Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
th_nut3.jpg

NUTRIGANICS™ GÖZ KREMı

Göz çevresindeki hassas cildin ihtiyaç duyduğu özel bakım için bu ürün idealdir. Nutriganics™ Göz Kremi, göz çevresini yumuşatır, görünüşünü geliştirir, ciltle göz altı bölgesi arasındaki renk farkını azaltarak deriyi canlandırır. Bu krem hassas bölgeyi korumak için kokusuz olarak üretilmiştir.
Yaşlanmanın ılk Etkilerine Karşı

Gözaltı kremi isteyen 30+ için bady shoptaki abi bunu öneriyor..çizgileri gidermeye de yardımcıymış..

30 değilim
kırışıklıklarım yok
(inkar işe yaramıyo ya hebici var ben yaşlanıyom ve yalnızım)
depresif kanalım tuttu ben gidip uuyuyam

temeltospam yok be gülüm pek taş sayılmam bu arada birlikte yaslanıyoruz kuzum =(((((

tatlı gacım goz altı için birsey kullanmaya korkuyorum yag bezesi yapar diye acaba o ürün yapar mı ?

Son düzenleme:
30 değilim
kırışıklıklarım yok
(inkar işe yaramıyo ya hebici var ben yaşlanıyom ve yalnızım)
depresif kanalım tuttu ben gidip uuyuyam

tospikçiim..senin cildin kurumu?kuru cilt nemsizlikten olur öyle yaaa..
amaaan çok ta dert edersen, bas parayı müşavir olunca ,ol estetik şekerim.:1rolleyes:. o damı dert allasen ,boşveeer..olumunekankayizsmile

temeltospam yok be gülüm pek taş sayılmam bu arada birlikte yaslanıyoruz kuzum hepimize =(((((

tatlı gacım goz altı için birsey kullanmaya korkuyorum yag bezesi yapar diye acaba o ürün yapar mı ?

Yağ bezesi yapmaz sanırsam çünkü yağ değil..öyle zeytinyağı yosunyağı susam yağı direkt kullanırsan beze yapar..tecrübeyle sabit..
Ama bu nutriganics sana uygun değil şimdilik.. daha enaz 5 yılın var korkma..sen sadece nemlendiren gözaltı kullansan yeter..

tospikçiim..senin cildin kurumu?kuru cilt nemsizlikten olur öyle yaaa..
amaaan çok ta dert edersen, bas parayı müşavir olunca ,ol estetik şekerim.:1rolleyes:. o damı dert allasen ,boşveeer..olumunekankayizsmile

Kuru cilt gerçekten başa bela gerçi ben benim ki kuruda diyemiyorum hemencik sivilce de oluyor ama kırışıklıklar daha bu yaşta başladı valla kaz ayaklarım bile var resmen çizgilerimi görebiliyorum :bbo:

Kızlar ben kaçıyorum, başım ağrıyor çok...mafoldumben
Hepinizi öpüyorum iyi geceler bal şekerler
opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktan

İyi Geceler Aprilim tatlı rüyalar balım opuyorumnanaktan

Ya bu gece Tanrıçam gelmiycek galiba :bbo:

tatlı gacım estetikler cok kendini belli ediyor

bakın angelina ın yeni yuz gerdirmesi

1775.jpg
[/IMG]

nisanım cok optum kuzucuk bende birazdan kaçıcam

kimse yok mu nerdesiniz ?
yine yanlız kaldım yetişinnnnn nolur
eyvahedigeldismile

estetiki nasıl olmus öyle ay bi tuhaf oldu içimmm
o neysede sac rengi tam istediğim gibi
boshayallersmile

Son düzenleme:
kıslar dukkanı ben kapatıyom mu dııım acıyom muu dıyım karar weremedım ankaraya yolacıkyoruz gece doncez kısmetse hepınızı operem hakkınızı helal edın yol halizemuszemus

minigim cok tesekkur ederim balım o senin guzelligin
nisan melegim haribiden çok bozuldum sankı yanlıs birseyler konuşmussunuz gibi arkadasın konustuklarımızı editlemesini anlamadım eger herseyden konusacaksak sinemada olmalı şiirde o da bu da şu da

neyse canlar bugun aldıklarım
biberiye yağı (yagların yakılmasını kolaylastırıyormuş ayrıca selulit ve sıkılasmaya yardımcı oluyor ) kabak lifi bunuda batıklarım için aldım boshayallersmile

dsc04950e.jpg

:kedi:bu da aldıgım takılarım ayıptır soylemesi incili kupeleri kendime cok yakıstırıyorum :kedi: bir de lepisteslerime kardeş aldım ama onların fot cekmedim tabiki =)gamyoncuiremsu
dsc04948m.jpg

dsc04949x.jpg

Canimm, bayildim hepsine gule gule kullan opuyorumnanaktan zemuszemus

Ah Burcum keşke kolay olsa ama olmuyor dışarıya çıkmayı da çok denedim ama aklım sürekli onda heran her saniye artık elim ayağım titremeye başladı bilmiyorum nasıl toparlıycam mafoldumben

canim benim, gececek, zamanla... :teselli:

Oyy çok şekermiş bebeim...:asigim:
Tekrar güle güle kullan tatlım...olumunekankayizsmile Şeniz

Ben cuma pazarından 1 don ve 1 dandik gözlük aldımkaydirigubbakcemile3 ama çok sevdim gözlüğü, yüzüme oturdu hihihi 10 TL. :kedi:
6726.jpg

The Body Shop kampanyasına daha fazla kayıtsız kalamadım ama şansımı parfümden yana kullandım. Ne zamandır istediğim White Musk serisi de 2 al 1 öde imiş.hihoyyyt
1 adet Breeze, 1 adet klasik White Musk'a 33 TL verdim çok mutluyum
naniknanik
Ve iki kitap...:hulya:
6742.jpg

kokular super, gozluk sahane, zaten kitap hastasiyim, gule gule kullan ve oku canimmmm Şeniz

opuyorumnanaktan

gecmis olsun canim ya bas agrisi bilirim ne menen bir sey oldugunu :sinifsinif: migrenim vardir benim de.. arasira gelir ziyaretime :gitme:

Herkese gunaydiiinnnnn alkisalkisalkis bugun cildiyecime gidiyorum cildim bir tuhaflasti son bir kac gundur :sinifsinif: bakalim ne verecek neler onerecek... opuyorum hepiniziiiiiiiiiii Şeniz

tatlı gacım estetikler cok kendini belli ediyor

bakın angelina ın yeni yuz gerdirmesi

1775.jpg
[/IMG]

nisanım cok optum kuzucuk bende birazdan kaçıcam

akannehirakannehirakannehir
Nasıl bir yöntemle yapmışlar bunu nasıl geçicek ki bu ayy eyvahedigeldismile

kıslar dukkanı ben kapatıyom mu dııım acıyom muu dıyım karar weremedım ankaraya yolacıkyoruz gece doncez kısmetse hepınızı operem hakkınızı helal edın yol halizemuszemus

İyi yolculuklar panterim canım benim opuyorumnanaktan

İyi Yolculuklar canım benim sağlıkla git gel inşallah opuyorumnanaktan

Güle güle şekerrr..Sana boşuna Evliya çelebi :eek:dememişim di mi?sempatiksalakcinni
Seyahat Ya Resulallah demişsin sen..
aklinialirimsmile

Selam hatunlar..zemuszemus

X