Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben didiom şimdi ama gelcem,akşama burdağğyımm fıstıkımmm,öpüom seni çookkolumunekankayizsmilebi de çok seviomm bil..

hodan yaği dedinde dün ömer coşkunu izliyodum hodan yaği cilt icin mükemmel bi yağ dedi denedin mi acaba hic

anaamm bu züper bişimişş
bu hodan yağsız olmaz mııı
kaydirigubbakcemile3

aman diyim ya cıkmasın sivvilce falan
dediğin yağları not ettim balım adacayı içiyorum zaten cok etkili bi yöntem lazım bana ya
dene bakalım aman deme hemen:))aman dersen kesersinkaydirigubbakcemile5
ben didiom şimdi ama gelcem,akşama burdağğyımm fıstıkımmm,öpüom seni çookkolumunekankayizsmilebi de çok seviomm bil..
bende ceni ceviyom:1hug:geç kalma kırarım kafanı
hodan yaği dedinde dün ömer coşkunu izliyodum hodan yaği cilt icin mükemmel bi yağ dedi denedin mi acaba hic

ben hodanı nasıl keşfettim ceylo biliyomusun?aktardayken birini gördüm..sakattı,derisi parmakları yanık gibiydi anladınmı:çok üzgünüm hodan yağı alıyodu,aktara dedimki ne işe yarıyo,dediki cildi geriyo güzelleştiriyo dedi.bende hemen şimşekler çaktısüprizzzzzbende isterim didimsonra onu göğüslerime,ve basen bölgeme sürmeyi düşündüm..hatta yüzüm içinde maske yapınca içine atarım dedim..sonrada biraz daha bilgi topladım ve bu yağ ile ilişkimiz başladı:asigim:-tatlicadiarzu-

olur fındık kurdum neden olmasın..ben dün sırf hodanla masaj yaptım 3 dakika kadar inan sabaha böle oldum:1shok:süper yarıyo ya:1rolleyes:

yaktın beni hodannnn
ahada ben seni bi bulsammmm
kaydirigubbakcemile3
hakat mı kııı okuduydum zatı ama bizzat kullananı görünce daha bi şeettiriyo insanaklinialirimsmile

yaktın beni hodannnn
ahada ben seni bi bulsammmm
kaydirigubbakcemile3
hakat mı kııı okuduydum zatı ama bizzat kullananı görünce daha bi şeettiriyo insanaklinialirimsmile
:))))arkadaşın alıcakmış ya bitanemkaydirigubbakcemile2
ya ben sevdim bilmiyorum:1rolleyes:bi kaç gün deniycem sonra size net bilgi veririmgamyoncuiremsu

:))))arkadaşın alıcakmış ya bitanemkaydirigubbakcemile2
ya ben sevdim bilmiyorum:1rolleyes:bi kaç gün deniycem sonra size net bilgi veririmgamyoncuiremsu

bulur inşallah oda... koskoca angara türkiyemın baskenti buluruz elbettt değil miiii

dene bakalım ayparçam bekliyoruz yorumlarınıı

anladım canım bende aktara gideyim bari bi ara almalıyım madem okadar iyi maske yaparsın bizezemuszemus

cennet kokulum işte malesef saclarım kumral değil
saclarım koyu kahve normalde
ama suan kahve karemel gibi bişey tam rengini bilemiyorum
boshayallersmile

aktıram dost acı soyler ozaman bence hıc rıske gırme kumral degılse bu renk tutmaz turunculu bır sacla cıkarsın :çok üzgünüm:

kuzular ayıp olcak ama:kedi: benım malum bolgeyı almam lazım epılatorle alıyorum ama son zamanlarda jılet yaptım kısın tembellık yapıyorum ondan cok sertlesmıs cok agrıyacak odum kopuyor acıyı nasıl azaltabılırım kuzular emla krem ı cok duydum ama herkeste ıse yaramıyor sız malum bolgeyı neyle nasıl alıyosunuz

tamam canim, her bir turlusunu deneyecegim, yazarim mutlaka :dance:

canim ben malesef kendimi bildim bileli orayi jiletliyorum :kedi: eyvahedigeldismile acisindan cok korkuyorum, bir kere 2 parmaklik bir yer alayim ustten dedim, 3bucuk saatimi aldi :1shok:

estetiğe karşiyim:lepi:
nolurrr ol nolurrr:roflol:öyle bi söylüyoki:roflol:
tanrıcam bak ozeldık senın maskelerı bıcı bıcıları ekle yavvv
cennetim dün eklicektim,ama pc nin azizliğine uğradım..akşama ekliycem kısmetse canım..kaydirigubbakcemile2

almıyorumsempatiksalakcinnisaldım çayıra mevlam kayıra:hulya:

2 parmaklık:roflol:üstlerden 2 parmak alalımsanki kuaföre söyler gibiaklinialirimsmile
senelerce ağda yaptım salak gibi çektim o acıyışimdi makasla kesiyorum sonrada jiletle alıyorumheee bide karınca yağı sürüyorum sonra:1closedeyes:hem sarkmaz böylelikleaklinialirimsmile

sen iste olurumŞeniz

sen iste olurumŞeniz

:1hug:
bu gün yaptıklarım
sabahtan beri kırkkilit çayı içiyorum,3 fincan etti..sabah devedikeni otumu içtim,hindibalı macunumuda yedim..birde sabah 1 lt reden fazla taze sıkılmış portakal suyu içtim:kedi:acayip seviyorum napim:1rolleyes:
biraz ayrobik hareketler yaptımkaydirigubbakcemile2
akşama maske yapıcamhihoyyytama ne maskesi şu an bilmiyorum

afet-i devranımız tanrıçaaa
o kadar şey içsem anca tuvaleti yol ederim kendimeee
kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…