Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
üç dene ocek sip.verdim elf e..
Bi dene de votırpuruf aylaynır.zemuszemus.
:1rolleyes:ıyimi ettim kötümü ettim bilmiyombilmiyorumkismile..bekliiciiiz..
:bbo:
ojeler cok hos görünüyor kapaktan akmıslar gelsinde sen bize güzelgüzel yorum yaparsın :asigim:
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=12282000&posted=1#post12282000

ben geldim bi foto yükledim yine gidiyorum işe dalmaya cüğerlerimmm bunlar pazardan deel danrıçam onlar yarın inşallah
cok tatlısın yine kuzum yaa :nazar:
Aktiram canım benim Allah zihin açıklığı versin inşallah vizelerin çok çok güzel geçer Rabbim yardımcın olsun yerimseniben Aslında benimde ders çalışmam gerekli ama yok yapamıyorum dersin başına oturunca kendimi veremiyorum iyice canım sıkılıyor inşallah biran önce normale dönerim de derslerimi de toparlarım yoksa beni yüksek lisanstan kesin kovcaklar :çok üzgünüm:

bende daha calısmaya baslamadım hoca gecen haftaki işlediğimiz neydi
diyor ben saf hatırlayamıyorum bisürü soyut sey havada kalıyor uçuyorrrrrrrr gidiyorrrrr
:1no2: benneyaptımki fisfisfis :bbo: :Saruboceq:
yalanın gözü çıksın hep bayn var heep baayann sempatiksalakcinni

bende salsa kursuna gitmek istiyorum ama erkek yok desem buna kimse inanmaz sanırım napcem ? benneyaptımki hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
perim aralara attıracaksan bence şunlar olabilir olumunekankayizsmile

su en son ki resimdeki miranda kerr dimi :S
orda saclar süper ötesi cok begeniyorum
opuyorumnanaktan

akitra salsa dersini bağyan bağyana yapıcaz desenesempatiksalakcinniinanır belkimsempatiksalakcinni:hulya:
karabiberim yakınını kaybetmiş!başın saolsun canım arkadaşım allah sabır versin..inan çok üzüldüm...
bu gün ciciler aldım,hem kendime,hem aşkımazemuszemusama ona aldıklarımı eklemicem..benimkileri ekleme gidiyorum:eek: gelicem aklinialirimsmile

akitra salsa dersini bağyan bağyana yapıcaz desenesempatiksalakcinniinanır belkimsempatiksalakcinni:hulya:
karabiberim yakınını kaybetmiş!başın saolsun canım arkadaşım allah sabır versin..inan çok üzüldüm...
bu gün ciciler aldım,hem kendime,hem aşkımazemuszemusama ona aldıklarımı eklemicem..benimkileri ekleme gidiyorum:eek: gelicem aklinialirimsmile

inanırmı ki önce ben bi ortamı kolaçan ediyim der o sempatiksalakcinni

ekle hadi burdayıs bebetom.

yakında arazi oluruz zaten vizeler kapıda
bense yumurta kapıya gelince çalışıcam heralde
eyvahedigeldismile

inanırmı ki önce ben bi ortamı kolaçan ediyim der o sempatiksalakcinni

ekle hadi burdayıs bebetom.
salsa dersini kadınlarla yapıcaz sadece demek zaten baştan inandırıcı olmadığı için koloçan etmesine gerek kalmaz gerçi
uzun zaman sonra ben de geldim nasılsınız bakalım :)
saol bitanem iyiyiz,sen nasılsınopuyorumnanaktan
nerdesin sen kaç gündür yoktun alsanaalsanasmile
gelir gelmez vurma kıza be:))
yakında arazi oluruz zaten vizeler kapıda
bense yumurta kapıya gelince çalışıcam heralde
eyvahedigeldismile

ayy aynı bana benziyosun sen he:))

pati cezalı,alıcam ifadesini..liv gelicek mazereti var izinli..arzu sabah gelir,minik06 yok,burcukutlu sabah damlar,tatlıgacının saati satini tutmaz heran oda bitebilir,akitra burda,biberim canım arkadaşım burda:KK43:april cadısı köyünde:jeyyar:eksik çok..çok yara aldık ama yılmıycazsempatiksalakcinnineyse ekliyorum:nazar:maske yarın ekliycem:dilcikar:
youthanasia seni unuttum:))kız şu nikini yazana kadar:))doğru yazdım işalah

üni.ye geldim tanrıcam dersten bi sogudum
vizeler gelip çatmasa hiç ders calıstıgım yok
sendemi öyle yapardın :roflol:

kozmetik orucumu bozdum:tomato:
türk markaları gerçekten çok ilerledi kozmetikte..mesela flor mar!harika ürünleri var..yenilenmiş..eskiden yüzüne bile bakıp beğenmediğim markaya artık hayran kalıyorum..yabancı makalarla eşdeğer kaliteye sahip nerdeyse..golden rosede öyle..kısaca yerli malı yurdun malı herkez bunu kullanmalı:lepi:
bu günkü nimetlerim:teytey:
grnt3639.jpg

