Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eveeet, bugunku cilt konusunu ben acayim :) bugun kronik egzama rahatsizligim icin deratologuma gittim ve bu rahatsizligimla birlikte cilt sorunlari sac sorunlarmida sordum kendisine. simdi, bazi ilaclar disinda asagidaki urunleri onerdi. Soldan saga dogru ;

Sebamed 45 spf gunes koruyucum, nemlendirdigi icin ayrica korumali nemlendiriciye gerek yok dedi. Bioderma ile yuzumu yikayacagim sabah aksam, yuzumun yag dengesini saglayacakmis. zemuszemus baska bir sey degdirme yuzune dedi. bu ve nemlendirici. ve son olarak Aprilimin onerisi (yoksa Livim sen mi onermistin? bilmiyorumkismile ) sebamed dudak nemlendiricisi. bu da gunes korumali yine..

bir de,resimleri olmayan sunlari aldim, sac dokulmelerim icin head and shoulders i verdi dermatologum, sac dokulmelerine karsi olan urununu aldim hemen. bir de anacigima dudak kalemi aldim. Ahh bir de bugun bargelloya ugradim tatligacimmm kaydirigubbakcemile5 onlar ne hos kokular, hepsi gercek gibi, D&P halt etsin yaninda kaydirigubbakcemile3 kolonyaymis onlarinki lülülülülülü neyse, anama lancome miracle bana da Tanricam aslinda alien aliyordum tam ama cikmadan listeye takrar goz gezdirince Chanel in Amor Fresh ini gordum, fresh deyince cekti beni ilk koklayacaktim, kokladim ve bayildim akannehir bir alana bir bedava olunca anaminki bedavaya geldi sempatiksalakcinni

cok uzatmisim kaydirigubbakcemile3 hepinizi optum guzellerimmm Şeniz

Eveeet, bugunku cilt konusunu ben acayim :) bugun kronik egzama rahatsizligim icin deratologuma gittim ve bu rahatsizligimla birlikte cilt sorunlari sac sorunlarmida sordum kendisine. simdi, bazi ilaclar disinda asagidaki urunleri onerdi. Soldan saga dogru ;

Sebamed 45 spf gunes koruyucum, nemlendirdigi icin ayrica korumali nemlendiriciye gerek yok dedi. Bioderma ile yuzumu yikayacagim sabah aksam, yuzumun yag dengesini saglayacakmis. zemuszemus baska bir sey degdirme yuzune dedi. bu ve nemlendirici. ve son olarak Aprilimin onerisi (yoksa Livim sen mi onermistin? bilmiyorumkismile ) sebamed dudak nemlendiricisi. bu da gunes korumali yine..

bir de,resimleri olmayan sunlari aldim, sac dokulmelerim icin head and shoulders i verdi dermatologum, sac dokulmelerine karsi olan urununu aldim hemen. bir de anacigima dudak kalemi aldim. Ahh bir de bugun bargelloya ugradim tatligacimmm kaydirigubbakcemile5 onlar ne hos kokular, hepsi gercek gibi, D&P halt etsin yaninda kaydirigubbakcemile3 kolonyaymis onlarinki lülülülülülü neyse, anama lancome miracle bana da Tanricam aslinda alien aliyordum tam ama cikmadan listeye takrar goz gezdirince Chanel in Amor Fresh ini gordum, fresh deyince cekti beni ilk koklayacaktim, kokladim ve bayildim akannehir bir alana bir bedava olunca anaminki bedavaya geldi sempatiksalakcinni

Ayy ne güzel ne güzel burcum, opuyorumnanaktan
Güle güle kullan tatlım... kaydirigubbakcemile2
Ben de Lancome Miracle hastasıyım çok severim kuzum...:asigim:
güle güle mis kokun anne kız
kaydirigubbakcemile5

Ayy ne güzel ne güzel burcum, opuyorumnanaktan
Güle güle kullan tatlım... kaydirigubbakcemile2
Ben de Lancome Miracle hastasıyım çok severim kuzum...:asigim:
güle güle mis kokun anne kız
kaydirigubbakcemile5

Sagol canimin ici Şeniz annem ve ben de cok severiz lancome urunlerini. aslinda niyetim lancome lancaster idi ama malesef yomus onlarda :umursamaz: annem en cok onu seviyor olumunekankayizsmile

burcum, bir de,
bu Bioderma'nın hangi ürünü kuzum ?

