Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ay yok yok aşık bu kız.
kız ben sana oje değil allık sordumkaydirigubbakcemile3
şimcik canım sorumu başa sarıyorum allık bana hangi renk gider bide hangi markayı önerirsin
tatlıgacının dediği gibi sana pembiş tonlar hoş durur canım..oturduğun yerden sıcak basar tonları,yani hafif pembemsilikzemuszemusşeftali pembe karışımı:asigim:her markada bulabilirsin ceyloşbayanssulusmileyeterki rengini bilyerimseniben
Tanrıçam..pantoşun pabuçlarını sende beğenmişsin.kaydirigubbakcemile5.ben geberirim bu tarza..:1closedeyes:
Düğün, nişan,söz aykaplarım böyle platformdur.a.s.E boyda müsait platforma..
boshayallersmile
aynen convaynenkaydirigubbakcemile5bayılırım platform topuğa gacı:hulya:
aldim canim, ekleyecegim bugun cicilerimi zemuszemus opuyorumnanaktan
eklediklerini göremiyorummafoldumben mafoldumben...büyük çıkmış diyo kızlar..büyük bile göremiyorummafoldumbenama güle güle kullan burcum hepsiniopuyorumnanaktaniyi günlerde severek mutlulukla işalahhihoyyyt
burcucum teşekkürler bacım
tatlıgacı öğretin bana ne biliyosanız dün bi kız gördüm bakımlı havalı falan güzelde bi kızdı cok hoşuma gitii be
kurban olsun sana:dilcikar:sen daha güzel olucanzemuszemusyaza kadar bakımdayız:lepi:
Sen taaa güzel olursun ceylo merakta kalma..kaydirigubbakcemile5
Takıl buraya,hayatın şifresini bile çözersin..:lepi:
kaydirigubbakcemile3
hayatın draması varsa,tanrıçanın topiği varaklinialirimsmile

panterim ayakkabıların cıvıl cıvıl tam yazlık güle güle kullan

tanrıcam güzelleri güzeli kankam senin cecile 4 farın vardı fot koymustum memmun musun cnm bir far almadım gitti mafoldumben..
bugun annemin farından sürdüm (normalde asla far sürmem o yuzden cevremdekıler hiç alısık degildir) benimkisi çok begendi liv sende bir degisik var diye 2 saat aradı :roflol:soyledim far sürdügümü :1rolleyes:neyse kesin far almam lazım aşkitommm cecile alsam olur mu ki kalıcılıgı nasıl bir de bu cecile resimi sitesine baktım detaylı bilgi vermemisler offfff napsam kı ne alsam

topiği okuyo kızmayın onaeyvahedigeldismileohaoldumsmile kaydirigubbakcemile3
cumaya gittim gelicemsempatiksalakcinni
ya bu fotolar çok büyük insanın göz zevkini bozuyor akannehir

resmi görme şansım olsa el atıcaktım ama göremiyorumkibilmiyorumkismile
burcukutlu yavyum aldıklarına hele bi bakıyım öyle yorum yapıcam hayatımŞenizgörebilirsembilmiyorumkismile

pati hosgeldin cnm =) kankam sende

burcu fot cok buyuk ama keske biraz kucultseydin hiçbirsey anlamadım cok buyukler

pantercim ayakkabıların çooooook güsellll

napıyonuz gacılarr aklinialirimsmile
oooo hanfendü-tatlicadiarzu-gelirmiydin buralarahoşgeldin maryosu yapıyımaklinialirimsmile seversin sen
aradı bulamadıkaydirigubbakcemile3
alemsin livo ya:))güzele ne yakışmaz bitanemmopuyorumnanaktankankama herbişey yakışır,livim kalıcılığı güzel,seviyorum..sen az dur ben sana özelden foto atıcam rengini gözümde görolumunekankayizsmile
sana bişey söyliyimmi kanka..golden rosenin simli 3lü farları var..geberdimm:sm_cool:manyak bişey..çokta uygun..alıcam kısmetse..bi kaç gün beklersen p.tesi yada salı o zaman resmini ve denemelerini koyarım..çünkü muhteşem güzeller kankam ya:asigim:
pati hosgeldin cnm =) kankam sende

burcu fot cok buyuk ama keske biraz kucultseydin hiçbirsey anlamadım cok buyukler
bi bende sorun var sanırım göremiyorum resmimafoldumben
sende hoşgeldin bebetomŞeniz
kankalarım yanımda:1hug:
livom ben kombinlerimi yaptım vede çektim..lakin bu gün yine aktar yaptım:kedi:dehşet yorgunum..gece sözleşiceksek gelicem ve ekliycem..birazdan çıkıcam çünkü..gece buluşuyomuyuzaklinialirimsmile

Son düzenleme:
kankam o senin güzelligin:asigim: merakla beliyorum fot.larını ama sende durdugu gibi bende durmaz ki sana göz makyajı feci yakısıyor :asigim: golden rose 3 lü farları hangisi ki tatlım renkleri soft mu ?