en baştaki pudra 12 tl falan..en koyusunu aldım..bronz yani..yaz geliyo anacım solaryuma giricem kısmetse..kararıcam bu yaz yeter beyaz beyaz nereye kadargamyoncuiremsu
yanındaki golden rose ruj..muhteşem beğendim kendilerini..yapısı dokusu yeri hoşuma gitti:))fiyatıdaaklinialirimsmile6.750 falan
yine flor mar siyah tekli far..gayet güzel..oda 6 buçuk sanırım
oje 1.250 golden rose..çok tatlı bi turuncumsun bişey:ecrin_bebek:
terekotam:asigim:hayran kaldımboshayallersmile21 tl küsür..tam bir şeftali rengi..bayıldım bayıldım yaaopuyorumnanaktankesinlikle tavsiye ederim..burdaki gözüken renkten dahada tatlı bi rengi var ama nie tam çıkmadı pskopat şey anlamadımfisfisfis
he bide buçuk lirayada süngerli aplikatör aldım:dilcikar:
gelelim tendeki duruşlarazemuszemus
terekotaboshayallersmile
grnt3635.jpg

rujbayanssulusmile
grnt3637.jpg

pudraolumunekankayizsmile
grnt3636.jpg

farhihoyyyt
grnt3638.jpg

kalem almıştım eklememişimohaoldumsmile
markası flormar..simli..2.250 ye aldım yarın koyarım resim

Son düzenleme:
sitedemi sorun var pcimdemi anlamadım
giremedim bitürlü üf neyse tanrıca bebetom terracotaya bende bayıldım
rengi cooook güzelll seftali allık ruj bayılıyorum yaaa
güle güle kullan cok begendim
boshayallersmile

buarada siyah far simsiz mi ?
toz simsiz siyah far arıyorum bir adet
toz simli siyah far arıyorum bir adet daha ayrı ayrı yani
boshayallersmile

pati cezalı,alıcam ifadesini..liv gelicek mazereti var izinli..arzu sabah gelir,minik06 yok,burcukutlu sabah damlar,tatlıgacının saati satini tutmaz heran oda bitebilir,akitra burda,biberim canım arkadaşım burda:KK43:april cadısı köyünde:jeyyar:eksik çok..çok yara aldık ama yılmıycazsempatiksalakcinnineyse ekliyorum:nazar:maske yarın ekliycem:dilcikar:
youthanasia seni unuttum:))kız şu nikini yazana kadar:))doğru yazdım işalah

mafoldumben sen beni unutmuşsuunn senağlama amaa yine de yazıcam iştee lülülülülülü :kedi:
balım yaa hani lahana çorbasını şeettirdik yaa ben onun yapılışına uygulanışına baktım emmmee orda yemek yemeden full bunu içmeyi öneriyorlar yanında meyve sebze ohaoldumsmile bbeeen öümkün deil yemek yemeden kahvaltı yapmadan duramam cokacimcoook başta annem kafamı kırar :mymeka: o yüzden bende hem yiyip hem içsem nolur kaydirigubbakcemile3 yaa lüffen olsun işe yarar dee :eek:

kozmetik orucumu bozdum:tomato:
türk markaları gerçekten çok ilerledi kozmetikte..mesela flor mar!harika ürünleri var..yenilenmiş..eskiden yüzüne bile bakıp beğenmediğim markaya artık hayran kalıyorum..yabancı makalarla eşdeğer kaliteye sahip nerdeyse..golden rosede öyle..kısaca yerli malı yurdun malı herkez bunu kullanmalı:lepi:
bu günkü nimetlerim:teytey:
grnt3639.jpg

en baştaki pudra 12 tl falan..en koyusunu aldım..bronz yani..yaz geliyo anacım solaryuma giricem kısmetse..kararıcam bu yaz yeter beyaz beyaz nereye kadargamyoncuiremsu
yanındaki golden rose ruj..muhteşem beğendim kendilerini..yapısı dokusu yeri hoşuma gitti:))fiyatıdaaklinialirimsmile6.750 falan
yine flor mar siyah tekli far..gayet güzel..oda 6 buçuk sanırım
oje 1.250 golden rose..çok tatlı bi turuncumsun bişey:ecrin_bebek:
terekotam:asigim:hayran kaldımboshayallersmile21 tl küsür..tam bir şeftali rengi..bayıldım bayıldım yaaopuyorumnanaktankesinlikle tavsiye ederim..burdaki gözüken renkten dahada tatlı bi rengi var ama nie tam çıkmadı pskopat şey anlamadımfisfisfis
he bide buçuk lirayada süngerli aplikatör aldım:dilcikar:
gelelim tendeki duruşlarazemuszemus
terekotaboshayallersmile
grnt3635.jpg

rujbayanssulusmile
grnt3637.jpg

pudraolumunekankayizsmile
grnt3636.jpg

farhihoyyyt
grnt3638.jpg

ayy çok güzel yaa kalibaa o ojeden bende de var kaydirigubbakcemile2 yarın numarasına bakip söliim sana şimdi uzakta üşeniyom kalkmayaa kaydirigubbakcemile3 iyi günlerde kullan balım hepisiciğini olumunekankayizsmile

Tam geldim siteye bişeyler oldu..2 saat gelmedi..tabi şincikte kimseler yok..

sitedemi sorun var pcimdemi anlamadım
giremedim bitürlü üf neyse tanrıca bebetom terracotaya bende bayıldım
rengi cooook güzelll seftali allık ruj bayılıyorum yaaa
güle güle kullan cok begendim
boshayallersmile

ayy evet yaa siteye giremedim bi türlü deli oldum hee :eek:klava:

X