Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
patii çok beğendim ayakkabıalrınııakannehir

miniğimm canım çok saol en güzelleri senin olsun opuyorumnanaktan

Tşk ederim minikçim..
Pati beğendim aykaplarını.. bi de topuklarını da görseydik..
Güle güle giy.. tez zamanda paralansın ayacındaa,yenilerini alasın..

sen iste ekliyim bebeim aklinialirimsmile

saolasın gacım yerimseniben

Men deldimmmmmmhihoyyyt
hos geldın bıberım

ayy çok güzel cnm güle güle eskittaklinialirimsmilebende alıcaktım ama daha karar veremedim beyaz converse mi beyaz spor ayakkabımıbilmiyorumkismile hangisini alsam kisempatiksalakcinni
saol bıdanem benımkıler beyaz deılama beyaz conw. de war spor ayakkabılarımda
conw. yıkandıkca yıpranıyo sporlara bıse olmuyo aklında bulunsun cnm

Panterimmmmm tokaların çok cici çok tatlııııı converselerini de güle güle kullannnbayanssulusmile
tsk ederım bıberımmm

sonunda yükledim bee :))

patı ck guzeller kusum gule gule kullan

haha hatlar karıstı olsun hemsom senın malın benımmalım benım malım senın malın :))))))))))))

patim çok seker aykkabıların
saol livcimm opuyorumnanaktan

Ay bunun gözü de körsempatiksalakcinni..allığı ekleyen pantoş değil benim kııı..kaydirigubbakcemile3

:kedi:utandım şimcik
taam aşık oldum işte sempatiksalakcinni asıl konu bu aklinialirimsmile

hos geldın bıberım

patı ck guzeller kusum gule gule kullan

teşekkür ediyorum pantercimm opuyorumnanaktan

miniğimm canım çok saol en güzelleri senin olsun opuyorumnanaktan

sen iste ekliyim bebeim aklinialirimsmile

saolasın gacım yerimseniben

Ayyyy çok güzel yaaaaaa..nerden ve kaç taleye aldın süle çabıkk ..
Ben çok seviyorum böyle modelleri..deri süetmi ruganmı ne kız onlar..

Tam maynak oldum:kedi:..önce pantoşa sonra sana..nerden aldın diye tutturdum hee..bilmiyorumkismile

Wuuuuu patim onlarla nasıl yürücennn ben yürüyemiyom beceremiyom bihter gibi oluyom o kadar yüksekle 1 hafta ayağımda durursa öyle yürüyebiliyom ancaboshayallersmile

haha hatlar karıstı olsun hemsom senın malın benımmalım benım malım senın malın :))))))))))))

He valla türkün malı ortaktır.kaydirigubbakcemile5.
Adresi veriyom,:1rolleyes: yeşil patiklerini bana kargola canım..sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

:sm_cool::sm_cool:

panter bu tokaları nasıl takıyosun ben bısey anlamadım bacı :ecrin_bebek:
converse lerın hayırlı olsun bende ıstıyorum beyaz ama bagla cıkart ona usenıyorum:1shok:

mısss kokulum sacımı topuz yapıyorum tokayıda arasına hopp sokuyorummm duruyo teklıler degılde kancalı olanlar supper hem saclarımıda yolmuyo kırmıyo ck rahatlar
conwerseler ck rahat ben onlarsız yapamıyorum yha:)saol cnm

inciden aldım tatlım.süet ama toka kısmındaki kayış rugan.çok net gözükmese de öle sempatiksalakcinni
200 yetale.tuttur nolcek seve seve cevap veririm opuyorumnanaktan

He valla türkün malı ortaktır.kaydirigubbakcemile5.
Adresi veriyom,:1rolleyes: yeşil patiklerini bana kargola canım..sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

:sm_cool::sm_cool:

o kadarmı begendın hemsom kıyamam yha kac numero gıyıyon uyarsa ınankı yollıcammmŞeniz

Wuuuuu patim onlarla nasıl yürücennn ben yürüyemiyom beceremiyom bihter gibi oluyom o kadar yüksekle 1 hafta ayağımda durursa öyle yürüyebiliyom ancaboshayallersmile

haftada bi topkulu giyorum ki alışıyım iyicene biberim :))
bu aldıklarımn en yükseği.bakalım sag saglim kalcam mı aklinialirimsmile

de tabi tatlım:1hug:
madem avon satıyosun,shoku dene canım,dediğim gibi fazla bişey bekleme,ama kalıntı bırakmıyo,işini görüryerimseniben
lancome zaten aşmış bi marka..kesen müsaitse lancome al tabiki edacım
dediğim gibi limon sür gece yatarken..sivilcelerini elleme..kağıt havlu ile hafifçe sil yüzünü yıkadıktan sonra..önerdiğim maskelerden yap..mesela yoğurt+sirke+limon..karıştır ve sivilceli alana sür..10 dakika sonra yıka..yıkadıktan yarım saat sonra limon yada sirke sür yatolumunekankayizsmile
ben de geldimmmmaklinialirimsmilekambersiz düğün olur muuaklinialirimsmileaklinialirimsmile
kamberimaklinialirimsmilehoşgeldinopuyorumnanaktan
patim bekliyoz resimlerini

ya kızlar bu ziyaretcinin kapatılması hiç iyi olmadı ya çok pıs kufrettim sormayın...anında msj kutusu doluyor sil et üfffff yani neden kapatıldı kı ne geregi vardı
boshayallersmileamaç dışı kullanılıyomuş ya:bbo:
Men deldimmmmmmhihoyyyt
opuyorumnanaktansende hoşgeldin biberto

sonunda yükledim bee :))
intihar edicemakannehirgöremiyorum kanka gider yapasım var alayına isyandayımdelikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…