Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buda bu günkü kombinemzemuszemusmaça gidiyorumda:smiley-cool:kombinim:1closedeyes:sempatiksalakcinni
yaz geliyohihoyyytsizler için bu günlük böyle bişey yaptım:hulya:

kolyeyi ben yaptım..bayanssulusmileama taşların rengi tam çıkmamış..savarovskilerim parlamamış güneş gibin:ecrin_bebek:
siyah atleti önden koymadım çünkü yeleğin arka modelini görün istedim:kedi:
postacı stili çanta,şalvar kombinim böyle bu gün

ayy bayıldım şutarafagitti hele hele kolyeyeee opuyorumnanaktan

ellerine sağlik tanrıcamolumunekankayizsmile
Şeniz
Tanrıçam meleğim hoşgeldin valla gözümüz yollar da kalmıştı ama ne güzel yapmış özlemini gidermiş gelmişsin yerimseniben

sende hoşgeldin perim:1hug:
bitanem sana cevap yazmıştım geride kaldı..nolur üzme kendini hiçbişey için..yaşanmış bitmiş acısıyla tatlısıyla..gerçekten başkasına aşık olana kadar yeni bi ilişkiye başlama..
bu süre içinde acını yaşmaya bak..ağla zırla gül oyna kafa dağıt eve kapan gez dolaş:))yani o kadar dengesizce yaşaki kendine gelene kadar o günkü ruh halin nasılsa öyle davran..bol bol endorfin içeren gıdalar ye..muz ve çikileta gibiaklinialirimsmile

tanrıca kolyene bayıldım:dance:
ben de istiyorum postacı çanta:ecrin_bebek:
bir şey sormak istiyorum;
bu yağları sürüyoruz ya popiye veya göğüse
acaba çamaşırlar yağ olmuyor mueyvahedigeldismile yoksa iyice masaj yapıp yedirdikten sonra peçeteyle siliyor muyuz bilmiyorumkismile
bir ara ben de göbeğim için susam, biberiye, limon karışım yağlarını sürüyordum ve atletlerim yağ lekesi oldu çöpe gitti:umursamaz:

Aroditim ve kk'nın kokoşları şu saç rengime bi el atıverin olma mı :kedi:

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/355793-yeni-sac-rengim-hakkinda-yardim-resimli.html
çimen gözlüm resmi göremedim malesef ya:gitme:ama fikrimi yazdım medusam,resmi göriyim tekrar fikrimi yazarım bitanemolumunekankayizsmile

teşekkür ederim tatlımopuyorumnanaktan
yok be canım olmuyo,peçeteylede silmiyorum ayrıca..ama limon yağı zaten sarı renk verir..mesela kayısı yağı havuç yağı..bunlar renklidir..çok iyi karışmaları lazım dier yağlarla..ben böyle bi sorun yaşamadım canımyerimseniben

tanrıca bısey sorabılırmıyım
cenemde böyle kararmalar oldu dudak bölgemde falan bunun önlemenın dogal yolu war mı ?
bılgın warsa paylasırsan sewınırım :gitme:

tanrıca bısey sorabılırmıyım
cenemde böyle kararmalar oldu dudak bölgemde falan bunun önlemenın dogal yolu war mı ?
bılgın warsa paylasırsan sewınırım :gitme:

tabiki sorabilirsin canım,hatta sordun bile:))
ağdadandır canım..sir ağda yaptırıyosan o yaramıyodur..limon sürüceksin..en güzel renk açıcı..bol bol limon sür..domatezde iyi gelir..hatta domatezi rendele,içine limon sık ve bunu tonik gibi lekeli alana sür..silme,yıkama... kalabildiği kadar kalsın..birde çöven otu al aktardan oda renk açar.onuda sürebilirsin..tarifi mevcut ilk sayfada hangi sayfada bulabiliceğin yazar..toplu alıntılarımda var canım

defne yapraklarım,ben çıkıyorum aşkım arıycak birazdanyarına görüşürük kısmetseopuyorumnanaktanallaha emanet olun cierlerim

ewt ole akıtram nasılsın bebegım ben cumadan berı gıremedım 2 saattır gecmısı okudum:)

Tanrıçam bitanem benim kişisel sorunumla bile ilgilenirmiş meleğim opuyorumnanaktan İnşallah geçecek bitecek her an dua ediyorum yeri geliyor delicesine ağlayıp zırlıyorum senağlama: mafoldumben gözümün önünden yüzünü bi yok edebilsem herşey daha kolay olacak ama oda zamanla olacak diye ümit ediyorum :Saruboceq: Canlarım iyi ki siz varsınız Şeniz Sizi çok seviyorum ve sizin yanımda olduğunuzu hissedince çok daha güçlü olduğum kanısına varıyorum guclubacismile

Oy benim zevkli meleğim kim bilir üstünde ne tatlı duruyorlardır bunlar :asigim: Takılarından sandaletlerine kadar hepsi harika zevkine hayranım şekerparem benim :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…