Canim Sebium urunuymus. yikama jeli. insallah iyi gelir fisfisfis

minigim cok tesekkur ederim balım o senin guzelligin
nisan melegim haribiden çok bozuldum sankı yanlıs birseyler konuşmussunuz gibi arkadasın konustuklarımızı editlemesini anlamadım eger herseyden konusacaksak sinemada olmalı şiirde o da bu da şu da

neyse canlar bugun aldıklarım
biberiye yağı (yagların yakılmasını kolaylastırıyormuş ayrıca selulit ve sıkılasmaya yardımcı oluyor ) kabak lifi bunuda batıklarım için aldım boshayallersmile

dsc04950e.jpg

:kedi:bu da aldıgım takılarım ayıptır soylemesi incili kupeleri kendime cok yakıstırıyorum :kedi: bir de lepisteslerime kardeş aldım ama onların fot cekmedim tabiki =)gamyoncuiremsu
dsc04948m.jpg

dsc04949x.jpg

takıların çok hoş livim çok zarif seçimler yapmışsın . inci küpeleri bende çok severim sanada çok yakışıyordur eminim güle güle kullan:)

Oyy çok şekermiş bebeim...:asigim:
Tekrar güle güle kullan tatlım...olumunekankayizsmile Şeniz

Ben cuma pazarından 1 don ve 1 dandik gözlük aldımkaydirigubbakcemile3 ama çok sevdim gözlüğü, yüzüme oturdu hihihi 10 TL. :kedi:
6726.jpg

The Body Shop kampanyasına daha fazla kayıtsız kalamadım ama şansımı parfümden yana kullandım. Ne zamandır istediğim White Musk serisi de 2 al 1 öde imiş.hihoyyyt
1 adet Breeze, 1 adet klasik White Musk'a 33 TL verdim çok mutluyum
naniknanik
Ve iki kitap...:hulya:
6742.jpg

Güle güle kullan tatlış aldıklarını gözlük cidden çok ucuz ve hoşmuş çok beğendim :KK70:

Canım faydalı bilgiler vermişsin aldıklarınıda güle güle kullan , faydasınıda kıs zamanda görürsün umarım

Site açılmadı hiç yaa pöff...benneyaptımki
Bu akşam toplaşalım artık canlarım...
yerimseniben

cimg0294f.jpg

bu sitedeki sorun ne yaa boyle dun aksamdan beriii
bunnarda benım bugun aldıklarım
kaydirigubbakcemile2

yaa, ben de sinir oldum :kızgın: acilmiyor ve bir kere actimmi bir daha acamiyor, siteyle ilgili bir sorun mu var?

prensesim cok sago lcanim benim Şeniz

cimg0294f.jpg

bu sitedeki sorun ne yaa boyle dun aksamdan beriii
bunnarda benım bugun aldıklarım
kaydirigubbakcemile2

canim hic sorma bende ayni sorunu yasiyorum. bu mesajimin bile kulube duseceginden emin degilim :sinifsinif:

canim aldiklarin cok guzel.gule gule kullan zemuszemus yalniz su sag alt kosedeki pebe kapakli kare kutudaki nedir? uzeridne rahibe kılıklı bir bayan var :roflol:

nazalpim güle güle kullan tatlım, ne güzel şeyler almışsın...kaydirigubbakcemile5
Ben de sağdaki kutuyu soracağıdım
şutarafagitti

aprilim nassısın?birazdan foto ekliycem..yemekten soona..
senin mor hırkana atıfta bulunuyom yaaaniii...

X