Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akitram kolay gelsin vizelerinde canim, basarilar diliyom :1hug:
tsk ederm canımcm :1hug:

derse giremeden önce bol bol ceviz ye akitram..zaten beyine benzer dikkat et..birde çörotuyla balı karıştır sabahları aç karnına iç..allah zihin açıklığı versin bebem

ceviz pek yemek ama buaralar kırıp yiyim bari kafayı calısıtırıyor ihtiyacım var :roflol:
çörekotu + bal hmm saol bebetom yapim onuda yapim fisfisfis

kızlar ben kaçtım aksama görüşürüz
size bol sohbetler fazlada konusmayın okuması zor oluyor yahu
:roflol:
öpüyorumm siziiiiiiii Şeniz

kız kuzi bişey dicem ben bu ısırgan otlu sabunla masaj yapıyorum ya her banyoda

geçen yüzüme kullandığım arısütlü lifli sabunun üzeini okudum

selülitli bölgeler için yararlı olabilir (yalnız kesin bi cümle yok olabülüüü de olmayabülüü de demiş)

sen ne diyorsun bu konu hakkında sence yosun sabunu mu alsam hazır banyodayken şeettirivereyim onunla bari

yada susamyağı +kakao yağı+yosunyağı birleştirip mi kullansam çiçeğim bunların üçü selülite iyi geliyor diye biliyorum yanılıyor muyum? yoksa atıyor muyum?

1513_full(1).jpg

1511_full.jpg
]
1512_full.jpg

üç dene ocek sip.verdim elf e..
waterproof_liquid_eyeliner_section.jpg

Bi dene de votırpuruf aylaynır.zemuszemus.
:1rolleyes:ıyimi ettim kötümü ettim bilmiyombilmiyorumkismile..bekliiciiiz..
:bbo:

Son düzenleme:
kıralıçam sen o saç maskesini soruyordun sanırsam bi zaman gerçekten çok iyi mutlaka demelesinn ama her hafta yapman lasım

Son düzenleme:
1513_full(1).jpg

1511_full.jpg
]
1512_full.jpg

üç dene ocek sip.verdim elf e..
waterproof_liquid_eyeliner_section.jpg

Bi dene de votırpuruf aylaynır.zemuszemus.
:1rolleyes:İyimi ettim kötümü ettim bilmiyombilmiyorumkismile..bekliiciiiz..
:bbo:

tatlum sen bunalrin hepicigine afedersin en kadar para verdin? bilmiyorumkismile 75 $ ve uzerine shipping almiyoruz diyor da, 3 oce bir eyeliner 75 mi tuttu yoksam? akannehir yoksam benim bilmedigim ucretsiz kargoluk bir sir mi var ? aklinialirimsmile

ılarzum bebeğim çok çok geçmiş olsun canım valla güzellik uğruna nelere katlanıyoruz benim diş doktorum hep bayanlar güzellik için her acıyı çeker ama diş için geldiler mi yok ağrıycak mı canım yanacak mı diye korkuyoruz derler diye sitem eder durur bak şincik aklıma o geldi sengözlerimebaksanab

Aktiram canım benim Allah zihin açıklığı versin inşallah vizelerin çok çok güzel geçer Rabbim yardımcın olsun yerimseniben Aslında benimde ders çalışmam gerekli ama yok yapamıyorum dersin başına oturunca kendimi veremiyorum iyice canım sıkılıyor inşallah biran önce normale dönerim de derslerimi de toparlarım yoksa beni yüksek lisanstan kesin kovcaklar :çok üzgünüm:

ıklimmya tatlım içimi ısıttın ne güzel yazı getirmişsin valla bence gayet hoş olmuşsun ben çok beğendim ayrıca fizikde harika 41 kere maşallah :nazar:

Tatlıgacım elf için bende baya araştırma yaptım Studio serisinni fırçaları çok güzelmiş ama makyaj malzemeleri çok çok süper değilmiş hıı bide dudak için olan ürünleri genel olarak çok tatlı bir kokuya sahipmiş :jeyyar: Ama geçen gün yine kk da çin malı olduğu için güvenilir değil kullanmayın falan dediler sadece o biraz kafamı karıştırdı :bbo:

