Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aşkım ozaman onu vücutummamı süreyim ee peki ne alıyım ben .yosun serisi kesmio pullanmayı.maskelerimi de yapıyorum ama arada yine pullanıyo

almışsın madem sür canım,ama dediğim gibi çok vıcık vıcık yağlandırır,zaten karma senin cildin sivilceye müsait..dene bakalımyerimseniben
bal kaymak maskesini yapıyomusun?

kızlaarrr bi makyaj yarışması yapak mı yaaaa

hepimiz ayrı bişey yazdık yalnız :)))

kek kalıbı süper beğendim yaaaa

livim ben de düşündüm onlardan geçen gün çeyiz için

bakınırken öle king markasını gördüm 50 tl dedi. dedim king bu nasıl yani iyi mi falan dedim.

dedi king arzumlardan işte ne bilim philips lerden sonra en iyi markadır ev eşyalarında dedi.

benim kingi beğenmemim sebebi de büyük yuvarlak bir tepsi düşün bi tarafında kapaklı pizza yapabiliyorsun veya pilav da olyormuş. sonra ters çeviriyorsun ızgara balık köfte gibi pişirebileceğin tırtıklı kısmı var.

çift taraflı yani dur bulursam gösterem

Balım, benim sana diyeceğim şey markalı değil,
Hani şu kapaklı elektrikli ızgaralar var ya,
Valla bence onlardan iyisi yok.:lepi:..Çok kısa sürede pişiriyor herşeyi. Duman yok, koku yok.a.s
Mantar, et, tavuk, ekmek, hatta kestane boshayallersmile...Ne istersem 5 dakika da yapıyorum...

end-334.JPG

244864_300-300.jpg

25-30 TL filandır bebişim.

bebegim hi koku duman yoksa hemen sıparis edeyim fiyatıda cok uygunmus temizlemesi nasıl bebegim kolay mı
ben hemen dedigin siteye bakıyorum

ilarzum melegim dedigin su dimi

1102_K5012&

yok kuzum
ama çok yakın oturuyok
görüştükte biz bu gaciyla
görsen kocaman weledi var emme
heç doğum yapmış gibi değil
daş daş mübarek :nazar:
evet resminden gördüm:nazar:bencede çok hoş bi tatlıgacı kendileri:nazar:
bide canım yüzümde hafidten sivilce izlerim var onun için sürsem arada sorun olurmu

sivilce izleri geçsin die yeni sivilceler çıkarmasında..bende zamanında kullanmıştım denemek maksatlı..o yüzden böyle bilgi veriyorum..aynı safa bitkisi olsa tamam ama kremi çok yağlı anam ya..neyse dediğim gibi sen azar azar sür bakalım yanaklarına..ama alnına burnuna çenene sürme

bak bi tarafı şöyle pizza yapılan kısmı cam kapağı var

bu da köfte falan pişirilen kısmı

tırtıklı

gerçi teflonların da masum olduğu söylenemez ama

canım bal kaymak maskesine devam haftada 1 yapıyorum onu çok ii geldi fakat dönem dönem pullanma söz konusu,makyajımı kötü gösterio

sserm ne pullanıyon meleem gel ben seni bi zeytinyağı ile ovayım şööleee kemiklerine kemiklerine kadar heç bişeyin kalmaz bidenem

kaydirigubbakcemile3kurban bayramlarında süper oluraklinialirimsmile

kaydirigubbakcemile3
istanbullular
ilarzum ggelince toparlanıyok öle de mi?

Tarihi neyin uyarsa ben gelirim canolar :lepi:

Anaaaa zuzulu keeeek.:1shok:.anam insan bunu kesmeye kıyamaz beee..:jeyyar:Kurbana kadar beslesek koyun olur bundan..sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3 Kalıp Tchibo markası kızlar. Ben çok sevdim yaa kaydirigubbakcemile2

kızlaarrr bi makyaj yarışması yapak mı yaaaa

hepimiz ayrı bişey yazdık yalnız :)))

kek kalıbı süper beğendim yaaaa

livim ben de düşündüm onlardan geçen gün çeyiz için

bakınırken öle king markasını gördüm 50 tl dedi. dedim king bu nasıl yani iyi mi falan dedim.

dedi king arzumlardan işte ne bilim philips lerden sonra en iyi markadır ev eşyalarında dedi.

benim kingi beğenmemim sebebi de büyük yuvarlak bir tepsi düşün bi tarafında kapaklı pizza yapabiliyorsun veya pilav da olyormuş. sonra ters çeviriyorsun ızgara balık köfte gibi pişirebileceğin tırtıklı kısmı var.

