Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Hemen malzemeleri tamamlayıp saç için olan karışımdan yapmak istiyorum bu ara saç uzatma merakım varda bide çok ince telli ve seyrek olunca tabi dökülmede hat safhada o yüzden sağlıklı uzasın istiyorum sositososito Sinamikeli karışımı denedim birkaç kez ondan önce turplu suyu deniyordum ama saçımda bekletmek kabus gibi oluyordu ne kadar sıkarsam sıkayım turp suları şıpır şıpır akıyordu gerçi sinamikeli karışmda öyle bir sorun olmadı Allahtan

Buarada malum yaz geliyor ya saçım için aralara bal köpüğü yada ballı bisküvi gibi bir renk düşünüyorum şekerler şuan kendi doğal rengi baya açık kumral hatta yazın daha da açılıyor ten rengim sarıya dönük beyaz olduğu için sarı temelli yüzümü solgunlaştırıyor ondan daha tatlı renkler düşünüyorum aslında kızılı kendime çok yakıştıryorum ama işte akma sorunu var zemin açık olunca şimdi de saçım yıpranmasın boyada süreklilik istemesin diye aralara attırcam yani hem doğal olsun hem hareketlensin istiyorum aklinialirimsmile Hem buara psikolojik olarak saçımla oynamak belki biraz benide rahatlatır.
Hatta eğer yarın Tanrıçam da izin verirse topik sahibi olarak şimdiki saç rengimi ekleyim buraya sizde bana düşündüğüm renklerin yakışıp yakışmıyacağı hakkında fikir verin olur mu tabi isterseniz :kedi: Sonrası da iyi bir kuaför bulmaya kalsın gerçi asıl en önemlisi de o ya CADIARZU

canlarrrrrrrr napıyorsunuz ozledimmmm vallaha bayanssulusmile

kankaların gülü ne güzel bir kombin tarzını yedigim kımbilir nasıl fıstık olmussundur ...ya uyuma bakar mısınız terlikler saat ile uyumlu shirt şalvar beyaz yelek desen şahane =) artı bir de louis çanta = mükemmel

askısı gene neler eklemis bizim için ellerine kolarına saglık iyi kalpli melegim benimmmmm :asigim:
kankam saçlarıma hiç bakım yapmıyorum ama senin bu tarif cok hosuma gitti eger 5 saat yerine 2 -3 saat sacta bekletilme olursa yapabilirim =)5 saat cok anacım =)

Son düzenleme:
ilarzu sen ne kadar güzel.tatlı,şirin,vs... (kelimeler yetmez şimdi) i bayansın ya bayıldım videolarına da.içinin güzelliği yzüne yansımış resmen.
maşaallah tatlım sana ya

meeleklerim bende iki gün önce hava çook güzeldi dayanamadım bahçeye inip foto çektirmiştim onu koyayım dedim kombinler arasına pek girmez ama bende bişeler eklemiş olayım istedim :kedi:

iyi geceler boshayallersmile

Günaydın ekmekarası helvalaaarrrr..a.s.
Tanrıçam..şu A101den aldığın aprikotlu zabını deneyimlerini aktarırmısın bize?
Bir de hakkaten şu sir ağda bıyık bölgemde hafif gölge gibi kararma yaptı,hemde expigmentte sürüyorum,limon expigmentten daha mı etkilidir kı onu sürsem..Yada baodyşoptan aldığım çayağacı yağını sürsem..offf kafffaam karıştı yaaa..:uhm:

Şalvarın ne kaaa güzel püfür püfürrr..:1rolleyes:

bildiğin karınca yağı burcum..aktardan alabilirsin

günaydın canısı,aşkımya hava deişikliğindenmidir nedir cildim yine pütür pütür oldu benim.çok üzgünümmafoldumben

Günaydınnn

cevizli lokumlaarr

tereyağlı sıcacık ekmekler:)))

dün akşam başıma geleni anlatıp işe dalacam hemen

akşam evde saçımıza bakım yapalım dedik erkek kardeşimin ısrarı ile evigen bemiks falan olan kürü yapmak için şırıngayı iğne tüplerine daldırdım çekiyorum tüpte kalmış mı blme ne diye bakarken sen sol yüzük parmağımın bi tarafından girdi bi tarafından çıktı iğne. bi anda damarım kabardı şişti elimi yumruk yapamadım anamı çağırdım

anam gördü

güzellik uğruna başlıcam şimdi maskene dedi kızdı dövdü FMK.

buz koy baticon derken inatla maskeye devam dedim. yaptım kardeşime sürdüm kardeşim de bana sonta ikimiz de tülbenti kafamıza bağladık yattık.

sabah kardeşim arıyor abla saçımı yıkayacam mı diyor öldüm gülmekten

çok tatlı yaa uykulu uykulu:))))

anam kiyamam yaaaaaa :gitme: co kgecmis olsun, simdi iyi mi parmagin arzum? alemsin, yarali elle devam mi ettin sac bakimina ohaoldumsmile

Arzuşum geçmiş olsun.:teselli:.benzerini geçen hafta bende yaşadım..
Güzellik uğruna annenin dediği gibi valla hee.boshayallersmile.
Bemiksin ampulleri çok mu ince nedir ucunu kırarken benim de işaret barnaam kesildi accukun..İkidir bu oluyor..
yarın filan ,tekrar yapıcam bu sinamekiden..

