Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bitanem işte yosun serisiyle beraber girmiş White musk ta.
Sen de yosunludan aldın ya, görmüşsündür mağazada.
Ben sadece Breeze'de vardır sanmıştım, tüm White Musk'ta varmış, ikisini de almış oldum
:lepi:

Canım hatırlıyorum o günleri...:1ninca:
Atlatmana sevindim tospaam...Yeni aşklara yelken aççaksın daha, heheyt
kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan
atlatmadım tam olarak eprilim ama yaşamak güzel
zamanla ufalan yaralar tamamen yok olacak
bunu biliyorum artık opuyorumnanaktan
bebegim batıklarıma cok sinir olup bazı zaman sıkıyorum o zaman iz kalıyor tabiki (sakın yapmayın bunu)
tanrıcam gecen gun batıklar için yağ onermisti bir de taş sende de batık varsa onu uygala istersen balım ( 10 sayfa geride olabilir ) cildim biraz hassas oldugu için taş yerine kabak lifi aldım o da aynı işlevi gorecektir

benimde çok hassas kuzum ama ağda yapıyorum yarısı kalıyor ya mafoldumben
bende nadiren sıkıyom iz kalmıyo allahtan
bu topici hatim etcemde bağlantım kötü
eve internet bi bağlatim not alcam hebicini bide boshayallersmile

Tatlım gözlüğün cidden çok hoş duruyor güle güle kullan ohh kokularınıda güzel günlerde sür sürüştür balım bayanssulusmile

Sağol bitanem, hep beraber mis kokalım bayanssulusmile

ohhhh bebegim iyi günlerde sür sürüstür mis ol =) bayanssulusmile
aşkısı yosunlara daldıgım hiç farketmedim gozumden kacmış :sinifsinif: bu arada yosunları pek begenmedim gibi ....ilk gunu kullandım sadece duruyor ...murad naneli gibiydi cildim ona cok alıstıgı için yadırgadım =( hele tonigi alkolsuz su gibi gerginlik hissi vermedi :uhm:

Pamuğum, Murad'dan sonra elbette kötü gelebilir sana.:bbo: Murad bir efsane...Ama çok pahalı meret...
Toniği yok bende balım, temizleme jeliyle nemlendiricisi var, çok memnunum ama...
a.s

atlatmadım tam olarak eprilim ama yaşamak güzel
zamanla ufalan yaralar tamamen yok olacak
bunu biliyorum artık opuyorumnanaktan

Tabii ki kuzum...Zaman herşeyin ilacı sözü hakikattir... kaydirigubbakcemile5

Tanrıçam nirde yauukaydirigubbakcemile

benimde çok hassas kuzum ama ağda yapıyorum yarısı kalıyor ya mafoldumben
bende nadiren sıkıyom iz kalmıyo allahtan
bu topici hatim etcemde bağlantım kötü
eve internet bi bağlatim not alcam hebicini bide boshayallersmile

aslında en iyisi lazer epilasyon ama cok pahalı ben genetial ve bikini bolgesini artı koltuk altını yaptırıyordum ne batık kalmıstı ne sivilce yarıda bıraktım ama keske sonuna kadar devam etseymissim diyorum

Livim keşke bırakmasaymışsın aşkitim ya, tüh...:çok üzgünüm:
Ben kolaltını bitirdim, çok rahatım...

dudaklarım çok uuçuklar benim
asetonu pambığa döküyom
uçuğun üstüne bastırıyom
yok oli kısa süredeee :eek:

akitram uçuk için tanrıça bişey demişti ama..
ben asiviral diye bir merhem var onu kullanıyorum..beni hep ziyaret eder bu uçuklar..Biraz kolonya veya alkollü pamukla da pansuman gibi bişey yapabilirsin..ama asiviral iyi,
sağlık ocağına yazdırabiliryorsun..hemen kurutuyor..iyileşme süresini kısaltıyor biraz..

tosbam yaz bana eve gidince temem

akitram tanrıça diyordu onun için bişey geri sayfalara bak istersen melek suratlım tanrıça sanırsam güzellik alışverişinde:)))
tskler bebekler asetonu hiç duymamıstım o ilacıda eczaneden temin edicimm opuyorumnanaktan

niye uçukluyonuz gece çok mu korkuyonuz kızlar yaa:)))

iki film tavsiye edem korku filmi dmişken Forty Kind ve Paranormal Activity çok korkutum

yalnız Fourty Kind i izlerken çok geri alıp izleminiz lazım çünkü olaylar gerçek . gerçek kamera ile çekilenleri kaçırabilirsiniz. biz kardeişmle geri ala ala ekranı dondura dondura izledik. anlayabilmek için

