Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Tanrıçam beee..Elf malzemeleri hakkında ne düşünüyorsun ?
kimileri memnun kimileri değilmiş..
Birileri elf sip.vermişti ama kimdi acaba?buraya uğrayanlardan mı unuttum..
yaşluluk işte.. bi de cinseng çayı içem ben:içelim:, aklım hafsalım yerine gelsin..

eprıl almıştı elfleri:ecrin_bebek:
memnundu sanırsam galibafisfisfiso cadı nerelerde harbiden he:sinifsinif:
cinsengmi içiyosunakıl hafsamı yoksa

heee..eprıldı demeeek..ok..a.s
kız o küüyüne gitti..bikaçgün yokum demişti kokoş şey..-tatlicadiarzu-
cinsengi içmedim denemedim..içieyim barii diyom..

Günaydın hatta tünaydın tatlıslar ballıslar

bence cok hos olmus sade ve güzel canım zemuszemus
bu sorun bende de var napıcam napıcam

allahhhhhh cok kötü oldummm gecmiş olsun ayyy eyvahedigeldismile

ecemgüzellikin cogu ürününe baktım o satıcı set olarak alıp içindekileri tek tek satısa koyuyor orjinaldir canlar

Son düzenleme:

aprılcık edirneyemi tekirdagamı öyle biyere gidicekti
heralde gitti nete giremiyor bebetom
benneyaptımki fisfisfis

Akitroşşş..mektep nasıl gidiyooo?Şeniz..burda kokoş konularına dalıp ihmal etme heee..lmaz:
Valla hiçbi maske,pudra seni kurtarmaz ona göreee..
aklinialirimsmile

boş duranı allah sevmez,biraz bilgi zamanı

bunlar yeni değil,ama daha önceki topiklerime eklemiştim bilgi olsun die burayada ekliyorum
papatyalı sabunu aktardan almıştım 5 tl ye..sivilceli ciltler,cilt sorunu olanlar,leke problemi olanlar memnun kalabilir
yüze aydınlık verir,yüzünüzü yıkadıktan sonra havlu ile silmeyin(sivilce problemi olanlar)kağıt havlu yada peçete ile kurulayın...

yosun yağı sıkılaştırıcıdır,havuç yağıda cilde nem verir kırışıklığı önler..bu ikisini karıştırıp dekoltenize ve basenlerinize bakım amaçlı kullanabilirsinizhavuç yağı 5 tl,yosun yağı sanırım 12 tl idi

vazelini ayaklarıma sürüyorum kızlar..biraz yedirip çorap geçiyorum..markası önemli değil herhangi bir markanın olabilir

pakfaceboshayallersmilepürüpak:roflol:adına hastayım ya:))bu maskeler 1 tl,ve çok ciciler..her çeşidi var.limonlusu papatyalısı lavantalısı..var oğlu var:hulya:yoklukta gider..:icecream:

gelelim başka bir ürüne..buda inci tozu kremi..aktardan almıştım yazın..anama verdim kırışıklıkları açılsın die..ama arada bende hacılayıp dekolteme neyin sürüyodumkaydirigubbakcemile2

bu havvana marka..ama markası farketmez..orjinal olduğuna inandığınız bir incitozu kremini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz...ben 50 tl ye almıştım..ama 100 tl ye bile olan var..markasına göre değişiyor
NOTlgun ciltler içindir

Akitroşşş..mektep nasıl gidiyooo?Şeniz..burda kokoş konularına dalıp ihmal etme heee..lmaz:
Valla hiçbi maske,pudra seni kurtarmaz ona göreee..
aklinialirimsmile

mektep iyi gidiyor gidip gliyoruz gercekten yaa buraya dalıyorum ders fln calısmıyorum
neolacak bnm bu halimm eyvahedigeldismile
vizeler baslıcak ayın 5 inde cok korkuyorumm
eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
hoşgeldin göynümün gizli sultanıopuyorumnanaktan
hee sevdiceğinin yanına gitti o zaman oaklinialirimsmilekaçakk:))
hosbulduk gözlerini sevdiğim dilber :jeyyar: :dance:

anam tanricam, yavrim, ben bugun tembellik yapsam? :kedi: bana selulit icin bir yag karisimi onersen? sabunlar konusuldu ama yaglar konusuldu mu hatirlamiyorum bilmiyorumkismile her gun surebilecegim hatta sabah aksam surebilecegim bir sey? zemuszemus bi tanesin sen hihoyyyt

Şeniz Şeniz

temiz kalplisin burcuyukarı bak yeni ekledimzemuszemus

canim cigerim tanricam, malzemelerini gule gule kullan canim, yosun yagini gordum ama ya o yetmezse benimkilere (resmen yeni bicilmis bir tarla gibiyim, girintili cikintili ( )sen yine de bir selulit karisimi attiriversen ortaya? :dance:

bence cok hos olmus sade ve güzel canım zemuszemus

teşekkür ederim bebeem :kedi:
mektep iyi gidiyor gidip gliyoruz gercekten yaa buraya dalıyorum ders fln calısmıyorum
neolacak bnm bu halimm eyvahedigeldismile
vizeler baslıcak ayın 5 inde cok korkuyorumm
eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

Allah yardımcın olsun :Saruboceq: eminim ki çook güzel geçicek hepsii :lepi:

pakface :roflol: :roflol: insanın alası geliyor :roflol:
vazelini bende cok severim dirseklerime dizlerime ayaklarıma sürerim mis gibi yapıyor :1rolleyes:

bende bi sabun almak istiyorum ama her sabuna güvenmelimiyim
cildim kuru bebetom korkuyorum kullanmaya ama sabunlarıda cok severim
eyvahedigeldismile

canim cigerim tanricam, malzemelerini gule gule kullan canim, yosun yagini gordum ama ya o yetmezse benimkilere (resmen yeni bicilmis bir tarla gibiyim, girintili cikintili ( )sen yine de bir selulit karisimi attiriversen ortaya? :dance:
eski onlar kız:ecrin_bebek:
tamam al bunları,bide netrojenin susam yağını al,bunları onun içine dök..kullan kullan kullan bitmez o zaman..yada bebe yağı al ona kat fıs fıslayıp sürbayanssulusmile

yok bebem cildin kuruysa sabun kullanmayasakkelimesimilim nası:jeyyar:cuk die oturdu:))
sen köpük jellerle yüzünü yıka..kremli olanlarla...
ayrıca vizelerin başlıycakohaoldumsmileallah yardımcın olsun akitomeyvahedigeldismile

smile hakketen cuk diye oturmus a.s
sabunu çiziyorum ozaman :1no2: vizeler içinde saolun bebeklerim
bi çalışmaya baslasam güzel olucak insllh Allah yardım eder :Saruboceq:

derse giremeden önce bol bol ceviz ye akitram..zaten beyine benzer dikkat et..birde çörekotuyla balı karıştır sabahları aç karnına ye..allah zihin açıklığı versin bebem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…