popülör olmak basa bela naparsın

bebeim ne tarz kızsın yav cekmiş altada sandaletleri ohhh
yine hatmi çiçekleri kırkkilit otları meydaneeeeeeee
:roflol::1closedeyes:

eywallah gözüm
delii:roflol: :roflol:
slm hatun kısıler ben geldım amma kımsecıkler kalmamıs sanırım :S
geç kaldın tabi,o saatte ben askerimle konuşuyodummirmirmirmir
tanrıcam anadolu gadınımmm şalvarına kurbann
kaydirigubbakcemile3saol gülüm:))gri şalvarıda ekliycem,sözüm var sana unutmadımyerimseniben
keşke ilgilenebilsem,ama sanal olarak anca bu kadar ilgilenebiliyorum:çok üzgünüm:
keşke derdine deva olabilsek..aşk acısı zordur.hele severken ayrılmak!kavga ettiğimiz zaman bile ömrümden ömür gidiyo,gerçekten ayrılmak ne kadar zordur.allah sabır versin perim:teselli:
dünyada tek erkek omu,sana erkekmi yok,o seni kaybetti boşver falan triplerine girmiycem..çünkü sen sevmişsin,yüreğin acıyo.o yüzden bırakta acını doya doya yaşa..zaman cidden en iyi ilaç.kanamasada kabuk bağlar yaran.kendini oyalıyacak şeyler bul..mesela gel burda bizimle olhihoyyytresim çek bişeyler ekle kafan dağılsın:1hug:bi yandan al koca kavanoz nutellayı yanına,yak tütsünü,en sevdiğin müziği aç bi yandan o çalsın,ohhh bakmışsın vakit geçmiş uykun gelmiş:teytey:
ne zaman dertleşmek istersen yanındayız bitanem benimŞenizkendini asla yalnız hissetme
Oy benim zevkli meleğim kim bilir üstünde ne tatlı duruyorlardır bunlar :asigim: Takılarından sandaletlerine kadar hepsi harika zevkine hayranım şekerparem benim
:kedi:
beğenmene sevindim perim teşekkür ederim:kedi:
izin ne demek topik senin perim ya aşkolsunolumunekankayizsmile
yazdıklarını okurken ben içimden geçirdim hatta saçını eklesede öyle yorum yapsak keşke die:))akşama bekliyoruz resmihihoyyyt
dün gelmedin bizde seni özledik kankam ya:1hug:
kombinim için neler demişin livo öyleçok saol meleğim,senin kadar güzel olmasada bende ekledim yeni kombinimi:kedi:
5 saat beklemek zorunda değilsin livim,1 saat bile kalsa yeter..saç yesin onu önemli olan o..
buna ister yağ kat ister katma..kanka sen en iyisi ısırgan koymadan sadece kırkkilit ve hatmi çiçeği kaynat ve durulama suyu olarak saçına dök..hatta hergün sürebilirsin,saçında kalabilir yıkamaya gerek kalmaz..island die bi arkadaşım var,onla bunu yapıyoduk geçen yaz,hatta resmini eklemişti nasıl uzamıştı saçları..dur ona sorıyımda resmini alıp buraya koyıyım
ilarzu sen ne kadar güzel.tatlı,şirin,vs... (kelimeler yetmez şimdi) i bayansın ya bayıldım videolarına da.içinin güzelliği yzüne yansımış resmen.
maşaallah tatlım sana ya
topikleri karıştırdın:roflol: :roflol:
meeleklerim bende iki gün önce hava çook güzeldi dayanamadım bahçeye inip foto çektirmiştim onu koyayım dedim kombinler arasına pek girmez ama bende bişeler eklemiş olayım istedim

iyi geceler
nie giremezmiş,girerde sollar bile:dilcikar:ayrıca yazı getirmişsin sen:sm_cool:gayet hoşsn tatlım ben çok beğendimzemuszemus
sabun güzel,kokusu mis gibi..ama bana sorarsan aktardan alınan sabunu tercih ederim..aktarların sabununa daha bir güveniyorum ne biliyim:sinifsinif:
yüzümü yıkadım,kremsi köpüğü var,kokusuda mükemmel,kısaca sevdim..ama ciddi sivilce problemi yaşıyan arkadaşlar varsa aktardan almalarını tavsiye ederim..
çayağacı yağı iyi gelmezki canım ona,çayağacı yağı sivilce için,sen oraya dediğim gibi limon ve domatez sür:tomato:al sana domatez:))
ayrıca sana geçen gün tarif verdim hala badi şop çayağacı yağı alıyosun:dilcikarna vericeğin parayla başka bi ürün alırdın..bide sana bir öneri yüzüne havlu kullanma..kağıt havlular varya onla nazikçe suyunu al yüzünün..bide elleme yüzünü..elimiz mikrop yuvası,alini yüzüne koymaboshayallersmilehani böyle dururlar ya:))boshayallersmileyapma mümkün mertebe..
ayıptır söylemesi öküz gibi yedim ben deminalsanaalsanasmilevicdan azabındayım:çok üzgünüm:
günaydın canısı,aşkımya hava deişikliğindenmidir nedir cildim yine pütür pütür oldu benim.

hava değişikliğinden değil o..çıkamayan sivilcelerden bitanem..buhar yap kussun onları..buz maskelerini bırakmayerimseniben

:roflol: :roflol:
bende erkek yiğenime maske yapıyorum,buhar banyoları kil maskeleribayanssulusmileya bana neler yapıyosun sen diyo:)))ama öyle bi meraklıki velet:))geçen gün dudaklarım kurudu bana bişeyler yap diyo:))hep kk daki kızlara öneriyosun banada söyle hadi işim var geç kaldım diyo:roflol:
geçmiş olsun kuzim,senin o barnağnı böğrüme sokarım çıksın süt gibi:gitme:
ya siz bu maskeden çokmu memnunsunuz kızlar her zaman yapıyosunuz,yorumlarınızı almak istiyorum...bide onla yatıyosunuz ay ben yatamam bayılırm yaakannehir
kızdı dövdü diyo annesi için ya koptum:roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…