Tembeltospam tatlım bence az ama sık sık ye yoksam aç hissettikçe vücut yağ depolamak için harekete geçiyor :1rolleyes: Hem sen ilaçla aldığın için o kiloları rahat verirsin eminim ki yaza kadar istediğin kiloya rahatlıkla ulaşırsın meleğim :lepi:

Burcukutlu canımcım bende senin gibi soluk hatta sarı beyazım allık konusunda da bir türlü istediğim tonu bulamadım tatlı doğal bir bebek pembesi aradım ama yok istediğim gibi bişey bulmak nasip olmadı şeftali tonu denedim oda olmadı ya ben yakıştıramıyorum yada bana yakışanı bulamıyorum bide bende güneş lekeleride var fondoten de kullanan birisi değilim ondan renkler bazen hoş desemde yüzümde istediğim gibi durmuyor :çok üzgünüm:

burcu..ürünler 1,5 £den 6 £ ediyor shipping 3,95 £..total 9,95 yani 23tlye geliyor..
ojelerin methini çok duydum ondan deniyim dedim..eyeliner de şansa nasıl çıkacak bakalım..

Burcukutlu canımcım bende senin gibi soluk hatta sarı beyazım allık konusunda da bir türlü istediğim tonu bulamadım tatlı doğal bir bebek pembesi aradım ama yok istediğim gibi bişey bulmak nasip olmadı şeftali tonu denedim oda olmadı ya ben yakıştıramıyorum yada bana yakışanı bulamıyorum bide bende güneş lekeleride var fondoten de kullanan birisi değilim ondan renkler bazen hoş desemde yüzümde istediğim gibi durmuyor :çok üzgünüm:

canim hic sorma, ayni dertten muzdaribiz :teselli: benimde cildimde bazi yerlerde renk farkliliklari var, ve bende bebek pembesi tonlarinda ariyorum alligi, seftali tonlari cok sahte duruyor yuzumde :1no2: ama tanricamin yonlendirdigi alligi bir deneyecegim bakalim a.s insallah guzel durur..

tatlum sen bunalrin hepicigine afedersin en kadar para verdin? bilmiyorumkismile 75 $ ve uzerine shipping almiyoruz diyor da, 3 oce bir eyeliner 75 mi tuttu yoksam? akannehir yoksam benim bilmedigim ucretsiz kargoluk bir sir mi var ? aklinialirimsmile

Tatlım bu ücretsiz kargodan yararlanabilmek için sık sık facebookda şifre veriyorlar :jeyyar: ( 10$ ve üstü siparişlerde bedava oluyor yalnız) hatta ben geçen gün burada paylaşmıştım şifreyi eğer isterseniz yine öyle olduğunda yazarım buraya haftada 2 yada 3 kez oluyor yani baya sık zemuszemus

burcu..ürünler 1,5 £den 6 £ ediyor shipping 3,95 £..total 9,95 yani 23tlye geliyor..
ojelerin methini çok duydum ondan deniyim dedim..eyeliner de şansa nasıl çıkacak bakalım..

amaaan ne ucuzmus kargo ucreti :1shok: cok guzel, keske benim istedigim urunleride satsalar. ama sirf elf degil mi orasi? CADIARZU

İlarzum bebeğim çok çok geçmiş olsun canım valla güzellik uğruna nelere katlanıyoruz benim diş doktorum hep bayanlar güzellik için her acıyı çeker ama diş için geldiler mi yok ağrıycak mı canım yanacak mı diye korkuyoruz derler diye sitem eder durur bak şincik aklıma o geldi sengözlerimebaksanab

