Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
selamlar bakımlı vede güsel kıslaropuyorumnanaktanve de kokoş tabeebayanssulusmile

megim vallaha gorende bizi kokoş sancak ama aslında sadeyiz vallaha çok bir abartı yok olumunekankayizsmilebiz şuna sadece "bakımlı" diyelim hemşommmmm cokacimcoook

hatunlarım neredesiniz oooof karabiberim nereye kaçtı ? tanrıcam kombin ekleyecekti gelin gelinnnnnnnnnn

temem ööle diyelim o zaman livimmolumunekankayizsmile
çok çok çok bakımlı kıslarız evetttbayanssulusmile

oyyyyyy tanrıcam presesesimde aslı tandogan demişti o kıza fenalı hastayım çok tesekkur ederimmmm sanırsam sadeligim benziyor neyse canlar babam çok kızacak gelcem gelcem cıkmak zorundayım canlar =((((((((
bak prenseste aslı demiş:dance:yanılmamış kanka cidden acayip benzettim..ama nicole kıdmanında bazı fotolarını acayip benzetmiştim sana..benneyaptımki
livcimm çok sade ve çok şık bencee boshayallersmile çok hoş duruyor ve söylenilenlere göree çook güsel bişeysin sen :kedi: eminimki çok yakışmıştır =)
hemde nasılaklinialirimsmile
yerim seni ben kız:))ne güzel diyo..yaşım 17 doğaldır die..hani fazla bi beklentim yok diyosun:))
canım sen en iyisi limon sür o zaman cildine lekelerine iyi geliryerimseniben
şimdi sana bi kaç bişey yazsam yapmassın üşenirsin:)en kolayı limon senin için
valla rimel dersen fiyata göre marka öneririm canım..avon shock die bi rimelim var 10 tl ye almıştım hiç kalıntı bırakmıyo,ama çok çok beğendiğim söylenemez..allah için kalıntı yapmıyo ama..
alix avien denedinmi tatlım?fiyatlarıda uygun bi bak derim..
çok şey istemiyosun hepimiz aynı dertten muzdaripiz:lepi:
sen bırak pilinki milinki..düz olanlardan al..dur bendekini ekliyim..senin dediğini anladım ben üzeri yuvarlak yuvarlak..sevmiyom onları ben:dilcikar:çekiyim ekliycem nikonum canımhihoyyythihoyyyt
al kayfeni gece uzun

yeni cicilerim bayanlar...
tuti göremiyorummafoldumbendeli olucam kızlar..nie bende var sorun sadecemafoldumben
hoşgelmiş güzelimopuyorumnanaktan
olsun livim insanlık hali unutabilirsin..bilekte biten bot he:asigim:ne diyimki sanaboshayallersmile
sorma..bende çok özledim hınzırı..ziyaretçi mesajlarıda gitti..diyicekki beni hiç merak etmemişsiniz hıh:dilcikar:halbuki bilmez nasııl özledik cadıyı
bunlar da bugun aldıklarım tokalarım we conwerselerım..

panterim sende iyi günlerde kullan..göremesemde hislerim doğrultusunda-tatlicadiarzu-converse aldığını biliyorum:)yine hislerim doğrultusunda-tatlicadiarzu-sanırım beyaz:))bu hisler kızların yorumları oluyosempatiksalakcinni
güle güle kullanın ama hasta oldum göremiyorumalsanaalsanasmile

ben alıntından goruyom tanrıcam :)))
yınede ıı dıleklerın ıcın ck tsk ederım
edam sana da tsk gormemısım

panter tuti livcim güle güle kullanın kızlarr aklinialirimsmile
hepimize maşşalah 5 dk duramıyoruz alşveriş yapmadan kaydirigubbakcemile3

selamlar bakımlı vede güsel kıslaropuyorumnanaktanve de kokoş tabeebayanssulusmile
eferimhoşgeldin megomgelmeseydin başına gelicekleri biliyodun tabikaydirigubbakcemile
yüzüne c vitamini atardım(kezzap atmıyorum dikkatini çekerimsempatiksalakcinni)laelaelaelaelae

ohaoldumsmileçok pis utandımkaydirigubbakcemile3tamam ben şimdi resimleri düzenlemeye gidiyorumŞeniz
karabiber gelir şimdi kaçamaz bi yerekaydirigubbakcemile

Livciim kombinin ne sade ve hoşş..
Tuti mucizemi guyem..sende güle güle kullan..
Hemşom pantoşum..tşk.ettim sana..aldım hafızaya model ayakkabıcılık..
Topuz tokaların çok güzeller,güle güle kullan..Converslerin kırık beyaz mı bana mı öyle geliyor?
Onları da güle güle kullan..

alkisalkisalkisalkisalkisalkis
Ben de bi beyaz convers aliim bari..napiim.bilmiyorumkismile.du ebaydan bi araştıram..

patiyi kolundan bacagından tutun kaçmasınnnnnnn =)
tanrıcam gülüm evet ya aslında nasıl ozledik zilliyi gelsin artık kaç gun oldu ya ...melek ben genelleme yapmıstım ama sen ben herkes dahil guzeliz bakımlıyız =)

kanka kombin ekleyecek misinnnnnnnnn olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile3
bende atablrsem resm ekliycem braz fazla kaliyim bugün :)

eferimhoşgeldin megomgelmeseydin başına gelicekleri biliyodun tabikaydirigubbakcemile
yüzüne c vitamini atardım(kezzap atmıyorum dikkatini çekerimsempatiksalakcinni)laelaelaelaelae

heee biliodum evet-tatlicadiarzu-
opuyorumnanaktan

:1hug:

yerim seni ben kız:))ne güzel diyo..yaşım 17 doğaldır die..hani fazla bi beklentim yok diyosun:))
canım sen en iyisi limon sür o zaman cildine lekelerine iyi geliryerimseniben
şimdi sana bi kaç bişey yazsam yapmassın üşenirsin:)en kolayı limon senin için
valla rimel dersen fiyata göre marka öneririm canım..avon shock die bi rimelim var 10 tl ye almıştım hiç kalıntı bırakmıyo,ama çok çok beğendiğim söylenemez..allah için kalıntı yapmıyo ama..
alix avien denedinmi tatlım?fiyatlarıda uygun bi bak derim..
çok şey istemiyosun hepimiz aynı dertten muzdaripiz:lepi:

ablacm demek geldi içimden size ablacm diyebilirmymm:1hug:bni uğrastırcak seylerse üşenirim walla ama yüzüm güzel olcaksa her türlü şeyi yaparım bıktım walla:)aslında avon temsilcisiyim bide onu alimde denim bi:)lancome hypnos içinde güzel dediler ama bi bakem bn :)

Flormarda kampanya varmış..aklinialirimsmile
bi dene 46 numero allık,bi dene de 113 numero shine gloslarından aldım.zemuszemus.
Tabi ruj ve allık birbiriyle uyumlu deği..l herikisini de farklı ruj ve allıkla kullanacağımdan kelli öyle oldu..guclubacismile

Son düzenleme:
patim bekliyoz resimlerini

ya kızlar bu ziyaretcinin kapatılması hiç iyi olmadı ya çok pıs kufrettim sormayın...anında msj kutusu doluyor sil et üfffff yani neden kapatıldı kı ne geregi vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…