Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akannehir
Tüh bebişim ya, çok üzüldüm inan ki:a015:...Öyleyse sen Murad'a devam artıkın :hulya:
bebişko üzülme lütfen çöpe gidecek hali yok ya kullanıyorum ...ama bittikten sonra alacagımı hiç dusunmuyorum
hadi yaaa bende merak edenlerdendim güzel değil demek benneyaptımki benneyaptımki

yok cnm oyle demeyim yinede begenenler var sen istersen denemediysen dene

kızlar Behlül kaçar
gidip biraz daha inekliyimmmmm
belkim möölerimm

sütaş ayranında gördüydüm geçen gün
bi inek bilgisayar başında googla meee yazmış
google da arama ekranın şey demiş bunumu demek istediniz:möööö :roflol: :roflol:
hadi öptüm sizi pirana kovalayan çılgın hamsilerrrrrrrr

var var sen görmüon tamamınıda ondan :gitme:

aşkito yatmış pıçak altına biliyosun demi
sende yativer , ben refakatçin olurum valla
bıngıl bıngıl silikonları taktırıver ikizlere yumuşakk yumuşakk :roflol:

abbowwwwwwwwww kız ben yatamamki çok korkarım...
ben yatayımda sen gel refeeeeeekatçim ol paso makyaj yaparız hastane odasında bu nasıl olmuş bugün ne giydin çek görelim beni ameliyat önlüğü ile çeker koyarsın topiğe hahahah
delikafadulden

hemşom ya, Şeniz
baba beni okula gönder modundayım zati hepp kaydirigubbakcemile3
kardelenim benim:kahve:
su perisi banada yakısmadı sankim böle abuk subuk bir görüntüm oldu kuyruk konusunda onu bile yapamadım çok beceriksizim makyaj konusunda neyin nereye sürüldüğünü daha yeni yeni icat ediyorum tanrıçanın sayesinde...

tanrıça bakayım bir arzunun videosuna saolun canlarım....
estafurullah canım,sizler zaten süperdiniz:kedi:hepinizin içinde birer cevher vardı,paylaştıkça güzeldir hayat(felsefik oldumsempatiksalakcinni)ama paylaşımlar oldukça insan gaza geliyo,ayrıca kimse anasından meykap çıkmadı:))deneme yanılma yoluyla herkez öğrendi,sende eyelineri yapa boza jilet gibi çekiceksin tutimŞeniz
mafoldumben
hiç birisini mi beğenmedin pamuğum ?
jeli ? nemlendiricsi ?
ohaoldumsmile
çok mahcup üye simili akannehir
alsanaalsanasmileirezil ettin bizi cümlealeme..gelme eve..almıyorum seni:mymeka:şey pardon konu neydi:smiley-cool:
Sahi hemen aklıma gelmişken belirteyim Tanrıçam çilekli maske tarifin harika görünüyor balım ama onu ezerken yemeden dayanabilirsem :kedi:
Çileğin fayidelerini okuyunca ona olan hayranlığım daha da artmış bulunuyor özellikle kokusuna bayılıyorum ya :asigim:
Ayrıca köri soslu tavuğa da bayılır valla tam benlik bir tarif olmuş :jeyyar: Ama yapması azcuk zahmetli mi ne :bbo:
bişey söyliyimmi?evet söyle..hiç zahmetli değil..o kadar kolaykii...baharatlarla sarımsağı harmanlayıp tavuğa bulayıp kızartıyosun,mantarı krema yoğurt ve köriyide ayrı bi tencerede sos yapıyosun..yerken beraber servis ediyosun hepsi bu!!
maskeyi yazarken altını çizdim özellikle yemeden yapınız diekaydirigubbakcemile3
bebegim seninle bir ilgilisi yok öyle düşünme lütfen... sen tavsiye etmeseydin bile alacaktım çünkü çok merak ediyordum

ya dogruyu soylemek gerekirse hiçbirisini begenmedim kuzucuk nemlendirici helede yüz temizleme jeli ve tonik benden puan alamadı mafoldumben
kanka hangi seri bu yakafamçokkarıştıçayağacımı yosunmu??
superisi bebem as sonra ders calısmaya gidiyoruz
senide götürcem bak
:eek:
kendini yaktın kızıda yakmalaelaelaelaelaegelmiyo..burda:dilcikar:yollamıyom:dilcikar:
ayh bende sana güldüm çook :))
boyunları altında kalsın işşallah sivilce mendaburlarının