bende kombinlerimi çektim fıstıgımmm ekleyek gece kaydirigubbakcemile3 ...oyyy oy aktar mı yaptın gene neler aldın merak ederiz şimdi =)

tamam aşkısı yorgunsan daha sonra eklersin bende birazdan banyoya gircem zaten gece bulasalım kızlarda gece gelsin =)

ya livo diyicem diyicem unutuyorum ya..kanka ben seni nikol kidmına benzetiyorum ya:sm_cool:
bi kaç resmini gördüm sana o kadar benzettimki anlatamam..daha önce benzete oldumu??
yolladım resmi bebem..aşkolsun esas sende muhteşem durur delilülülülülülüama allah için en en en çok ilarzumuza yakışıyo:asigim:
sende çektin kombinleri yihuu:dance:gece şenlik var..sabahlıyalım anasını satıyım:teytey:
bitanem simliydi benim baktığım ama yoğun değil simleri..softta var..sedeflide var..ayo her tonu var:sm_cool:golden rosede cidden her tarzda far var ve inanılmaz şok fiyatlarda..dudak bakımı yaptığım glosum bitti onuda almam lazımbilmiyorumkismile

12.30 dan aşşa gelmem..şimdi çıkıyorum gece gelmiyenin kafasını kırarımsabahlıycaz bu gunaklinialirimsmile

nicole çok begenirim kankam ten renklerimiz benziyor ama daha önceden hiç benzeten olmadı galiba :kedi: yasemin kozanoglu ve liv dışında baska birisine benzeteyen pek yok acıkcası bu 2 sine bende kendimi çehremi fln benzetiyorum bir de bunlar dısında bir ısım daha var onu soylemem ama onada benzetiyorum :kedi: neyse aşkısı bende seni jeniffer çok ama çoooook benzetiyorum taparçasına sevdigim bir kadındır o da :asigim:

bebegim resimleri gördüm ve böyle oldum güzelligini kelimelerle ifade edemıyorum :asigim:Şeniz

12.30 dan aşşa gelmem..şimdi çıkıyorum gece gelmiyenin kafasını kırarımsabahlıycaz bu gunaklinialirimsmile

00,30'a kadar ben nöbet tutam
kızlar gelince nöbeti devrederim
ayy yaa been çok yorgunum gebercem yorgunluktan az sonaa çıkıcam eyvahedigeldismile üzülerek diyorum ki ben de devretcem o saatte size :çok üzgünüm:
Ben de istiyorummm fotoooooo ben de görcem banane ben de far alcam benim de görmem lazımmmşutarafagitti
yahaa ağlarım valla yaa :çok üzgünüm: bende çok merak ettim şimdii jeniffer ı da liv e de hastayım zatten allaam sizi tahmin ettim de opuyorumnanaktan görmek isterdim dicektim sadece :kedi:

haa bu arada bende far alıcam demekki biraz daha bekliyim tanrıcam balım sen golden rose alınca tekrar konusuruz bebeğimm sempatiksalakcinni

amaniinnnn,temem gelium geceeyvahedigeldismile
gelmede bak noluyo
aaa doğruuuhihoyyytyaseminede cidden benziyosun kankam:1rolleyesda çok tatlı bi kız ya:asigim:hepsinden almışsın bişey..ama az önceki resmini gördükten sonra ben aslı tandoğan desembilmiyorumkismileay onuda çok beğeniyorum:asigim:
bana diyene bakohaoldumsmilesen kendine bak önce..aha böyle oldum:asigim:dier benzetildiğin kişiyi söyle bakıyım kırma beniaklinialirimsmile
Nöbet değiştii yinee gecelere akıyoruz anlaşılan
mutlusun dimiişine geldizemuszemus
Ben de istiyorummm fotoooooo ben de görcem banane ben de far alcam benim de görmem lazımmmşutarafagitti
eyvahedigeldismileallah şerrinden korusuneyvahedigeldismile
12.30 da burdayımm
:lepi:kombinini hazırlaolumunekankayizsmile
00,30'a kadar ben nöbet tutam
kızlar gelince nöbeti devrederim
benim askerin nöbet saati değiştiği için ben nöbeti devralmış oldum:))eşlik et bana:hulya:
resimlerini koyarım:))bende seni:jeyyar:
haa bu arada bende far alıcam demekki biraz daha bekliyim tanrıcam balım sen golden rose alınca tekrar konusuruz bebeğimm sempatiksalakcinni
bi kaç gün bekle canım..ben alıyımda nie bu kadar golden rosede ısrar ettiğimi görünhihoyyyt

canlar ben kombini şimdi ekliyorum çünkü babam istiyor bilgisayarı ondan aldıgım gibi gelcem alabilrsem tabi mafoldumben
ayakkabı ve aksesuarları cekemedim ama tanrıcam gordu o kupe vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…