Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

yanaş yafrummm bişey olmaz

ama ben bunu çok biğeendimm yaaa

bi de ekran enine ya kilolu çıktım olduğumdan aslında tığ gibim insanım aklinialirimsmile

yok bu göründüüğünden daha zayıf duroyorum çıplak gözde fotolarda daha iri çıkıyorum çiçğim

uzun elbise istemiyorum az bacağım var benim ya onu da gösterem :jeyyar:

anama gösterim kilolu duruyor muyum dedi yok dedi bi toplayıcı kumaş var içinde elbüsenin

başka kumaş bakarım belkim gülüm ama kumaşı da biğendim yaw bilmiyorumkismile

bende neler istiyorum ama giyemiyorum mesela öle kalın bi bilek var ki bende arzuşum elbise etek hayal bana . . .
anca bilekli bi ayakkabıyla o da her elbiseye eteğe olmuyo tabi . . .

amma velakin asıl mühim olan ne ?

RUH !

sen öngörülen elbiselerden herhangibirini o kadar çok sever o kadar çok benimsersin ki üzerinde vücuduna en giden elbiseden daha da dehşette güzellikte durmasını mümkün kılarsın . . .

yani taşımak mesele . . .
ben oyumu en son eklediğine veriyorum o zaman . rengi çok ağır . siyahta değil o . değişik bi yanardönerlikte ve modelde iyi . . .
bu kumaşa tekrar dikkat diyorum arzuşum öle kumaş birikintileri olmsın sıra sıra vucüdunu çevreleyen birikmeler olmamalı . . . işte zaten bu nedenle bu parlak kumaşlar çok düzgün fizik istiyo namussuzluk yapıyo . . .

kızlar merhaaabaaa Şeniz

ilaaarzuu yavrı fıstık gibi olmuşsun canım yaa ne kadar güzel taşımışsın kıyafetleri
ağzım gözüm açık kaldı yeminlennn

aklımdayken bacak diyorsan yine hareketli bi etekte bi kaç yırtmaç derim . uzunlu kısalı . . .

Canlar inanılması zor ama yeni kalktım sayılır bu ara uyanmak istemiyorum yarın okul var ona nasıl kalkcaksam uyuyunca sanki herşeyi unutacakmışım gibi hissediyorum o nedenle zorla gözlerimi kapatıyorum ve yatıyorum :çok üzgünüm:

Tatlıgacım inşallah kontrolünden bişeycik çıkmaz da akşam bize iyi haberlerle gelirsin :Saruboceq:

ılarzum bebeğim gün be gün sana hayranlığım artıyo balım sen ne tatlısın ya maşallah :asigim:

Buarada topik üyeleri cidden nazara geldi sanırsam inşallah bu nazar boncuğu ve kurşun dökme işe yarar canlar :jeyyar:

kızlar merhaaabaaa Şeniz

ilaaarzuu yavrı fıstık gibi olmuşsun canım yaa ne kadar güzel taşımışsın kıyafetleri

ağzın bal yisin gözün de hep sevdiklerine baksın bidenem çok teşekkrüler ne renk ne renk?delikafadulden

aklımdayken bacak diyorsan yine hareketli bi etekte bi kaç yırtmaç derim . uzunlu kısalı . . .

çok sağol sabunummm değerlim birikmeleri diyorsun çiçeğim onlar elbisenin katları dikimi en altta askıda çektiğim var ya o elbisenin giyilmişi üzerimdekiler 1. hariç o farklı model.

annem de elbisenin askıdaki halni görünce böylemiy miş bu elbise demişti aklinialirimsmile

noldu kız sana zilli neyin var balım gel yamacıma anlat hele kim üzdü gidim ensesine vurup kaçıyim sempatiksalakcinni

Gittim geldim dr.a..randevu ile çalışmaya başlamış klinik..ee tabi yarına kaldı..benneyaptımki

ayy canımm teşekkür ederiimmm Şeniz
hepsi birbirinden güzel fıstık olmuşun morda güzel pembede
ama sanki pembe ayrı bir hoş durmuş karar veremedim on sonda gösterdiğin 36 bedenlik olanda güzel

ayy valal pembede güzel mordaa kafam karıştıı

Arzuşum Türkiş dilaytım..-tatlicadiarzu-
entarilerin hepsi ayrı güzel inan..ama ben fuşaya ya bayıldım..
Böyle elbise alırsam sıradaki renk kesinlikle kendim için fuşya..
ama en alttaki petrol mavisi mi ne diyorlarsa o renge, o da güzel....

Son düzenleme:
pembe canlar ne giydin topiğinde de ilk elbiseyi beğendiler ben pembeyii siz de biğendiniz 3 kişi bile beğense zaten pebeye tav olmuştum :)))

çok teşekkürler fikirleriniz içün

o tilifonun ben kablosunu kesecem :))))))

kızlar volkan konak mimoza çiçeği dinliyorum süper adam yaaa

aaa bu arada kızlar parafin işi fos çıktı eve geldim kolu dar gelen bi gömleğimi giydim aynı taas aynı hamam

demek ki inceltmesi geçiciymiş
deme yabilmiyorumkismilebi halta yaramadı demekalsanaalsanasmilekıraliçam lahana kremimi gordünnüaklinialirimsmile

selamlar
arzum fıstık gibin olmuşun allama bencede pembe çiçeğim

nazarlık kurşun ve muska iyi gelmiş sizekaydirigubbakcemile3öpüyorum siziaklinialirimsmile
kızlar merhaaabaaa Şeniz

hoşgeldin canım..aynen katılıyorum sanaboshayallersmile
perimolumunekankayizsmilebende bi ara senin gibi takılıyodum hatta bi kalkıyodum akşam 8 olmuşohaoldumsmile
Gittim geldim dr.a..randevu ile çalışmaya başlamış klinik..ee tabi yarına kaldı..benneyaptımki
hayırlısızemuszemus
pembe canlar ne giydin topiğinde de ilk elbiseyi beğendiler ben pembeyii siz de biğendiniz 3 kişi bile beğense zaten pebeye tav olmuştum :)))

çok teşekkürler fikirleriniz içün
kokoş topiği kuzen burası:))kesinlikle pembe diyorum pamuk helvam
o tilifonun ben kablosunu kesecem :))))))

kızlar volkan konak mimoza çiçeği dinliyorum süper adam yaaa

boshayallersmileaynen kuziş

tatlıgacım önceliklen flarlarına bittim kız o mamiyi bana virsene kızzzz :)))

makyuj malzemelerinde pek şahane paletin çok dadlu tel ile çekmene rağmen renklerin canlılığı belli oluyor çok güzeller bal peteğim...

max faktorun o pudrayı çok kullanan duyuyorum memnunsunuz herhal benimki bitince param olmaz alamazsam ona bakacam ben de gül reçelim rujlar da yakıyor anammm

fırça avon kaçmaazzz :)))

kıralıçam o lahana kıremi nerden çıktı kız onu sürüp sauna eşorfman giyip spora mı gitsem kırkkilit otu bulamadım la ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…