Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
perim ne kadar zayıfsın öyle..gerçi ben çok severim zayıflık ama eğer üzüntüden zayıfladıysan böyle kızarım sana:eek:lmaz:söz ver bize bu gün başlıycaksın yemek yemeyekaydirigubbakcemile5
saç rengine bayıldım:asigim:bana kalırsa elleşme,ama değişiklik isitiyosan koyu renkler sana çok yakışır balım
Koyu_KestaneHalkali_Kaynak.jpg

4112643802_d51b488619_o.jpg

menekşem yeni okudum komple boyamak istemiyorum demişsin,o zaman hafif gölgeler attırabilirsin,ama zarar görmez saçın merak etme,yerinde olsam komple boyarımaklinialirimsmile

kötükedihüso
perim ne kadar zayıfsın öyle..gerçi ben çok severim zayıflık ama eğer üzüntüden zayıfladıysan böyle kızarım sana:eek:lmaz:söz ver bize bu gün başlıycaksın yemek yemeyekaydirigubbakcemile5
saç rengine bayıldım:asigim:bana kalırsa elleşme,ama değişiklik isitiyosan koyu renkler sana çok yakışır balım
Koyu_KestaneHalkali_Kaynak.jpg

4112643802_d51b488619_o.jpg

Ah canım normalde bu derece zayıf değildim tamam çok kilolu değilim ama şu 1 hafta içinde 4-5 kilo birden verdim hiç bişey yiyemeyince :çok üzgünüm:

Tatlım benim kendi rengi çok açık ya koyu renkler çok çabuk akma yapıyor ondan kuaför boyamak istemiyor koyu tonlara ben kızılı çok seviyorum ama sırf kalıcı değil diye yaptırmaıyorum kafamçokkarıştı

Fıstık aralara bal köpüğü nasıl olur sence CADIARZU

Anam niye alıntı yaparak yazdığım mesajda kötükedihüso çıktı çok korkunç görünüyor :kedi:

canım benim ,ya bu pötürcüklerim yine coştu,iiki seni dinleyip aynı sefa kremini denememeişim aşkım ya

canım body shop yosun serisi promosyonu dewammı ben yarın gidicem bitmez dimi.kaç gün sürüyo promosyonları

merhaba kıslarr
işten geldim yanınıza koştumm
agrılı rezil bi iki gun geçirdim papatya çayı sağolsunn
o yuzden şimdi maske yapacaamm
tanrıçam bu sefer limon sıkacam kilin içinee
ilarzum gitmiş sanırım geçmiş olsun diyorum ona
tanrıcamın kombinide konuşuyo yanii
tatlı gacım elflerin bakalım nasıl gelecek en çok fırçalarının methini duydum onun
yuzumu topraa bulayıp geliyommm
kaydirigubbakcemile3

canım benim ,ya bu pötürcüklerim yine coştu,iiki seni dinleyip aynı sefa kremini denememeişim aşkım ya

hayatım sana cevap yazdım ben görmedin büyük ihtimal..
o pötürcükler çıkamayan sivilceler balım..buhar banyosu yap kustur onları..sonrada buz maskelerini uygula

tamam canım kusturduktan sonra maskeleri uygulıcamyosun özlü seriyi kullanıyorum canım.ii ediyomuyum:hulya:

merhaba kıslarr
işten geldim yanınıza koştumm
agrılı rezil bi iki gun geçirdim papatya çayı sağolsunn
o yuzden şimdi maske yapacaamm
tanrıçam bu sefer limon sıkacam kilin içinee
ilarzum gitmiş sanırım geçmiş olsun diyorum ona
tanrıcamın kombinide konuşuyo yanii
tatlı gacım elflerin bakalım nasıl gelecek en çok fırçalarının methini duydum onun
yuzumu topraa bulayıp geliyommm
kaydirigubbakcemile3

şehriban deyzeyi sürücen dümühihoyyyt
hoşgeldin nazımopuyorumnanaktangeçmiş olsun papatyam ya:teselli:kuşburnuda iyi geliyo aklında olsun..ben 2 poşet birden demleyip bolca bal döküyorum içine:kahve:mis gibi oluyo sıcacıkkaydirigubbakcemile2
bende akşama kivi maskesi yapıcam,eklerimaklinialirimsmile

şehriban deyzeyi sürücen dümühihoyyyt
hoşgeldin nazımopuyorumnanaktangeçmiş olsun papatyam ya:teselli:kuşburnuda iyi geliyo aklında olsun..ben 2 poşet birden demleyip bolca bal döküyorum içine:kahve:mis gibi oluyo sıcacıkkaydirigubbakcemile2
bende akşama kivi maskesi yapıcam,eklerimaklinialirimsmile

hoşbuldum canımmm
opuyorumnanaktan
he valla şeriban tizeminkinden sürüneyım didim bugun bakıyo ordan beni ne zaman sürcen diyeekaydirigubbakcemile3
limon karıştırıp yaptım ya kil köpürdüüü:roflol:
yalnız kildenmi limondanmı anlamadım ama çok pürüzsüz oldu maske diger türlü pütür pütür olurdu hangisi normal acepp:uhm:
kuşburnum kalmadı ya onuda alayım bak ii hatırlattın
sıcak sıcak iyi geliyo hakkatenn

Canlar saç rengim net anlaşılsın diye 2 foto ekliyorum ama sanırım bunlarda da ışık yansıması var tam rengi belli olmuyor gibi geldi :bbo:

3215.jpg

3228.jpg

Şekerler Aklımda aralara bal köpüğü yada ballı bisküvi attırmak var tamamını boyamayı düşünmüyorum malum ince telli o zaman çok yıpranırlar sadece aralarına attırıp hareketlensinler istiyorum bide ten rengim sarı beyaz yani beni çok solgunlaştıran bir renkte olmamalı ;((

perim aralara attıracaksan bence şunlar olabilir olumunekankayizsmile

X