Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
iyi hatırlattın çayımı demliyim:kahve:
kaynar suyu dök üzerine,sonra bi taşım daha kaynat 2-3 dakika..sonra demlensin 5 dakika falan..sonrada iç bi güzel..inanılmaz çalıştırıyo bağırsakları..

günayydıınnn
plates yapıcam birazdan canım istemiyosempatiksalakcinni

günaydın gücellerim zemuszemus

anam sen yazi getirmisin iklimim hihoyyyt masallah boy pos super bebekim.. :nazar:
ayy burcum sorma havalar iyice düzeldii :kedi: saol hayatım yaa utandırdın beni :kedi:
ahh tembelim bendee yapıcam diyet amaa nasıl yapıcam bilmiyom bu aralar afedersin ama hayvan gibi açıkıyorum ohaoldumsmile sen nasıl başa çıkıyon yavv
Günaydınnn

cevizli lokumlaarr

tereyağlı sıcacık ekmekler:)))

dün akşam başıma geleni anlatıp işe dalacam hemen

akşam evde saçımıza bakım yapalım dedik erkek kardeşimin ısrarı ile evigen bemiks falan olan kürü yapmak için şırıngayı iğne tüplerine daldırdım çekiyorum tüpte kalmış mı blme ne diye bakarken sen sol yüzük parmağımın bi tarafından girdi bi tarafından çıktı iğne. bi anda damarım kabardı şişti elimi yumruk yapamadım anamı çağırdım

anam gördü

güzellik uğruna başlıcam şimdi maskene dedi kızdı dövdü FMK.

buz koy baticon derken inatla maskeye devam dedim. yaptım kardeşime sürdüm kardeşim de bana sonta ikimiz de tülbenti kafamıza bağladık yattık.

sabah kardeşim arıyor abla saçımı yıkayacam mı diyor öldüm gülmekten

çok tatlı yaa uykulu uykulu:))))
eneeem arzum geçmiş olsun yaaa :1shok: kızz dün ben senin bi videonu izledim günlük makyaj demişsin anaam ne güzel yapıyon yaa akannehir maşallah :nazar: bide ben yapabilseydim bölee eyvahedigeldismile
nie giremezmiş,girerde sollar bile:dilcikar:ayrıca yazı getirmişsin sen:sm_cool:gayet hoşsn tatlım ben çok beğendimzemuszemus
ayy fıstığım teşekkür ederim :kedi:
iyi hatırlattın çayımı demliyim:kahve:
kaynar suyu dök üzerine,sonra bi taşım daha kaynat 2-3 dakika..sonra demlensin 5 dakika falan..sonrada iç bi güzel..inanılmaz çalıştırıyo bağırsakları..

yaa tanrıcam yaa bende 5i 1arada olan çay var yaa (funda yaprağı, biberiye, kekik, kimyon ve yeşil çay) karışımını içiyom bağırsaklarım çalışsın ve böylece zayıflayım diyee ama tık yok eyvahedigeldismile daha etkili bişe biliyon mu sen bebeeem yaa eyvahedigeldismile

iklimmya kuzucum
diyet listelerine uyamıyorum bende kendimi kısıtlıyorum
ama ay sonundan sonra diyet listelerimede uyucam ..

mecburen dayanıyorum yazlık hiç bi kıyafetime giremiyorum
1 ayda 10 kg aldım :p
şimci onu vermeye çalışıyorum :KK43:

Ya Tanrıçam 24 yaşında olduğumu düşünürsek göz çevrem için nasıl bir ürün kullanmalıyım? ınce çizgiler olmasın diye... ayrıca cildim yağlıdır yağlı bişiler olmaması lazım... Please help me...

günayydıınnn
plates yapıcam birazdan canım istemiyosempatiksalakcinni
yapma o zaman yat zıbarsempatiksalakcinnisanada günaydın ceyloŞeniz
günaydın gücellerim zemuszemus

yaa tanrıcam yaa bende 5i 1arada olan çay var yaa (funda yaprağı, biberiye, kekik, kimyon ve yeşil çay) karışımını içiyom bağırsaklarım çalışsın ve böylece zayıflayım diyee ama tık yok eyvahedigeldismile daha etkili bişe biliyon mu sen bebeeem yaa eyvahedigeldismile

günaydın hayatımopuyorumnanaktan
evet var..lahana çorbası:nazar:içine bol soğan maydanoz yerkende limon sık bolca..bide kırmızı pulbiber..he bide yaparken et suyu yada tuz ot koy..bak nası zayıflıyonzemuszemus

iklimmya kuzucum
diyet listelerine uyamıyorum bende kendimi kısıtlıyorum
ama ay sonundan sonra diyet listelerimede uyucam ..

mecburen dayanıyorum yazlık hiç bi kıyafetime giremiyorum
1 ayda 10 kg aldım :p
şimci onu vermeye çalışıyorum :KK43:

Ya ben de bir 3 kilo versem diyorum yaww... sen şimdi kızıcan tabi len 3 kilo ne diye ama veremiyorum gitti. Ne yapsam nasıl versem bebişimmboshayallersmile

