Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Eprıl cadısı.alsanaalsanasmile. yazdıkya tam öğlende taksime gidicem diyealsanaalsanasmiledi mi?insan bi iyi okur msjları.:eek:lmaz:.ne kaa yakınmışız..:kızgın:
Ay belki de body shopta beraberdiksempatiksalakcinni..etrafta çocukla koşturup Doruk Doruk diye bağıran hatun bendim ben.
delikafadulden
Body shopa ,mac a ve mangoya gittim e akşam oldu zaten çocukla.:eek:.
Mac te deneme sürüştürmesi yaptırdım.. Şimdi stüdyo fix yüzümde, devamlı surette aynaya bakıyorum nasıl diye renk .. parlama filan varmı vs..ama kadife gibim..:lepi:

orda bi yumuşakça abi dekafamçokkarıştı var gidenler bilir..kankasımı neyse bi silikon dudaklı aplalardanaklinialirimsmile vardı,onu görünce soğudum silikon dudaktan..
kaydirigubbakcemile3

Kuzum sabahtan hiç girmedim ki İnternete kuzum görsem, beklerdim senle Doruk'u Badi Şop'ta hihih kaydirigubbakcemile3
Ben 5 dakkada alıp çıktım farfümleri balım...:eek:
Ya ben Beyoğlundaki MAC 'e giremiyom kuşum ya, korkuyorum oradan resmen...bilmiyorumkismile
uzay üssü gibi geliyo.
akannehir

Tatlı gacım iyi gunlerde sür sürustur cok kıskandım seni ama bizim burada yani izmirde mac yok =( denemeden de ısmarlamak istemıyorum aslında cilekte indirimde =(

nisanım balımmmmmm cok sanslısınız kuzum hele su toplam fiyata boyle oldum akannehir 1500 ciddiden cok uygun

temeltospam evet 1-2 seansta tuyler yok oluyor ama 3-4 ay gecince gene cıkıyorlar devam edip bitirmek lazım =(((((

Tatlı gacım iyi gunlerde sür sürustur cok kıskandım seni ama bizim burada yani izmirde mac yok =( denemeden de ısmarlamak istemıyorum aslında cilekte indirimde =(

nisanım balımmmmmm cok sanslısınız kuzum hele su toplam fiyata boyle oldum akannehir 1500 ciddiden cok uygun

Sen de burayı gel seanslara pamuğum, nasılsa 2 ayda 1 oluyor seanslar, gelirsin, hem görüşürüz ehehe :lepi:

Liv cim tatlı muhabbet kuşum.. inci küpelerin çok zarif..güle güle kullan..bayılırım inci küpeye..imitasyon küpe pek kullanamam hassasiyet yapıyor(pırlanta,elmas bişey yapmıyo amabilmiyorumkismile).. 3 tane inci küpem var yine de.. ikisi dana kadar büyük..

Sen de burayı gel seanslara pamuğum, nasılsa 2 ayda 1 oluyor seanslar, gelirsin, hem görüşürüz ehehe :lepi:

:roflol: yol parası ile aynıya geliyor ama =):roflol:
melegim gelcem gelcem seni tarıcamı presesesimi diger hatunları cok gormek istiyorum:asigim:

siz yakınsız bir de toplassanıza kuzum ya ayarla bir organızasyon gülüm

Kuzum sabahtan hiç girmedim ki İnternete kuzum görsem, beklerdim senle Doruk'u Badi Şop'ta hihih kaydirigubbakcemile3
Ben 5 dakkada alıp çıktım farfümleri balım...:eek:
Ya ben Beyoğlundaki MAC 'e giremiyom kuşum ya, korkuyorum oradan resmen...bilmiyorumkismile
uzay üssü gibi geliyo.
akannehir

Niye uzay üssü?
Yok yok sen ordaki yerden bitme sarı gacıdan yada yamuşakça abiden korkuyosundur..sempatiksalakcinni

temeltospam evet 1-2 seansta tuyler yok oluyor ama 3-4 ay gecince gene cıkıyorlar devam edip bitirmek lazım =(((((

kısmetse bu kış hebicinden kurtulcam kuzum
paket alabilirim bende
kaymak gibi olim istiyom aklinialirimsmile

eprılim beni götürürsün di mi yaptırcam zaman nefertitiye boshayallersmile

Liv cim tatlı muhabbet kuşum.. inci küpelerin çok zarif..güle güle kullan..bayılırım inci küpeye..imitasyon küpe pek kullanamam hassasiyet yapıyor(pırlanta,elmas bişey yapmıyo amabilmiyorumkismile).. 3 tane inci küpem var yine de.. ikisi dana kadar büyük..

