Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canlar günaydın

msn de bi problem var ben çevrimiçiyim ama çevrimdışı gözüküğyorum tüm listem de çevrimdışı yaaa

günaydın ballı lokmalarımzemuszemus
ben şimdi en en arka sayfalara gidiyorum,alıntılarla cevap vericem mesajlara,malum dün gerzek pc deli etti beni...daha sonra muhabbetimize kaldığımız yerden devam edelimaklinialirimsmile

Tanrıçammm yewrımmm merabaaaa opuyorumnanaktan

Özledimde yazıverem didim,hadi ben ders çalışmaya gidiyom olumunekankayizsmile

Ahhh..tanrıçam teşrif etmiş.:sm_cool:
sy.da okuyanlar görüküyo..oh be..karanlıkta gibiydi..

Tanrıça ,şimdi katip gibi yazarsın şkerim..çok uzun olacakta cvp vermen..

Son düzenleme:
Kızlar Qspa numunelerini aldım..kullandım bilezemuszemus..şampuan saç kremi,e vitaminli krem ve killi peeling göndermişler..

akannehir
eminmisin plss dikkatli bak-tatlicadiarzu-
:1closedeyes:
ona ayrı sayfa açalım biz öyle istiyo
bu da bugünkü kombin hihoyyyt

vayy vayy vayyy:1rolleyes:
sana ne diyimki hayatım...süper ötesisin
Tanrıçamm.. Kızlarrrrr, Göz kenarlarında oluşmaya başlayan ya da oluşacak çizgiler için ne kullanmam lazım... 24 yaşındayım bu arada...
canım,göz çevrenin e vitaminine ihtiyacı vardır..bunuda buğday(ruşeymiden)sağlıyabilirsin..ruşeymi alırsan aktardan,onu bir miktar su yada süt ile karıştırıp göz altına maske yapıcaksın..
önümüz yaz taze kayısı başlar çıkmaya..kayısıyı çatalla bir güzel ez,içinede azcık süt koy ve bunuda maske yap..birde jel olarak göz kremi edin..ama kıvamı jel olsun..gece yatarken göz altına soldan sağa sür(ters yöne sürülirki masaj yaparak,kırışıklığı açsın)
Dun aktardan aldiklarim aprilimi onerisi dogal kayısı kremi ve kirpik-kas bakim yagim zemuszemus kaslarim kirpiklerim orman gibin olacak
burcum güle güle kullan aldıklarını..april cadısının kremini almışın..zaten reklam ücreti alması yakındır:))
Tanrıçam maşallah yokluğunda tükan arı gibin işliyhh ..böyle patronluk çok güzel vallaaaa...
gözüm kapalı emanet ederim tükkanımı sizesüprizzzzz
anlatıyorum:
ince uçlu küçük bir iğneyi alıyosun..onu ateşte bir güzel közlüyosun..iğne ucu kararıcak..sonra kolanyo döküyosun,kuruyunca tekrar ateşte közlüyosun..ama kolonyo kurumadan ateşe tutmuyosun:smiley-cool:sonra tekrar kolonya döküyosun.mikroptan eser kalmadıhihoyyyt
şimdi gelelim beyaz bezelere...şimdi bezelerin içine batır o iğneyi...(ama bu işlemden önce yüzüne buhar maskesi yapıyosunki gözenekler açılsın)
minik dokunuşlarla iğneyi batırdıktan sonra nazikçe sıkıyosun içlerini(peçete ile sık tırnak değmesin)
bezeler sıkıldıktan sonra kolonya ile siliyosun sıktığın yerleri..alkolde olabilir...
NOT:bu işlemden sonra yüzünüz bir kaç gün kızarır ve kabuk bağlar yaralar..o bölgeye kabuk atana kadar bepanten sürüceksiniz..
başka çözümü yok bunun..cilt bakım merkezlerindede aynı işlem yapılıyor,onlarda iğneli delici cihazlar kullanıyorlar,bu yöntem daha hijyenik hatta..okurken aaa olurmu öyle şey demeyin..beyaz bezelerden ancak bu şekilde kurtulursunuz,iz kalmaz ahat olun..ama göz altına yapmayın!!göz çok hassas bir bölge..allah korusun kör bile olur insan şeytan kulağına kalaşnikof
bizde cümleten seni seviyoruz be perimŞeniz
eğerki geri dönme ihtimaliniz yok ise,cidden bitti ise benden sana şu tavsiye gelir..doya doya ağla..geberesiye ağla..nasıl ölünün arkasından ağlarsın u şekilde ağla..acıı yaşa..ama hayata küsme..bi yandan bol bol çikolata yemeni tavsiye ederim mutluluk hormonların harekete geçsin..gece yatmadan önce kediotu çayı içebilirsin rahat bi uykuya hazırla seni..yeni hobiler edin.ne biliyim örgü yada takı gibi şeyler insanı inanılmaz oyalar..para durumun müsaitse alışverişe çık en iyi ilaçaklinialirimsmileen en en önemlisi kuaföre gidip köklü bir değişiklik yapmak:lepi:
umarım bir an önce söküp atarsın içinde(
Ay bide şekerler benim hiç bu sene ki kadar dudaklarım kurumazdı o kadar kötü ki artık yara bile olmaya başladı onun için neyapsam ki bana önerebileceğiniz bir tavsiyeniz var mı
bebeğim golden rosenin dudak dolgunlaştırıcısı muazzam derecede bakım yapıyo.ne kullandıysam bu kadar memnun kalmadım..gece yatarken sürmem yeterli oluyor..fiyatı 18 tl civarı onu tavsiye ederim sanada
aprilim burda kimse gereksiz geyik yapmıyo..ayrıca bu topiği ben açtım ama bayrağı siz taşıycaksınız:smiley-cool:dermişim:))benim açmam önemli değil,güzel dostluklar var burda,kavga yok kıskançlık yok,şimdi topiğimi övmek istemiyorum yani:))yani ister ben olıyım ister olmıyım bu topik sizin dostlarım olumunekankayizsmileistediğiniz gibi konuşmakta özgürsünüzŞeniz
kanka benimde dikkatimi çekti,mesajları silmiş arkadaş:))sanki yasak ve gizli şeyler konuşulmuş gibi..neyse bitanem
anamm sen nettin yine:1shok:
çok zarifsin melekim ya:asigim:incili kolyenede bayıldım ayrıca..tekrar inceliycem şimdi..güle güle kullan gülüm
orucu bozdunalsanaalsanasmiledayanamadın daha fazla dimi:dilcikar:
ya bende pazara çıkıcam artık yeter ettim yabenneyaptımkiaprilim güle güle kullan keşke senle pazara gitsek süper olurdu he:))seda sayanda bgurdan alıyo aplaa geeellll:sm_cool::roflol:
april kayısı kreminden reklam ücreti alman farz oldu kızım söyliyim
kil maskesinin markasınada hasta oldum ayrıca:))güle güle kullan nazalpçim
emeğine sağlık hayatım,çok hoş olmuş...
Kırmızı bültenle arattırak tanrıçayı.
Pati de yok, belki o bilir
:)))valla pati karısı biliyodu ama oda girmiyoki kk ya artık:umursamaz:

ahana en son alınan makyaj malzemelerim...
tutii neler aldın kız:dance:lancomeler dioarlarr battı balık yan going yapmışın:))güle güle kullan canım,zaten memnun kalmama durumun olmaz hepsi süper ürünler
hoşgelmişsin tanrıca:
ben dersimi okudum notlarımı aldım, kaldığım yeri işaretleyip kaçıyorum
sende hoşgeldin canım..fazla uzaklara gitme kız:hulya:
hoşgeldim baharıımmm
hoşbuldum sultanım sende hoşgeldin..simil yapamıyorum artık tıkandım:))50 yi geçmiş similler çünküşeniz diyim sana gizli kahraman:))cennet kokulum demiş ya şeniz kim die koptum ya:))
Tanrıçammm yewrımmm merabaaaa

Özledimde yazıverem didim,hadi ben ders çalışmaya gidiyom
allah akıl fikir vede yanınhda zihin açıklığı versin medasam sanada şeniz benden:)bende özledim arayı açma içelim simili:))
Kızlar Qspa numunelerini aldım..kullandım bile.şampuan saç kremi,e vitaminli krem ve killi peeling göndermişler..
aaa şok şok şok!!ne çabuk gııı..çekirdek yiyen meraklı simil

resim yüklemeyi öğretsin biri bana beceremedim hangi siteden nasıl yüklicem

resim yüklemeyi öğretsin biri bana beceremedim hangi siteden nasıl yüklicem

gugıla hızlı resim yaz..çıkan ilk linke tıkla..ordan yükle ceylanovski:ecrin_bebek:
alıntıları baştan düzenledim valla..similleri sil baştan yaptım alıntıların içine yazmışım karışık karışık oldu görsenizakannehirtam intiharlıkÇok üzgünüm çoook
çok yanlış yazmışın yine kusura bakmayın:kedi:daha sakin yavaş ve tane tane yazıcam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…