Ya ben de bir 3 kilo versem diyorum yaww... sen şimdi kızıcan tabi len 3 kilo ne diye ama veremiyorum gitti. Ne yapsam nasıl versem bebişimmboshayallersmile

az kiloları vermek daha zordur kuzum
ben ilaçlarla şiştim şinci şişikliği indirmeye çalışıyom eyvahedigeldismile

bol su iç ..
sabahları aç karnına ılık su iç ..
ekmeği azalt ,unlu gıdadan sakın
bide yürü ..
diyet yapmana gerek yok
verirsin 3 kg mı

Ya Tanrıçam 24 yaşında olduğumu düşünürsek göz çevrem için nasıl bir ürün kullanmalıyım? İnce çizgiler olmasın diye... ayrıca cildim yağlıdır yağlı bişiler olmaması lazım... Please help me...

canım sana cevap vermiştim ama okumadın sanırım..
yağlı bir ürün önermedim sana,jel olması lazım dedim..mesela declare die bi marka var,ben onun jel göz altını kullanmıştım memnundum..
birde ruşeymi maskesi ve kayısı maskesi önerdim sana..detaylı bilgi yazmıştım gerçi yine yazıyım..ruşeymi bol miktarda e vitamini içerir,e vitamini kırışıklığın en büyük düşmanıdır,ruşeymi(buğday)süt ile karıştırılır göze maske yapılırsa fayda görürsün
ayrıca kayısıyıda çatalla ezip süt koyar ve karıştırıp gözüne sürersen bakım yapmış olursun tatlım

az kiloları vermek daha zordur kuzum
ben ilaçlarla şiştim şinci şişikliği indirmeye çalışıyom eyvahedigeldismile

bol su iç ..
sabahları aç karnına ılık su iç ..
ekmeği azalt ,unlu gıdadan sakın
bide yürü ..
diyet yapmana gerek yok
verirsin 3 kg mı

Yapacağım bu önerileri tatlım...:lepi:

Tanricam canim, ya benim ten rengim, cok beyaz, hatta soluk bir beyaz, oyle canli degil :1no2: bana su alliklardan hangisini onerirsin?

canım sana cevap vermiştim ama okumadın sanırım..
yağlı bir ürün önermedim sana,jel olması lazım dedim..mesela declare die bi marka var,ben onun jel göz altını kullanmıştım memnundum..
birde ruşeymi maskesi ve kayısı maskesi önerdim sana..detaylı bilgi yazmıştım gerçi yine yazıyım..ruşeymi bol miktarda e vitamini içerir,e vitamini kırışıklığın en büyük düşmanıdır,ruşeymi(buğday)süt ile karıştırılır göze maske yapılırsa fayda görürsün
ayrıca kayısıyıda çatalla ezip süt koyar ve karıştırıp gözüne sürersen bakım yapmış olursun tatlım

Ya tatlım o kadar aradım bulamadım ben bu günlerde iice kör mu oldum nedir. Zahmet verdim sana iki kere kusura bakma canım benimm. Çok teşekkür ederim...

Yazıyorum hemnnnnn. Yazdım notumu da aldım. Hafta sonu aktar amcaya gidiyorum gene.kaydirigubbakcemile2 teşekkürlerrrr
rica ederim canımopuyorumnanaktan
Tanricam canim, ya benim ten rengim, cok beyaz, hatta soluk bir beyaz, oyle canli degil :1no2: bana su alliklardan hangisini onerirsin?

tatlım pembe-şeftali tonlarında bir allık çok hoş durur..ama burdakilerden 01 iyidir fazla renkli olmasın sırıtır.
Ya tatlım o kadar aradım bulamadım ben bu günlerde iice kör mu oldum nedir. Zahmet verdim sana iki kere kusura bakma canım benimm. Çok teşekkür ederim...

yok be canım aşkolosun:)hatırladım seni demek istedim yani:))yoksa yazarım nolucak bitanemŞeniz

canlarım çok teşekkür ederim sol yanımdan sakat oldum

kız yasmene sen akşam maanzarayı görseydin parmağımda nerelerine kadar cız ederdi bilmem korktuk hepimiz çok garip bi görüntü vardı.

ben de görünce ayakta duramadım olduğum yere oturdum kaldım....

nese güzellik için dayak, parmak feda olsun cüğerler:))))

işe dönüyorum gelceğim bi ara

kızllaaarrrr ya bi site buldum ecemguzellik.com diye bi baksanıza ürünler tamamen orjinal diyo ama güvenemedim benden daha bildili olan arkidişler bi baksın yau ohaoldumsmileohaoldumsmile

canlarım çok teşekkür ederim sol yanımdan sakat oldum

kız yasmene sen akşam maanzarayı görseydin parmağımda nerelerine kadar cız ederdi bilmem korktuk hepimiz çok garip bi görüntü vardı.

ben de görünce ayakta duramadım olduğum yere oturdum kaldım....

nese güzellik için dayak, parmak feda olsun cüğerler:))))

işe dönüyorum gelceğim bi ara
kuziş dikkat et bidahakine ya:gitme:kıyamam bölürceme benŞeniz
işlerini bitirde gel hatmi çiçeğimboshayallersmile
kızllaaarrrr ya bi site buldum ecemguzellik.com diye bi baksanıza ürünler tamamen orjinal diyo ama güvenemedim benden daha bildili olan arkidişler bi baksın yau ohaoldumsmileohaoldumsmile

netten alışveriş yapmadığım için bişey diyemiyem ben canım..ama bi göz atarım şimdi..

X