[/B][/COLOR]

doğru valla gülparemmbayanssulusmile

Tatlım bu ücretsiz kargodan yararlanabilmek için sık sık facebookda şifre veriyorlar :jeyyar: ( 10$ ve üstü siparişlerde bedava oluyor yalnız) hatta ben geçen gün burada paylaşmıştım şifreyi eğer isterseniz yine öyle olduğunda yazarım buraya haftada 2 yada 3 kez oluyor yani baya sık zemuszemus

canim iyiymis vallahi. benim koca kredi kartini azaltmaya calisiyor, hakli oalrak a.s o yuzden acil ihtiyaclarim icin bir seferlik kullanmayi dusunuyorum,onumuzdeki ay, hani bahsedip duruyorum su organik urunlerim icin. ama belki ilerde aksesuar icin isteyebilirim sifreleri aklinialirimsmile

canim iyiymis vallahi. benim koca kredi kartini azaltmaya calisiyor, hakli oalrak a.s o yuzden acil ihtiyaclarim icin bir seferlik kullanmayi dusunuyorum,onumuzdeki ay, hani bahsedip duruyorum su organik urunlerim icin. ama belki ilerde aksesuar icin isteyebilirim sifreleri aklinialirimsmile

Tamam tatlım benim gerçi eşinde haklı valla biz bayanlar bakıma para harcamayı çok seviyoruz ama neyapalım o zaman mutlu oluyoruz bilmiyorumkismile

Kızlaaaar.. toplaşın uçun bana:eek:..Aney bi tencere sarma yapmış, getirdi bana..cokacimcoook
Ben sarmayı bilmiyom da,daa doorusu kasmadım kendimi,gelemem sıkıntıya.gamyoncuiremsu.
Ama yerken kasıyom kendimisempatiksalakcinni

Tamam tatlım benim gerçi eşinde haklı valla biz bayanlar bakıma para harcamayı çok seviyoruz ama neyapalım o zaman mutlu oluyoruz bilmiyorumkismile

oyle vallahi :kedi:

Kızlaaaar.. toplaşın uçun bana:eek:..Aney bi tencere sarma yapmış, getirdi bana..cokacimcoook
Ben sarmayı bilmiyom da,daa doorusu kasmadım kendimi,gelemem sıkıntıya.gamyoncuiremsu.
Ama yerken kasıyom kendimisempatiksalakcinni

anam soylenecek sey mi bu simdi?:gitme: nasil canim istedi avcumu ayliiimmm :çok üzgünüm: nasil gelcem sana neresindensin istanbulun? :roflol: afiyet olsun sana tatlum mafoldumben

kız kuzi bişey dicem ben bu ısırgan otlu sabunla masaj yapıyorum ya her banyoda

geçen yüzüme kullandığım arısütlü lifli sabunun üzeini okudum

selülitli bölgeler için yararlı olabilir (yalnız kesin bi cümle yok olabülüüü de olmayabülüü de demiş)

sen ne diyorsun bu konu hakkında sence yosun sabunu mu alsam hazır banyodayken şeettirivereyim onunla bari

yada susamyağı +kakao yağı+yosunyağı birleştirip mi kullansam çiçeğim bunların üçü selülite iyi geliyor diye biliyorum yanılıyor muyum? yoksa atıyor muyum?
:)))))))anlatmana kurban olam..olabilirde olmıyabilirde:roflol:harbiden öylemi yazıyo arzu,eğer öyleyse harbi yarılırım yıkılırım burdasırnaşık şey
bebeğim yanılmıyosun,o yağ karışımınıda kullanabilirsin,liflede masaj yapabilirsin,yerinde olsam her ikisinide yaparımzemuszemusfazla bakım göz çıkarmazaklinialirimsmile
kıralıçam sen o saç maskesini soruyordun sanırsam bi zaman gerçekten çok iyi mutlaka demelesinn ama her hafta yapman lasım
sevgilim ben o maskeyi çok evvel yapardım,lakin evigeni kesme derdi vesaire beni cinnet noktasına getirmişti,lanet gitsin yapmıyorum dedimbenneyaptımki
sonra yine çok evvel sinamekiyi denedim,ama onuda sevmedimbenneyaptımki
herkezden duydum merak ettim çok memnunsunuz sanırım die..evde sinameki var,yağımda var ama kesme biçme işleriyle uğraşamam,kaç kere sakatladım elimi:))memnunsanız bırakmayın,ne zamandır yapıyosun kuzi,bide fark varmı?

X