tatlıgacımmmm çok sagol opuyorumnanaktan ama imitasyon dedin ya asagıladın beni mafoldumbenkendimi kendimi ezik hissettim :roflol: belki ilerde kocam dana kadar inci alır şimdilik napalım imitasyon takılıyoruz :roflol:

:roflol: yol parası ile aynıya geliyor ama =):roflol:
melegim gelcem gelcem seni tarıcamı presesesimi diger hatunları cok gormek istiyorum:asigim:

siz yakınsız bir de toplassanıza kuzum ya ayarla bir organızasyon gülüm

Ayy gel gel gel hihoyyyt
Tanrıça gelemiyo ki ama...
bilmiyorumkismile

Niye uzay üssü?
Yok yok sen ordaki yerden bitme sarı gacıdan yada yamuşakça abiden korkuyosundur..sempatiksalakcinni

Valla mağazanın görünüşünden resmen ürküyorum yıvrım, bi tuhaf ne bileyim. Mozaik mozaik acayip renkler gözümü alıyor. akannehir
1 sefer girdim mağazaya, korktum valla.
sempatiksalakcinni

Duy tanrıça duuuuydelikafadulden... Liv taaa kalkıp Ege bölgesinden gelmeyi göze alıyor vereliniortak,sen burada totomuzun dibinde.. enişte korkusuna bişey yapamıyon yaaa..:jeyyar:

kısmetse bu kış hebicinden kurtulcam kuzum
paket alabilirim bende
kaymak gibi olim istiyom aklinialirimsmile

eprılim beni götürürsün di mi yaptırcam zaman nefertitiye boshayallersmile

Götürürüm tebii tospiğim, sen ne zıman istersen bayanssulusmile a.s

tatlıgacımmmm çok sagol opuyorumnanaktan ama imitasyon dedin ya asagıladın beni mafoldumbenkendimi kendimi ezik hissettim :roflol: belki ilerde kocam dana kadar inci alır şimdilik napalım imitasyon takılıyoruz :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Ben alırım sana yavru kuşum, inek gözü elması takarım gerdanına sempatiksalakcinni

Kız liiiv..aşkolsun benimkilerde imitasyoooon.yannış annadın seeen vallaaa.:teselli:.
Seni eziklemek için yaparmıyım izmir güzeli.:1hug:.Dana kadar diyince.. gerçek inci bakın görün manasında demedim kiii..Şekil itibariyle inci hep minik zariftir ya.. ondan dana teşbihini yaptım..sen ne kadar mütevazi kızsın bilirim..yaparmıyım hiç sana..opuyorumnanaktan

Götürürüm tebii tospiğim, sen ne zıman istersen bayanssulusmile a.s

Ben alırım sana yavru kuşum, inek gözü elması takarım gerdanına sempatiksalakcinni

temam kuzum götür beni gittiğin yere zemuszemus
yalnız ben zayıflayana kadar buluşmaya gelmek istemem
tombik halimle görmeyin beni :gitme:

Kız liiiv..aşkolsun benimkilerde imitasyoooon.yannış annadın seeen vallaaa.:teselli:.
Seni eziklemek için yaparmıyım izmir güzeli.:1hug:.Dana kadar diyince.. gerçek inci bakın görün manasında demedim kiii..Şekil itibariyle inci hep minik zariftir ya.. ondan dana teşbihini yaptım..sen ne kadar mütevazi kızsın bilirim..yaparmıyım hiç sana..opuyorumnanaktan
tatlı gacım takılıyorum sadece biliyorum tabiki saka olarak sey ettirmistim gel opcem muckkkkkkk en kocamanından Şeniz
oyyyy cano opuyorumnanaktan

Pey Allam yaa, aşk olsun bebişim, zayıflatırım ben seni, zemuszemus
Bizim ev 7. katta, asansör yoh, günde benim gibi en az 2 kere inip çıkarsan slim fit olursun tospiğim
hihoyyyt

yaaaaa olmadı ama
herkes pilates 2 cd sini indirsin hatunlarım temeltospam sende tatlım
3 haftada taş olcagız inş ...karabiberimle biz basladık hadi bize katılan yok mu =)

ben kadar tembeliniz yoktur
nickimi okuyun yahu :p
ben az sonra diyet listelerimi çıkarcam uygulamaya başlıcam
ve yürüyüşlere baslıcam
tek yaptığım spor yürüyüş :p
nisan sonuna inerim istediğim kiloya
mayısta buluşak :p
ilarzumla görüşürüm onla aynı kulvardayım aklinialirimsmile

X