Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
oyyyyyy tanrıcam presesesimde aslı tandogan demişti o kıza fenalı hastayım çok tesekkur ederimmmm sanırsam sadeligim benziyor neyse canlar babam çok kızacak gelcem gelcem cıkmak zorundayım canlar =((((((((

canlar ben kombini şimdi ekliyorum çünkü babam istiyor bilgisayarı ondan aldıgım gibi gelcem alabilrsem tabi mafoldumben
ayakkabı ve aksesuarları cekemedim ama tanrıcam gordu o kupe vardı
dsc05040u.jpg

dsc05041c.jpg
offffohaoldumsmile
chanel çanta,beyaz triko kot aksesuarlar o biçim:sm_cool:inmisin perimisin melekmisin söyle bana nesin senaklinialirimsmile
güzelliğinle kombinini düşünüp böyle oluyorum ahada:asigim:
tam tarzım kankam bayıldım:nazar:
ne tarz ayakabı giydin meleğim gelince onuda yaz:dance:
hadi kızlar bnm bu sivilceli suratıma bi çarere:KK70:

çareSıZSıNıZ:smiley-cool:
canım turup varya yediğimiz hani:)onu rendele,içine sirke dök beklet 5-6 saat..sonra onu süzüp tonik gibi sür yüzüne..
birde aktardan devedikeni tohumu al..karacier içindir bu..karacierine iyi bakarsan sivilce sorunu yaşamassın tatlım..366-368 inci sayfalarda alıntılarıma resimli olarak göz atyerimseniben

livcimm çok sade ve çok şık bencee boshayallersmile çok hoş duruyor ve söylenilenlere göree çook güsel bişeysin sen :kedi: eminimki çok yakışmıştır =)

tanrıçam baktım ama aradıklarım tam olarak bu deil..bnm cildim karma dha 17 yasındaym sivilce olması doal biraz ama lekeler var küçükken sıktıım içindiR:)bide siyah noktam çok var pürüzsüz bi yüzxüm olsa yani çokmu sey istiorm aa üzüldümmm:)bide şu kirpiklerimi uzun gösterck kalıntı bırakmayan bi rimelll:)

tanrıçam ben disk pamuk almak istiyorum
markette 2 çeşit vardı aklım karıştıbilmiyorumkismile
biri normal bildiğimiz sade yuvarlak,
diğeri peeling özellikliydi
hangisini alayımaklinialirimsmile
cevabın için şimdiden teşekkürlerolumunekankayizsmile
gece gelebilirsem bakarım fotolar, aktardan ne aldın merak ediyorum:asigim:

ıı gecelr bebeklerım burcum gule gule kullan aldıklarını gercı dew gıbım cıkmıslar ama neysem
ayakkabılarıma ıltıfat eden kokoslar ck tsk ederım begenmenıze ck swındım bugun conwerse aldık sewgulumle bırazdan eklerım ...
hemsommmm ayakkabılardan yk be gulum kalmamıs normal olaraktan ama magazanın adı model ayakkabıcılık bılgıne
off ne ck yazmıssınız yıne beaaa ben bı kayfe yapıp gelem o zmana kadar toplanırız sanırsam :)

Ben geldiiiiiii opuyorumnanaktan

iklimim cok tesekkur ederim ...kankaların gülü çok tesekkur ederim fıstıgım sorma melegim ayakkabı montu eklemeyi unutmussum yarım bir kombin oldu benimkısı ozur dilerim bilmiyorumkismile onları cekmeyi akıl edemedim altımda çantanın renginde bilekte biten bir bot vardı ustumde de kahverengi mont opuyorumnanaktan
aşkısı sende ekle ekle ekle ekle güzel kombinlerine hasret kaldım Şeniz ya diger kızlar nerede oof nisanıda fenalı ozledim ne zaman gelecek koyden

Tuti gule gule kullan

o senin tatlılıgın panterimmm olumunekankayizsmile
takıların çok şirin renk renk onlar topuz yapmak için degil mı :ecrin_bebek: converse gule gule kullan iyi gunlerde eskit

o senin tatlılıgın panterimmm olumunekankayizsmile
takıların çok şirin renk renk onlar topuz yapmak için degil mı :ecrin_bebek: converse gule gule kullan iyi gunlerde eskit

2 tanesı harıc topuz ıcın bebegım
tsk ederım melegım yha daha ıılerı guzellerı sızlerın olsun ıns.....

X