[/COLOR][/B]

karşılıklı gülüştük ne güzel:roflol:

Şeniz

Kızlar saçımı boyamaya gidiyom döncemşutarafagitti
ya bende istiyorum boyaahihoyyyt
ben geldimmguclubacismile
Şeniz
tamam kuzum yeni tariflerini sabırsızlıkla bekliyorum opuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile5

cierini yediklerim,ben acilen çıkabilirim,şimdiden yazıyım,gece burdayım zombi gibinim hiç uykum yohaklinialirimsmilebaykuş gibi oturucam zabaa kadarguclubacismile
kombinzemuszemusmaskezemuszemusve dier resimleri ilerleyen saatlerde paylaşıcam sizlerleolumunekankayizsmile

kızlar selam ben geldim gidiyorum
malum ygs yaklaşıyo çalışmalıyım dua edin kızlar kazanamazsam biterim beneyvahedigeldismile

alcam superisinide alcam yanımaaa :dilcikar: :yandaşarayansmile:

karabiberim hoşgeldinnn a.s
ceylan hoşgeldin cnım a.s

Son düzenleme:
cierini yediklerim,ben acilen çıkabilirim,şimdiden yazıyım,gece burdayım zombi gibinim hiç uykum yohaklinialirimsmilebaykuş gibi oturucam zabaa kadarguclubacismile
kombinzemuszemusmaskezemuszemusve dier resimleri ilerleyen saatlerde paylaşıcam sizlerleolumunekankayizsmile

meraktan çatlarım şimdi üff yaaa eyvahedigeldismile

kızlar selam ben geldim gidiyorum
malum ygs yaklaşıyo çalışmalıyım dua edin kızlar kazanamazsam biterim beneyvahedigeldismile
biterim die bişey yok:eek:lmaz:kazanamazsan dierini denersin..dünyanın sonu değilya..ama dualarımız tabiki seninle ceylomkaydirigubbakcemile5
teşekkürler tanrıçam sayende öğrenme isteği geliyor bana şu eyeliner çekme konusunda saol balım...
bitanem aynanın karşısına geç,al yanına pamukla göz makyajı temizleyicisi,yap boz gibi düşün..şunuda unutma.göz açıkken daha güzel çekersin kuyruk..gözün kapalıyken yanıltır kuyruk kısmı seni..gözün açıkkken çekmeye çalış..hafifçe gülümse hatta nasıl duruyo bak die:))dediğim gibi deneme yanılma..hatta denemelerini resimle..sonra pc ye at ve hatalarını gör..yavaş yavaş öğreniceksin canom
kanka yosunu diyom gecenlerde fot eklemistim zaten hatrlamıyon mu mafoldumben
kankam unutmuşum ah salak kafam:mymeka:bebeğim senin cildin kuru değilmiydi??yosun karma ciltler için..anam bizde eprılla bi o kadar memnunuz dimi eprılbenneyaptımkiama bizim cilt karma..neyse denemiş oldun balımŞeniz
meraktan çatlarım şimdi üff yaaa eyvahedigeldismile
gelmicekmisin kantaron yağım..hitaplarımda bitkisel oldukafamçokkarıştı
kızlar ben kaçtım herkese iyi sohbetler :eek: :kahve:

allah zihin açıklığı versin canımın dibisihihoyyyt

Son düzenleme:
X