Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
domates+mısır unu
salatalık+süt karışımını dolapta bekletip yüze sürmeyi duydum bunlara cevap bekliyorum bakalım durun kafanız karışmasın açıklığa kavuşacak şimdi

çikolata cildiniz için çok faydalı. Kakao yağı cildinizi pamuk gibi yapacak ve kırışıklıkların gerilmesini sağlayacaktır. Çikolatayı cildinizi sürmeniz yeterli olacaktır. Olgun ciltli kadınların uygulamasında fayda var. Cilde uygulanan çikolata maskesi arkasından çikolatanın baştan çıkartıcı kokusu ve satenimsi dokunuşunu yaşayacaktır. Vücudunda bu duyguya yaşamak isteyenlerin tüm vücutlarına bu maskeyi uyguladıklarını bilmelisiniz.
Çok parlak dönemini yaşayan bitter çikolatayı zeytinyağı ile eritmeniz yeterli. Oluşturduğunuz karışımı krem kıvamına getirip sürmek istediğiniz bölgelere sürüp yirmi dakika bekletin. Bekleme süreniz bittiğinde bol su ile durulayın. Durulamanız bitince cildiniz satenimsi bir dokunuşa sahip olduğunu fark edeceksiniz.

alıntıdır yerimseniben

anam simdide çikolata cıktı aaaaaa bayılcam
dogal ne varsa yüzünüze sürün kızlar
asom daha sonra gögüs bakımını anlatcan mı ?aklinialirimsmile

çok teşekkürler akitra kaydirigubbakcemile5
ama bu satenimsi his ne kadar sürüyor acaba, ayrıca bu devamlı uygulanabilecek bir maske mi, düzenli kullanabilirsek daha kalıcı bir sonuç elde edebilir miyiz ki ? CADIARZU

çok teşekkürler akitra kaydirigubbakcemile5
ama bu satenimsi his ne kadar sürüyor acaba, ayrıca bu devamlı uygulanabilecek bir maske mi, düzenli kullanabilirsek daha kalıcı bir sonuç elde edebilir miyiz ki ? CADIARZU

kızım olgun kadınlar içinmıs profilne baktım simdi 19 luk cıtırsın daha cildin bebek gibidir napcan bunları aaaaaaa =)

utandırma kanka ya:kedi:
livim inanırmısın kozmetiğe döktüğüm parayla şimdi ohooboshayallersmilehep pahalı ürünler kullanır ve dünya para dökerdim..sonra dedimki ben salakmıyım?fisfisfisdedim evet salağıma.sondan sonra gözümü açtım ve pahalı ürünler almayı kestimkaydirigubbakcemile2
tatlım senin cildin kuru..o yüzden cildine salatalık rendesi yapma..neme ihtiyacın var..bunun için sana kaymak önerebilrim..kaymağı yüzüne maske gibi sürüp yıkarsın,,,ama burnuna sürmiyceksin!!yasakkelime
niveanın bal maskesini kullanmanı önericem tatlım..yoğun nem sağlar.onu mutlaka dene..ama maske yapıcağın zaman burnuna sürmeki gözeneklerini doldurmasın..sütte sürebilirsin cildine
siyah noktalar için netogenin peelinkini tavsiye ederim..16 tl civarı.daha önce resmini koymuştum..yada toz şekerle ovala..içine minicik z.yağı damlat
hakkaten bilmediği yok yahu masallah ne diye tıp okumadın sen bebeto
ben cikolata maskesini cok merak etmişimdir hiç yaptınızmı
ben hep yapmak için cukulata alıyorum sonra unutup yiorum :))))
:icecream:

:roflol::roflol:
işte onu benimde yapmam imkansız..yirim çünküü:kedi:
tek kullanımlık maskelerde var çikolata maskesi ama biraz daha olgun ve yağlı ciltlere uygun olduğunu düşünüyorum.o yüzden almadım..ama göğüslere dekolteye falan sürülür yaniaklinialirimsmile

youthanasia canım ben cukulata asıgı maskeyi duyunca cok begenmiştim
içinde kakao ve kakaonun içinde antidoksidan bol miktarda mevcut en güzel özelliği
opuyorumnanaktan

bitter çikolatayı biraz zeytin yağı ile birlikte buharda eritip sürmektir..

