Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sanaga günaydın ceyloŞeniz

imageye baksan yasmenecim..ordan dene bidefisfisfisbende fazla anlamamki bu işlerde..bi hızlı resim bide imageden yüklüyorumfisfisfis

Grafik ekle kısmına linki yazıyoruz o kadar değil mi? Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...:sinifsinif:

test 1,2

Sağol aşkımmm iyi ki varsınnnŞeniz

kkarabiberim başın sağolsun bitanesi :sinifsinif:
Sağol arzummm.

Cnm ben senin bahsettiğin şeyi doktorum da izlemiştim kadın o an 4 cm mi ne incelmişti nasıl oluyomuş biliyon mu vücudunda ki bi yerler biribirine yakın olması gerekiyomuş adını söyledi ama hatırlamıyom neyse iki çubuk düşün. Zayıf insanlarda bu biribirine çok yakın insanlar kilo aldıkça bu biribirinden uzaklaşıyo spor ardından onu yaptığında o ısıyla tkr birleşiyo normal olması gereken birleşmesi. Sporu bırakır yemeye dvm edersen o iki çubuk yine uzaklaşıyo ve o incelme yine gidiyo. Spor yaparsan onu korursan dvm ediyo. Kilo kaybı olmuyomuş sadece incelme oluyomuş. Ama diyet yaparsan kilo kaybı da olur. Hoş senin hiç ihtiyacın yokkk fıstık gibisin o ayrıŞeniz

Saol bebeişimmm ama yapadım gene uyuz oldum.

Ayy o sıcakta bence incelme olmaması abest olurdu . Güzel bir şey aslında hem zayıflıyosun hem toksin atıosun hem de ölü deriden kurtuolusun bende mi başlasam ne...Özendim:asigim:

Diri vücudum diyo ya :roflol:

benim patron geldi az önce elinde diet bisküü
benim elimde grissini
şirketcene dietteyik
..

kızlar dün akşm boğazdaydım ..
of of bu şehre gene aşık oldum :asigim:
takdir ettim sizi şirketçek..ama hiç sevmedim doğuştan aç biri olduğum için:)
dimi tospik:asigim:bütün dünyanın gözü burda o yüzden yıllardır
Grafik ekle kısmına linki yazıyoruz o kadar değil mi? Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim...:sinifsinif:
canım istersen deneme tahtasında yap..orda bol bol deneme yapabilirsin

Aşkımmm tanrıçam bayıldım yine aldıklarına allığın süper yinee ne güzel allıkların var senin yaaboshayallersmile

anaaaammm :1shok: :1shok: :1shok: bayildim, hemen ucretini vs. sini istiyorummmmm, uygunsa burada bir arastirayim hemen hihoyyyt

kendime teşekkür etmiş gibi oldum:))hayırr o burcuya ithafen yazıldıkaydirigubbakcemile3

canimmmmmm Şeniz

Tanricam ya, kocisle dun konustuk benim su organik makyaj konusunda tamamen ticari bence dedi ve vazgecirdi beni ondan kaydirigubbakcemile bana alerji yapmayacak, orta halli (hani ne ucuz ne pahali) bir marka onersen de bende oradan alsam? bilmiyorumkismile body shop nasildir mesela fiyatlari, kalitesi? benneyaptımki

sevgi pötürcüğüm spor salonu hergün gidiyorum istediğim saatte 50 tl + tam bölge parafin seansı 20 tl+ bölgesel (basen bacak sadece) 15 tl bu fiyatlar spor salonu üyelerine özelmiş.

Diri vücudum diyo ya :roflol:

benim patron geldi az önce elinde diet bisküü
benim elimde grissini
şirketcene dietteyik
..

kızlar dün akşm boğazdaydım ..
of of bu şehre gene aşık oldum :asigim:

ben saten çok eskiden aşığımmmm boshayallersmile

test 1,2

canözüm bu siteden fotonu yükle direk adres çubuğunu buraya kopyala ben düzelteceğim

senin linkten girdim hata veriyor çünkü

sefkilim hoşgeldin....

evet kilo vermiyorsun dedi kadın sadece ödem atıyorsun ve inceliyorsun dedi. sporu bırakmamam lazıımmm bilmiyorumkismile

bakım olarak en azından evet güzel bence

kızlar sitede gıdı giderici bi alet reklamı var tıkladım ona inceledim biraz

ne diyorsunuz bu konu hakkında danrıçam kıralıçam işe yarar mı

ona göre gidecem medical ürünler satan bi mağazaya arayacam bunu ben 6-8 hafta da günde 2 dakikada süper vaatler veriyorrr

Aşkımmm tanrıçam bayıldım yine aldıklarına allığın süper yinee ne güzel allıkların var senin yaaboshayallersmile
canımsınŞenizsaol biberim..kafanı dağıtalım burda gel:teselli:sende iyki varsın canım arkadaşımolumunekankayizsmile

enişte az kurnaz değil heekaydirigubbakcemile3
balım bak badi şopunda mineralli ürünleri var,ama indirimleri kampanyaları yoksa oda sana tuzluya patlar..çünkü çeşit alıcaksın..aslında dier yabancı markalarla kıyaslarsak badi şop gariban kalıyo,bak carminanında mineralli ürünleri var,üstelik çokta uygun fiyata
yerinde olsam carminaya bi bakarım..fondo,allık ve göz altı kapatıcısı mineralli..pudrasıda var..ten ürünlerimi ordan alırım,ruj,far kalem gibi şeyleride flor mar yada golden roseden alırım..çokta ekonomik olurzemuszemus

nerde kız bakıyım hemen...

başarmışsınkaydirigubbakcemile5markası ne tatlım?ne amaçlı ekledin:)sendedemi var almayımı düşünüyosun:)

aaaaa şaşırdım kız carminaaa :1shok: mineralli:1shok:

bişey dicem bu mineralli diyorya ne oluyor ben şöyle anlıyorum

mineral katkılı sırf mineral değil ürün yapılırken katmışlar ben böyle anlıyorm

body shopta da kadın mineralli ürünlerini tanıtırken bana bu ürünlerin içinde su bile yok hepsi mineral demşti..

kafam biraz karışık bu konuda

eve bi erken gitsem
bende bi sürü şey eklicemde
hep yolu şaşırıyorum lülülülülülü

cilinique palet almıştım
5 ruj 5 far var
dün ruclarını denedim
offf süper kısçelerim
bu akşam hebicini ekliyem sositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…