Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cin yagı evet bnde duymadım hic
simdi bunu karısımamı damlatıyoruz
baska neye iyi geliyor
:jeyyar:

bebegim yazmıssın zaten viks in bir diger cesidiymıs CADIARZU
kuzum maskenin içinde tuz ne ayak diye dusunurken yazmıssın karma ciltler içinmıs ohaoldumsmile
bebegim artık ben yavastan yaslanmaya basladım yas 25 e geldi gamyoncuiremsuacaba goz cevresi olayına girsem mı cok ihmal ediyorum sen goz cevresi için birsye kullanıyon mu

ahh araba maceralarıboshayallersmileben anlatmaya kalksam sabah olur heralde. .seni çok iyi anlıyorum o yüzden akitram:)geçmiş olsun diyimŞeniz
şimdii...sen arkadaşına güveniyosun önce teşekkür ederim güvenin için bebeğimolumunekankayizsmilebak bal maskesi yapman güzel(bal maskesi bana hiç bir etki yapmaz o ayrıfisfisfis)domatez güzel ama yerinde olsam domatezi unla yapmam..unun cilde etkisini sevmedim ben..denemiştim bi kere..ben kil maskesine(toz kile)koyup yapmıştım ..yada domatezi tek sür akitim içindeki aha yı doya doya stoklasüprizzzzz

Son düzenleme:
livvim barıstukmu bebeto :teselli:
göz cevresine kac yasından itibaren baslanmalı hep merak ediyorum
yas mı lazım yoksa gözaltının deforme olmasına mı bakıyor

tanrıcam güveniorum yavrucum :) buarada saol gecmis olsun için :)
anladım canım unu kısayım ozaman domatese un yok
birazda agır bi maske aslında un biraz söktürücü oluyor

Son düzenleme:
dometezi surceginize yiyin kızlar gunes ısınlarından korumaya yardımıcı oluyor :ecrin_bebek:

livvim barıstukmu bebeto :teselli:
göz cevresine kac yasından itibaren baslanmalı hep merak ediyorum
yas mı lazım yoksa gözaltının deforme olmasına mı bakıyor

barıstık kuzum :kedi:
bende cok merak etmıssımdir hem goz hemde dekolte bolgesini bayanssulusmile

bu kil maskesinin bir zararını ya da yan etkisini görme ihtimalimiz var mı acaba ? bilmiyorumkismile

ben göz çevreme bir şey sürmekten çok korkuyorum ya
kapatıcı sürsem göz çevremdeki gözeneklerimi dolduracak ve genişlemelerine sebep olacak, normal olan göz altlarım bozulup sarkacak diye korkuyorum, krem sürünce de tahriş oluyor sanki
o yüzden doğal şeyler sürüyorum salatalık, patates ya da çay posası gibi CADIARZU

cin yagı evet bnde duymadım hic
simdi bunu karısımamı damlatıyoruz
baska neye iyi geliyor
:jeyyar:
akitim ben üzerinize afiyet hasta olduğum için koydum..hem güzellik hem sağlık amaçlı:)hasta değilseniz koymayın ama kışın hoş oluyo ya naneli naneli buharzemuszemusyada portakal kabuğu koyun miss gibiaklinialirimsmile
kanka ben declare markasının göz jelini kullanıyorum bitti biticek o yüzden eklemedim..ben sana jel tavsiye ederim.kremsi şeylere 26-27 lerde geçeriz die düşünüyorumbilmiyorumkismile..arada yüzümü sütle yıkarım göz dahil..biraz kuruyunca suyla yıkarım tekrar..göz altımda sütten gelen doğal nemden faydalanmış olurbayanssulusmile
dometezi surceginize yiyin kızlar gunes ısınlarından korumaya yardımıcı oluyor :ecrin_bebek:

çoğu kremin içinde domatez özü kullanılıyor..domatez renk tonunu dengeler hoşluk veriri cilde.zamanla leke açma özelliği vardır doğal olarak beyazlatır cildiaklinialirimsmile
ya hem sür hem ye livim nolcak:tomatolumunekankayizsmile

Son düzenleme:
domateste yerim sabah kahvaltılarında bende anemi olunca kanda yapıor ohhh :)
gözaltı morlukları için bi kremim var kullanıpla kullanmama arası gdip gele gdip gele
daha bi sonuc alamadım düzensiz kullanınca. biri bizim su korkumuzu b alsın yeter
:icecream:
lipton demlik poset cayları cay içtikten sonra bende koyuyorum ama bi fayda etmiyormus gibi oluyor bana

bu kil maskesinin bir zararını ya da yan etkisini görme ihtimalimiz var mı acaba ? bilmiyorumkismile
eğer cildin çok kuruysa sürme canım,yağlı ve karmaysa sürebilirsin..ben bu güne dek kilin her rengini ve tarzını kullandım(tüpte,toz,beyaz yeşil...)yarardan başka birşeyini görmedim

göz çevresi çok hassas..farklı bir özen ister.göz altına yağ sürenler falan var ben şaşıyorumohaoldumsmilekaç tanıdığımın göz altında yağ bezeleri oldu bu yüzden..korkmakta haklısın ama gönlünü ferah tut.iyi bir kapatıcın olduktan sonra sorun yaşamassınkaydirigubbakcemile5
salatalığı çok severim..salatalığa devam et canım

bebegim ne güzel cilt bakımı için hep dogal ürünler kullanıyorsun çok ozendim sana ben hep ihmal ediyorum :ecrin_bebek:
bebegim arada sırada sütle temizleyim bari ...süpersin kızım ya gene diyorum hatunun bilemedigi birsey yokkkkkk yokkkkkk

aynen o demlik poşetleri ben de koyuyorum pek fayda etmiyor zaten
sadece ilk anda psikolojik olarak etkilendiğim için olumlu sonuç elde etmiş gibi hissediyorum
ama radikal bir sonuç vermez tabi, doğal olmayan şeyleri sürmeye korktuğum için böyle şeylerden medet umuyorum

bende kansızımdır:kedi:kansız tanrıçakötükedihüsoaklinialirimsmile
bu ara kendime bakmıyorum ama keçi boynuzu tavsiye ederim hayatım..keçi boynuzunun kendisi ama pekmezi değil..yani pekmezide olur ama pekmezi genelde süte çaya falan katarım ben şeker bağbında..çayıma şeker atmam mümkün mertebe.tatlandırıc olarak bal yada pekmez kullanırım
kemir keçi boynuzunu oturduğun yerden
çayları bende sevmedim akitim..ama salatalık tavsiye ederim

Son düzenleme:
cildim kuru tanrıçam ya, ne tür maske önerirsin isim verir misin böyle siyah noktalara iyi gelsin, nemini kızarlıklığını dengelesin vs. bayanssulusmile
bir de bi şey daha ekleyeceğim
salatalığı rendeleyip sütle karıştırılmasını duymuştum tüm yüze uygulamak için, doğru mudur acaba

hakkaten bilmediği yok yahu masallah ne diye tıp okumadın sen bebeto
ben cikolata maskesini cok merak etmişimdir hiç yaptınızmı
ben hep yapmak için cukulata alıyorum sonra unutup yiorum :))))

annemde kemirmem için bisürü alıyorda sorun bitmezki dişlerim hassas koparamıyorum onları biara pekmezinide denedim ne ekşi yaa onu nyutucam diye yüz hatlarım kırısıcak :roflol:
saka biyana cok iyi geliyor doğru üzümcekirdeğitozu yutuorum suaralar
oda bituhaf ama napceen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…