Livimm saa söliimmm bizim korku filmi zevklerimiz tutuyor :)))

ben cok tırsık bi kız olarak ne gerilim ne korku hiç izleyemem
fragmanlar bile ttüylerimi ürpertiyor
zaten tek basına yasıyan bir kızım öyle seylere gelemem
hem o nası gercek ya gercek değil o değil
eyvahedigeldismile
Kızlar bugün Taksime çıkabilirim..Gidersem mac e uğrıycam galiba..istekleriniz var mı?zemuszemus
ohh ne güzel taksim beyoğlu dolasıyor biri
bana bişey alma beni yanına al yeter
aklinialirimsmile

ah bebeğim süpersin,beni bir dilci olarak can evimden vurdundelikafadulden
ben evet fransızca tercümalık okuorm 2.sınıftayım ve işletme okuyorm aynı zamanda o da 2.sınıfalsanaalsanasmile
fransızca muhteşem bir dil,hiç bir dil okara akıcı ve çekici olamazopuyorumnanaktan
benimde 2.dilim,3. ispanyolca ama çok rahat öğrendim zaten fransızca bilen bi kişi onuda bilir çok yakın birbirineolumunekankayizsmile
rusça da öle çok iyi piyasası var muhtşem olur bebeğim onu da halledersen aklinialirimsmile

benim ilk okulum ankara siyasal fak.ın yanındaydı hep iç geçirirdim,çok isterdim siyasal okumayı,emekli olunca tekrar sınava girip hukuk yada siyasal okumak gii bi düşüncem vardelikafadulden

mini kendimi cok kötü hissettim ben yav
sunları okuyunca bi dil kursuna falan baslamalıyım bende artık
milletin 3 dili var yav bnm bi yarım ingilizce bide kuş dili ha bide beden dili
aklinialirimsmile :roflol:

Pamuğum, Murad'dan sonra elbette kötü gelebilir sana.:bbo: Murad bir efsane...Ama çok pahalı meret...
Toniği yok bende balım, temizleme jeliyle nemlendiricisi var, çok memnunum ama...
a.s
[/B] kaydirigubbakcemile5
Tanrıçam nirde yauukaydirigubbakcemile
bende cokkkk ozledim gelsin artık
ama bebegim body shop yuz temizle jeli 100 ml ise muradın 200 ml bunu fiyata yansıtmıslar bir kez aldın mı uzun süre seni idare ediyor
ben bir katilimsenağlamasenağlama
:1ninca:

deme oyle askısı gene beslersen akvaryumda besle olur mu fıstıgım fanusta fazla yasamaz zaten

aslında en iyisi lazer epilasyon ama cok pahalı ben genetial ve bikini bolgesini artı koltuk altını yaptırıyordum ne batık kalmıstı ne sivilce yarıda bıraktım ama keske sonuna kadar devam etseymissim diyorum

Livim keşke bırakmasaymışsın aşkitim ya, tüh...:çok üzgünüm:
Ben kolaltını bitirdim, çok rahatım...
,

bende cok merak ediyorum koltuk altı için düşünüyorum
yazın cok zor oluyor ya hele minik minik cıkınca
bursada nerde yaptırabilirim ki hem fiyatı ne kdar ki ?
fisfisfis

livim benim şeyliğim ... orayı sen dolduralsanaalsanasmile
elimde fanusu tutamadım,evde sobalıydı ozaman,
kenardan geçeyim derken pat ! balıklar sobayamafoldumben

Kıyamam canım ya eminim o an çok üzülmüşsündür benimde senin gibi bir durum ilk göz ağrım mavişimde (kuşum) olmuştu bilmiyorumkismile Evde onun herşeyiyle ben ilgilenirdim oda bunu biliyor gibi benden başkasının yanına gitmezdi heran benim omzumda oynaşır dururdu. bi gece kafesini temzilerken oda ayağımın yanına gelmiş tabi ben fark etmedim üstüne bastım ve mavişim orda öldü ay nasıl üzülmüştüm ne yapacağımı şaşırmıştım mafoldumben

