Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
azcuk sürsek işe yarar belkim sahsen arkoyu sevemedim gitti
bende ortalıgı karıstırdım ona yakın yaglı vazelini buldum
eyvahedigeldismile

tanrıçam bu arada bütün gece senin tebcereyi bekledim ne uykum gelio bir an önce paylaş böceğimmirmirmirmir

akitra vazelin benimde aklima gelmisti gunduz fekat vaselin goze nasil gelirki,goz kapagina yani

ayrica sunuda sulemek istiyorum ben fardan eyelinerlarimi vaselinle yapyorum alt kirpiklerime yada ustlere far aplikatoruyle ya vaselin yada dudak bakim lipsticleri oluyor ya onu suruyorum.

cok guzel renkli eyelinerler elde ediyorum tavsiye ederim.

bitanem akitram dudu dillim,baz yoğun ama bir o kadarda serttir hatta zor çıkar silerken gözden..ama vazalin arkodan bile yağlıohaoldumsmile
arkoyuda azcık sürüp iyice yediriyoruz..hemen sürmüyoruz.1 dk kadar bekleyip göze iyice yedirip öyle sürüyoruz.ama vazelinbilmiyorumkismile
üşenmeyip denemişsin emeğine sağlık canımmm:1hug:

sağol bebetom tskler kızlar deneye deneye
bigün patent bile alarız far bazının öyle sert oldugunu bilmiordum
kullanmayınca hiç :)

tanrıçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cilt bakımıııııııııııııııııııııı

buraya eklemedimi haberim yok valla nerede? mirmirmirmir
eklicik beklioruz bgnde bi sinirim bozuk yaaa mirmirmirmir

Son düzenleme:
sserm cim sözümde durdum ve bahsettiğim gibi resimlerimle geldimaklinialirimsmile
canlarım geçen gün cilt bakımından konuşurken(eskiden baya para bayılmış ama hiçte memnun kalmamış biri olarak)dedimki kk arkdaşlarımıza kendi cilt bakımlarını yapmaları hakkında bilgi veriyim hatta resim çekiyim iyice gaza gelsinleraklinialirimsmile
başlıyoruzzemuszemus
önce yüzümüzü yıkıyoruz..havluyla sildikten sonra sauna maskemizi yapıyoruz
sauna maskesi nedir diyenler..4 tl civarı olan doğal maskeler..işte şu resimdeki

o yoksa kil maskesi olabilir
şu arkadaki kırmızı maske..hatunun gözünde bişeyler var hani:)

2 tl ye aldığım kil maskemzemuszemus
maskemizi yaptık....
ketılda kaynattığımız suyu tencereye boca edelim..ben içine maydanoz nane kekik attım(içine yeşillik atarım genelde)ayrıca bazen çiçek falan atarım

birde hasta olduğum için,içine azcık viks attım..yalnııızz o kadar az atınki bu sizin solumanızı güçleştirmesin..noktadan daha küçük boyutta olsun

küçük şişedeki çin yağı..eczanelerde satılan naneli çin yağının aktarda satılan hali..fiyatıda 5 tl dir..nane kokar
dier şişedekide vviksin dier bir çeşidi..
havlumuzu sardık,tenceremize yüzümüzü dayadık,arada kafa çıkarıp soluklanın oksijensiz kalmayın:smiley-cool:
dayanabildiğiniz kadar kalın..sonra yüzünüzü kuruladıktan sonra nazikçe siyah noktalarınızı parmağunuza selpak dolayarak sıkın..zaten kendi çıkıcaktır..asla zorlamayın ASLA...yoksa ertesi gün kırmızı bir suratla gezersiniz
evet nokatalardan kolaylıkla kurtulduğumuza göre sıra yüzümüzü gerginleştirici maskemizde

biraz yumurta akı biraz limon suyu birazda tuz kattığım karışımı yüzüme sürüyorum...iyice gerildiğimi hissettikten sonra yüzümü yıkıyorum..ardından cilt tipimize uygun nemlendiricimizi sürüyoruz
NOT:sauna maskesi cildi ısıtır..buhardan önce onu uygulayınki cildi hazırlasın buhara...buhardan sonra ferahlatıcı şeylere ihtiyaç var..o yüzden sauna maskesini buhardan sonra sürmeyin..buhardan sonra kil..yada gerginleştirici yumurta maskesimizi sürelimbayanssulusmile

bitanesi bu genclestirici maske degil mı

yalnız çin yagınıda ilk defa duydum hatunun bilmedigi birsey yok

bitanesi bu genclestirici maske degil mı

yalnız çin yagınıda ilk defa duydum hatunun bilmedigi birsey yok

bitanem yumurta akı karma cilt içindir..tuzda..limonda.yani benim cilt tipime göre yaptım..geriyo suratı..ee bende çok mimikli bir insan olduğum için mimik çizgilerimi önlemeliyimohaoldumsmile
ayrıca yer çekimine zamanla yenik düşüyor cildimiz.şimdiden önlem almalıyız livimeyvahedigeldismile
çin yağına gelirsek...şekere damlatıp çiğnenebiliyor..gargarada oluyor..ya çok amaçlı be livim ona daha geniş yer veririm hatta:)

noldu akitracım ya niye bozuk sinirlerin ? :)
ya canım tam avatarı izlemeye sinemaya gidiyordum gece seansına girecektim
arabanın tekerleğine tas girmiş fıss fıss inmeye basladı hava kalakaldım sansızlık gidemedim yav
ne zaman avatara gidecek olsam bişe cıkıyor anlamadım

tanrıcam ayyy ayy ay cok güzel anlatmıssın canım yaa
farkettimde ben bunların hiç birini yapmıyorum hele buhar maskesi
bunu bi köseye yazmalıyım ben yüzüme limon+tuz sürüp kurutuyorum ardından sadece bal sürüp bekletirim ya da domates+un yapıyoum sence iyimi saydıklarım
anneciğim bal sürmemde memnun anneler bilir ya en iyisini bende sürüyorum güvenle
sen ne diorsun söyle bakim
opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…