldumben
unutmicam bunu yazdım kara kaplı deftere...
:gitme: mafoldumben

Ama ben bu gece mışıl mışıl uyicaaaaaaam naniknanik

kızlar selam ben geldim gidiyorum
malum ygs yaklaşıyo çalışmalıyım dua edin kızlar kazanamazsam biterim beneyvahedigeldismile

Ne içündür o sınav bebişim? fisfisfis
ben de ne sınavı bulsam giriyom da
kafamçokkarıştı

kankam unutmuşum ah salak kafam:mymeka:bebeğim senin cildin kuru değilmiydi??yosun karma ciltler için..anam bizde eprılla bi o kadar memnunuz dimi eprılbenneyaptımkiama bizim cilt karma..neyse denemiş oldun balımŞeniz

Aslında karma ve normal ciltler için ki yosun serisi.fisfisfis
Ama tabii beğenmemesi de normal pamuğumun...a.s
Aşkitim Livim iyi gelmediyse bozmasın gaymak cildini bebeğim ya,:sinifsinif:
kuzenin filan varsa ona vir
:1rolleyes:

ucu banada dokunuyomuşeyvahedigeldismilebendede var yosun serisieyvahedigeldismile
yak o defteri,benide al yanına..gidelim buralardan başka forumlar bulalımkaydirigubbakcemilemafoldumben

bebeğim bu aşk olmasın daha önceki gibi olmasınn sositososito kop koppsositososito:sm_cool:

Ayakkabıların pisinin kusuruna bakmayın canlarım silicim giymeden hihi :kedi:
boshayallersmileboshayallersmile

bugün bunları giydim altımda kotum ayakkabı olarak da beyaz babetlerim vardı akşamada yeni kombinler çekip ekelrim tanrıçam:kedi:
Çok tatlııı:asigim:

pantln bol çıkmış ama streç pntln bekleyemedim akşamı şimdiden ekledim alsanaalsanasmile
Ama böyle kombinleri ekledikçe ben sizi daha çok merak ediyorummmeyvahedigeldismile
alcam superisinide alcam yanımaaa :dilcikar: :yandaşarayansmile:

karabiberim hoşgeldinnn a.s
ceylan hoşgeldin cnım a.s

Hoşbulduk aşkım ben yazmadan yazmışınn geçmişi okudum anca geldimmŞeniz

Hatunlarrr.delikafadulden.. size salata tarifnamesi vericem..herkeşin bildiği bişey ya neyse..

ucu banada dokunuyomuşeyvahedigeldismilebendede var yosun serisieyvahedigeldismile
yak o defteri,benide al yanına..gidelim buralardan başka forumlar bulalımkaydirigubbakcemilemafoldumben

kaydirigubbakcemile3
Yok kanka, referans kötü, almazlar bizi bi yere gayrı. Ben iyisi mi Finlandiyaya gidip doktur neyin olayım .mafoldumben
O değil de, bi blog açsak biz de, reyting tavanı yıkan ben diyim sositososito
sen, beni Livom, ve herkesler
hihoyyyt

bebeğim bu aşk olmasın daha önceki gibi olmasınn sositososito kop koppsositososito:sm_cool:

sen ne diyon be Minikom hiç bişi annamadım ben aşkitim kaydirigubbakcemile3 sempatiksalakcinni

saol bbiberimmzemuszemus yine çarptırdın şunları gözümee bak bigün senin yüüznden soluğu doktorda alcam şişir şunları dicemm:jeyyar::jeyyar::roflol:

şarkı sölüodum bebeğimmm:roflol:

Aprilim pantolonunu ve trençini çok beğendim canım, güle güle giy:asigim:

Nikonumm sağol balım =) daha güceli senin olur işalla Şeniz

boshayallersmileboshayallersmile
Ama böyle kombinleri ekledikçe ben sizi daha çok merak ediyorummmeyvahedigeldismile

Biberimmm Şeniz Ya toplaşsak böyle hep tugedır kaydirigubbakcemile5
lunaparka filan gitsek ne bilim çam ağacına tırmansak
olumunekankayizsmile -tatlicadiarzu-

Hatunlarrr.delikafadulden.. size salata tarifnamesi vericem..herkeşin bildiği bişey ya neyse..

Ekle ekle ballım olumunekankayizsmile

Fıstıklı Lokumlarım azcık konu dışı olacak ama yaklaşık 2 saattir aynı parçayı dinliyorum sizinle de paylaşmak istedim BENGÜ nün HALA adlı parçasını dinlediniz mi hiç ben bayıldım bu parçaya tam beni anlatıyor sanırım senağlama

Zaman Olsaydı da Sana DOYSAYDIM,
Hiç Geçmedi ki AŞK
Hiç Bitmedi ki AŞKIM.
Canım Alsaydın da Yine Kalsaydın,
Hiç Sevmedin mi AŞKIM ?????

Tanrıçam konu dışı oldu ama kızma emi

:roflol: değiştireyim barikaydirigubbakcemile3

yok kız ii büleee:jeyyar:
kaydirigubbakcemile3 Annadım şimdi bebeğim hihi

kaydirigubbakcemile3

ben dinlemedim cnm

ben geldi opuyorumnanaktanama kaçıcam ya ben anlatamadım istedigim forma degil yani temizleme jeli şey gibi geldi neyse tonikte su gibi istedigim gibi degil anlıyorsunuz dimi ? ama bu kullanmayacagım anlamına gelmıyor kullanırım tabi ama seve seve degil hıhhhhhh

o blog olayı çok kafama yattı kuzucuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…