Malzemeyi güzelce karıştırıp, sürülebilir bir kıvam elde edince, yüzünüze, boynunuza, dekoltenize hatta isterseniz tüm vücudunuza uygulayın. 15 dakika bekleyin, sonra da ılık su ile yıkayın. Cildinizin kadifemsi bir yumuşaklık kazanacağına emin olabilirsiniz..
diyor nette ama ne sıklıta yazmamıs canım

livim olgun kadınlar için değil olgun kadınların kullanmasında fayda var diyor
yerimseniben

kuzu "kırışıklıkların gerilmesini sağlayacaktır" ve "olgun kadınların kullanmasında fayda var diyor " daha ne desin neyse bunuda deneyelim bari:hulya:

ay oda iştah yapıyo be:umursamaz:sonra kilo olarak geri dönüyo doğal olarakohaoldumsmileben hemen bıraktım hiç memnun kalmamıştım..annecine selamlar akitimopuyorumnanaktan
domates+mısır unu
salatalık+süt karışımını dolapta bekletip yüze sürmeyi duydum bunlara cevap bekliyorum bakalım durun kafanız karışmasın açıklığa kavuşacak şimdi
canım dediğim gibi unu sevmiyorum ciltte..domatezi tek sürebilirsin..salatalık sana yaramaz zarar vermez ama istediğin sonucu alamazsın..senin cildin kuru sana nem vericek bakımlar lazım..muz ve kaymağı ez yüzüne süraklinialirimsmile
anam simdide çikolata cıktı aaaaaa bayılcam
dogal ne varsa yüzünüze sürün kızlar
asom daha sonra gögüs bakımını anlatcan mı ?aklinialirimsmile

anlatırım sen iste..ama pc donuyo yine:gitme:

burun kısmına sürmüyormuyuz ben balı sürerkende oraya sürmiyim mi

çok sağol tanrıça niveanın bal maskesini deneyeceğim onu tuttum şimdilik zemuszemus
bu arada livcim aramızda çok yaş farkı mı var sanki bilmiyorumkismile
madem ben o çikolata maskesini erteleyeyim biraz kaydirigubbakcemile3
akitra ben de çikolata aşığıyım günde ne kadar çikolata tükettiğimi söylesem inanmazsın akannehir

livim gögüs olayını konusalım evet hatta suan cok merak ettim a.s

tamamdır tanrıça salatalık kullanmıyorum muzu, balı, domatesi, kaymağı aklıma yazdım zemuszemus opuyorumnanaktan

Benim cildim de karma..Kil maskesini haftada bir gülsuyuyla yapıyorum.
yaşmaya ve yoğurt maskesi yapıyorum..
Bir de garnierin üçüsü bir aradasının maskesini yapıyorum..
E yeter de mi?yaaanii..
Zannımca doğru şeyler yağıyorum..
Ne dersin Tanrıça..

burun kısmına sürmüyormuyuz ben balı sürerkende oraya sürmiyim mi
kaymak ve niveanın bal maskesi için dedim bebeğim..balı sürebilirsinzemuszemus
çok sağol tanrıça niveanın bal maskesini deneyeceğim onu tuttum şimdilik zemuszemus
umarım memnun kalırsın canım
Niveanın bal maskesini ben de tuttum valla yrn hemen alıp denemeliyim:jeyyar:
sen zaten balsın olumopuyorumnanaktan
tamamdır tanrıça salatalık kullanmıyorum muzu, balı, domatesi, kaymağı aklıma yazdım zemuszemus opuyorumnanaktan

yorumlarını bekliyorum denedikten sonra..işallah fayda görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…