Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
erosum hayırlı olsun o zaman
muhtemelen nisanda yaptırıcam :ecrin_bebek:
kaydirigubbakcemile5sana işinin ehli bir dövmeci lazım..aslında dövme yaptırmanın en güzel zamanı kış..yıkanmamak o kadar problem olmuyo,ama aklı olan yazın dövme yaptırmasın:sinifsinif:sıcakta duş olmamak baya koyuyo adamaakannehir

bebem krem koyma..süt koy içine..hakiki zeytin yağı varsa ondan koy..bir kaç damla(cildi kuru olanlar koysun bunu)
ben mesela hodan yağı koydum geçen günkü kilimeaklinialirimsmilegerginleşiyim kırışığım olmasın diebayanssulusmile
bu arada hodan yağlı göğüs bakım yağı yaptım,inanılmaz memnunum kızlar:sm_cool:
benimkide gelmemi istemiyodu ama artık dayanamadım,bi anda estiler ben bile anlamadım hangi ara çıktım evdenfisfisfis
bidahakine 6 tl olanı bul:))güle güle kullan canım umarım beğenirsin..ben bu tarz kremleri göz altına sevmiyorum ama april çok memnun..ona çok yaramış..işalah herkez memnun kalır

canım benım cildim yağlı o yuzden zeytınyagı kullanmıyorum
hodan yagı aramalarım hala devam ediyor arkadas ankaraya gidiyor ordan bakıcak
aktara sordum bu ara hodan yağı bulursanızda almayın taklidini yaptılar dedi
bende daha gercegini goremedik hemde kımse adını bile duymamış burda hani nerde taklidi dedim
kaydirigubbakcemile3
iyi yapmışsın valla özlem insana herseyı yaptırıyor değilmi
canım alpilınki 50 ml likti 6 liraya almış
ben 100 mlliğini 10 liraya aldım:ecrin_bebek:
burdan biliyorum ya fiyatları fazlasını vermiyorumm

sadece gözaltınamı sürelim bu kremi
gerci dun aksam kocam hayırlamış kremi boca etmiş tum yuzunee
:roflol:

ogün bu topikteki herkez aynı anda sipariş verdi emin ol:roflol:ama benimkilerde gelmedi:dilcikar:
tatlıgacı:dilcikar:
burcum dövmeleri sıcağı sıcağına çekiyolar yapılır yapılmaz o yüzden öyle duruyoyerimseniben

arap bol bulunca misali:))
cildin yağlıysa limon suyu sık,onu ilave et süt yerine istersen..ben bi ara öyle denemiştim..ama sütlede çok güzel oluyosositososito
aldığım yere güvenirim taklit olduğunu düşünmüyorum ama dikkatli olmak lazım tabikaydirigubbakcemile5
heee seninki 100 milimlik..karlısın o zamanaklinialirimsmile
boynuna ve dekoltene sürebilirsin tatlışkom

ceylancim canim malzemelerin bir harika, shenin soldan ilk rujunun numarasi kac canim ya? CADIARZU bir de keske tenine sursende orada gorebilsek renkleri? bilmiyorumkismile

oyy ya cok teşekkürler canım benim
numarası L25 coral blossom gercekten rengi muhteşem cok seviyorum akşama tenimde eklerim canımopuyorumnanaktan

evet canım ben limonuda pek severim salataya sıkarken limonu sıktıktan sonra bide ellerimde gezdirir oyle atarım çöpe limonu
sıkayım maskeye bidahakınee
dekolteye ii bakmak lazım değil mii süreyım dur kız hemenn
bayanssulusmile

mantığımız zaten şu: hem yiyoruz hem sürüyoruz canım:lepi:
dekolte eller,gerdan en erken yaşlanan yerlerimiz..göz altlarımızda..o yüzden çok iyi bakmamız lazımguclubacismile

tanrıcam 5 gündür plates yapyorum
dun yumurta maskesi yaptım
gecen hafta beyaz kil maskes
i gül suyu aldım onla yüzümü silyorum memnunum gercekten ama kokusunu sevmedim markası rosense
işte boyle bakıma cektim kendimizemuszemus
ya tanrıca benim göğüslerim minnacık napıcam

ceylancim ayni dertten ben de muzdaribim canim. corek otu yagiyla masaji okud gecenlede kuluptei onu deneyecegim zemuszemus tabi bir de tanricam verdiginde hodan yagi formulunu zemuszemus insallah birinden biri ise yarar :ecrin_bebek: cunku gercekten kucuk. 75 benimkiler. penye sutyen bile bol duruyor mafoldumben mafoldumben

banada bol geliyo ya herşeyimden cok memnunum ama göğüslerim delirtyo minnacık ya yok gibiÇok üzgünüm çoook

banada bol geliyo ya herşeyimden cok memnunum ama göğüslerim delirtyo minnacık ya yok gibiÇok üzgünüm çoook

insallah tanricamin verecegi tarif ise yarar da toplanirlar biraz :kedi: bir de kucuk olmasina ragmen sarkik bir tanesi, kafayi yiycem mafoldumben neyse, cok memis muhabbeti oldu :roflol: sabirsizlikla yag tarifini bekliyorum anacim :dance:

ceylanım nar çekirdeği yağı+üzüm çekirdeği yağı+susam+hodan yağı...bunları aktardan temin et..sonra karıştır ve günde 2 kez göğüslerine sür balım..masaj yaparak aşşadan yukarı doğruaklinialirimsmile
birde adaçayı iç..doğal östrojen var adaçayında çünkü
bakımlarından memnunsan devam et..biliyosun ben gülsuyunu sivilceli ciltlere tavsiye etmiyorum,sebebide içindeki esansın cildi yağlandırması..(tecrübelerime ve gözlemlerime dayanarak tabi)ama memnunsan dene bi süre

insallah tanricamin verecegi tarif ise yarar da toplanirlar biraz :kedi: bir de kucuk olmasina ragmen sarkik bir tanesi, kafayi yiycem mafoldumben neyse, cok memis muhabbeti oldu :roflol: sabirsizlikla yag tarifini bekliyorum anacim :dance:

80 olsaboshayallersmile

burcum,şu an bendeki bakım yağında nar ve üzüm çekirdeği yağı yok..bitmek üzere olan susam+sandal+kayısı ve yasemin yağı karışımıma döktüm..baktım göğüslerim güzel tepki verdi:smiley-cool:şimdilik böyle takılıyorum,şayet en kısa zamanda aktarın yolunu tutup yağ eksiklerimi tamamlıcam

aman diyim ya cıkmasın sivvilce falan
dediğin yağları not ettim balım adacayı içiyorum zaten cok etkili bi yöntem lazım bana ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…