Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

kuzum sen aktarda bırsey koymuyon suruyon ıcıyon yıyon masallah ben bır tanesını bıle alıskanlık edınemedım faydasını hıssedıyomusun bunların yanı aktardan alıp yedıgın ıctıgın surdugunun oncesı ve sonrası karsılastırmalıarınıda yap bıze alkisalkisalkis

afet-i devranımız tanrıçaaa
o kadar şey içsem anca tuvaleti yol ederim kendimeee
kaydirigubbakcemile3
deme öyle kız:kedi:sizsiniz oŞeniz
zaten sabahtan beri çıkmıyorum memişhaneden:roflol:

cennetim yapıyorum ya zaten bitanem..her zaman anlatıyorum yaguclubacismile

canım açıklamalı yazarım daha sonra olurmu teşekkür ederim canım...

tanrıçacım saol balım hakikaten makyaj ürünü gördümmü gözüm bişey görmüyor dediğin gibi battı balık yan going oldu benimkide saol tatlımmm

ahaha :roflol: oyle ama tanricam sempatiksalakcinni resmen 3bucuk saatimi aldi o kadarcik mesafe :roflol: bir daha da tovbe dedim. ama su emla kremi deneyecegim bir, aldim hala duruyor o bana bakiyor ben ona :roflol: cesaret edersem halledecegim bu isi a.s

peki ben karinca yagini kokten alindiginda kullaniliyor diye biliyorum. jiletleyince de fayda ediyor muki canimin taaaa ici? bilmiyorumkismile

ediyo kız geç çıkıyo:ecrin_bebek:
hem ağda sarkıtıyo sevmiyom:dilcikar:

tanrıça canım ben bu tarz makyajı seviyorum ikinci resimde fondoten ıslak gibi duruyor sanki senden ricam bana o makyajı nasıl yapmış bu hatun almam gereken fondoteni söylermisin aradan çıkarayım gerçi fondöten kullanmam aa alayım kenarda dursun düğün dernek sezonu açılıyor o zaman kullanırım...birde bu adriana lima nasıl bir fondoten kullanmış sence ???

ediyo kız geç çıkıyo:ecrin_bebek:
hem ağda sarkıtıyo sevmiyom:dilcikar:

anam öle o zaman hangi markayi aliyon? bilmiyorumkismile ne kadar suruyon? cok cok afedersin su asagilara da surebiliyor muyuz? bilmiyorumkismile :kedi: ne kadar da bir surmeli? her temizlendiginde mi o bolge? bilmiyorumkismile cok sordum :mymeka:

ben fotoları goremıyorum ya
alıntılayım bakalım gorebilecekmıyım

akannehir
kız millet ciletten ağdaya döner, bu da ağdadan cilete dönmüşşşş..lülülülülülü
Sarksa noolcak kıı..vesikalık mı çektircensempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

sen varya alemsin yaa
vesikalıkmış nerdende buluyo lafları yaa
:roflol:
cnm ben görüyorum ama arada oluyor resimler gözükmüyor falan belki alıntı yaparsan görebilirsin dediğin gibi....

bazılarını goruyorum bazılarını görmuyorum anlamadım valla
yok gene goremedim

tuticim 2.resimde ışıltılı fondoten kullanılmışş bu görünümü elde etmek çok kolay aslında..toplu alıntılarda resim olması lazım ilk sayfada yazar sayfa numarası,bi göz at iğstersen..badi şopun simli fondotenini normal fondotenle karıştırınca böyle bi renk oluşuyo
adriana sadece allık kullanmış bence..fondoten olsa az bişeyda olsa parlama olur..parlama yok farkındaysan..pudra var kanımcaCADIARZU..ama fondoten alıyım diyosan lancomenin porselen görünümlü fondosunu önerebilirim canım..çok başarılı bi üründür
anam öle o zaman hangi markayi aliyon? bilmiyorumkismile ne kadar suruyon? cok cok afedersin su asagilara da surebiliyor muyuz? bilmiyorumkismile :kedi: ne kadar da bir surmeli? her temizlendiginde mi o bolge? bilmiyorumkismile cok sordum :mymeka:
zaten aşşadan bahsediyorum burcumyerimseniben
akannehir
kız millet ciletten ağdaya döner, bu da ağdadan cilete dönmüşşşş..lülülülülülü
Sarksa noolcak kıı..vesikalık mı çektircensempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

resmini çekip evime asıcam-tatlicadiarzu-
laf söyledi balkabağı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…