Tabii ki kuzum...Zaman herşeyin ilacı sözü hakikattir... kaydirigubbakcemile5
evet kuzum zaman opuyorumnanaktan
ben eylül gibi başlıcam tatlım
bu yazı öle böle atlatayımda.
nakit sıkışıklığı var fena derecede
kışa tüm vücud gidicem
tskler bebekler asetonu hiç duymamıstım o ilacıda eczaneden temin edicimm opuyorumnanaktan
kışım aseton bildiğimiz aseton bilmiyorumkismile

perim sorma,bi 10 yıl olmuştur bu olay ama hep hatırlarım aklıma gelir üzülürüm,ondan sonrada hiç beslemeyi göze alamadım:gitme:bi daha beslemeye karar verirsem,livimin dediği gibi akvaryumda beslerim ve alıp evde gezdirmemalsanaalsanasmile
oyyy senin kuşcuğunda kötü olmuş bebeğim,insan nasıl üzülüor öle bişe olunca :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende cokkkk ozledim gelsin artık
ama bebegim body shop yuz temizle jeli 100 ml ise muradın 200 ml bunu fiyata yansıtmıslar bir kez aldın mı uzun süre seni idare ediyor

Doğru söylüyosun tatlım...Aslında geçen aylarda epey indirime girmişti Murad'ın narlı temizleyicisi sanırım ama bir daha alamam diye almadım...:1no2:
Bir de Biotherm diye bir marka var balım ama Loreal grubunun.benneyaptımki
Ablama hediye gelmişti, bana da verdi, Biosource serisi muhteşem...Onu da çok beğendim ben.
a.s

,

bende cok merak ediyorum koltuk altı için düşünüyorum
yazın cok zor oluyor ya hele minik minik cıkınca
bursada nerde yaptırabilirim ki hem fiyatı ne kdar ki ?
fisfisfis

Bursayı bilmem ki kuzum ama ben burda paket tarifeden yaptırdım,
bitme garantili 200 TL. 5 seans oldu bitti. ama 16 seans hakkım var tabii.
a.s

Kıyamam canım ya eminim o an çok üzülmüşsündür benimde senin gibi bir durum ilk göz ağrım mavişimde (kuşum) olmuştu bilmiyorumkismile Evde onun herşeyiyle ben ilgilenirdim oda bunu biliyor gibi benden başkasının yanına gitmezdi heran benim omzumda oynaşır dururdu. bi gece kafesini temzilerken oda ayağımın yanına gelmiş tabi ben fark etmedim üstüne bastım ve mavişim orda öldü ay nasıl üzülmüştüm ne yapacağımı şaşırmıştım mafoldumben

Oyy benim de ilk muhabbet kuşum elimde ölmüştü, hastaymış... mafoldumben

nisanımmm bitme garantili 200 tl mi ? ben size diyorum izmir pahalı memleket diye benim gittim yer tek seans için 50 tl alıyordu :sinifsinif:

nisanımmm bitme garantili 200 tl mi ? ben size diyorum izmir pahalı memleket diye benim gittim yer tek seans için 50 tl alıyordu :sinifsinif:

tek seansı bende 50 tl ye yaptırdım gecen yıl
şehir değiştirince devam ettiremedim
yarısı gittiydi ilk seansta be istanbulda kalsaydım bitirirdim :gitme:

Eprıl cadısı.alsanaalsanasmile. yazdıkya tam öğlende taksime gidicem diyealsanaalsanasmiledi mi?insan bi iyi okur msjları.:eek:lmaz:.ne kaa yakınmışız..:kızgın:
Ay belki de body shopta beraberdiksempatiksalakcinni..etrafta çocukla koşturup Doruk Doruk diye bağıran hatun bendim ben.
delikafadulden
Body shopa ,mac a ve mangoya gittim e akşam oldu zaten çocukla.:eek:.
Mac te deneme sürüştürmesi yaptırdım.. Şimdi stüdyo fix yüzümde, devamlı surette aynaya bakıyorum nasıl diye renk .. parlama filan varmı vs..ama kadife gibim..:lepi:

orda bi yumuşakça abi dekafamçokkarıştı var gidenler bilir..kankasımı neyse bi silikon dudaklı aplalardanaklinialirimsmile vardı,onu görünce soğudum silikon dudaktan..
kaydirigubbakcemile3

Evet balım...Ama benim yerin de tek seansı 50 TL idi.
Paket tarifeler çok uygun. Ablam tüm genital + kol altına paket 400 verdi.:lepi:

Hele şimdi tüm vücut komple 1500 bitme garantili kampanya yapmışlar sanırım. akannehir
Benim devamlı gittiğim güzellik merkezi. Hiç sorun yaşamadık. Tertemiz.kaydirigubbakcemile2
Kuaförüm de orada, lazerci de. Ablama düğün öncesi bi sürü de hediye bakım yaptılar sağolsunlar.
İstanbuldakiler için söyliyim, Çapa'da Nefertiti Güzellik.
:1rolleyes:

X