çift taraflı yani dur bulursam gösterem

Merak ettim arzum koy görelim bebişim Şeniz

bebegim hi koku duman yoksa hemen sıparis edeyim fiyatıda cok uygunmus temizlemesi nasıl bebegim kolay mı
ben hemen dedigin siteye bakıyorum

ilarzum melegim dedigin su dimi

1102_K5012%20%C4%B1zgara.jpg

Biriciğim, internetten almaya gerek yoktur kanımca, her yerde vardır bunlar.a.s
Züccaciye dediğimiz mağazalarda dolu...İstersen boş vaktinde bir bakınırsın çarşıda. Hem boyutunu alırsın istediğin gibi.
Temizlemesi çok kolay diyemem kuzum. Altında 1 düz tepsi, onun da üstünde ızgara teli var. Pişirip hemen sonra sıcak sudan geçirirsen sorun yok.:1rolleyes:
Ama beklerse biraz uğraştırıyor.:1no2:
Ama bu tepsisi ve ızgarası da ayrıyetten satın alınabiliyor. Ben eskidikçe değiştiriyorum canparem.
Şeniz

kızlar ben çeyizim için nerde eski usul kalay,2 kuplu cezve falan filan varsa alıyorum atıyorum kenara:1rolleyes:çok seviyorum dandik görünümlü şeyleri..inanın onlarda pişirilen yemek o kadar leziz olurki..misal kahve makinesinde pişirilen kahveye bakın birde bakır cezvelerdekine
245_1.jpg

kaydirigubbakcemile3

Biriciğim, internetten almaya gerek yoktur kanımca, her yerde vardır bunlar.a.s
Züccaciye dediğimiz mağazalarda dolu...İstersen boş vaktinde bir bakınırsın çarşıda. Hem boyutunu alırsın istediğin gibi.
Temizlemesi çok kolay diyemem kuzum. Altında 1 düz tepsi, onun da üstünde ızgara teli var. Pişirip hemen sonra sıcak sudan geçirirsen sorun yok.:1rolleyes:
Ama beklerse biraz uğraştırıyor.:1no2:
Ama bu tepsisi ve ızgarası da ayrıyetten satın alınabiliyor. Ben eskidikçe değiştiriyorum canparem.
Şeniz
bebegim biz burada anişkomla sorduk 100 un altında birsey bulamadık sen 30 rakamlarda birsey soyleyince hemen atladım =)

cimrisempatiksalakcinni
Tanrıçam, bence de bakır cezvenin, tencerenin yeri ayrıdır...kaydirigubbakcemile5

Ben geçenlerde 1 tencere seti aldım Esse'den. Döküm. (teflon bişe almayı düşünmüyorum)
Ama öyle ağır değil, ben kolayca kaldırabiliyorum guclubacismile
Sevdalım da beğendi. (malum, evin asıl aşçısı o. ) bayanssulusmile
Tavsiye edilir kuzular.
Ben indirimden 150 TL ye aldıydım, hala aynı fiyat.

152240004.200X200.jpg

kızlar ben çeyizim için nerde eski usul kalay,2 kuplu cezve falan filan varsa alıyorum atıyorum kenara:1rolleyes:çok seviyorum dandik görünümlü şeyleri..inanın onlarda pişirilen yemek o kadar leziz olurki..misal kahve makinesinde pişirilen kahveye bakın birde bakır cezvelerdekine
245_1.jpg

babaannem ceyiz için almıstı bana evlenmeme daha çokkkk var ama saklıyorum opuyorumnanaktan

april o cimri ızgaralardan bizdede varhihoyyyttavuk neyin yapıyoz ayıptır söylemesicokacimcoookçok pratik..geçen bi tane daha aldık az kaldı bi tanesempatiksalakcinniliv şoka giriceksin ama 15 tl ye aldıkakannehir:hooray:

april o cimri ızgaralardan bizdede varhihoyyyttavuk neyin yapıyoz ayıptır söylemesicokacimcoookçok pratik..geçen bi tane daha aldık az kaldı bi tanesempatiksalakcinniliv şoka giriceksin ama 15 tl ye aldıkakannehir:hooray:

aklinialirimsmile :roflol:
Süpersonik bişey di mi kanka :lepi:
İlk annem aldıydı eve bundan gördük beğendik, ben sevdalımla oturduğmuz eve aldım olumunekankayizsmile
Sora babanem aldı
Sora ablam aldı
Sevdalımın annesi, ananesi, kardeşi herkeşler aldı sositososito

cimri fun club olduk la
sempatiksalakcinni

arzum güle güle bebişim, ağşama da gel :gitme: opuyorumnanaktan

X