Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sagol bebegim istedigim cvp buydu muckkkkkkkk

hhhhhhıhhh küstüm beni almayın tamam yazdım =((((((((((((

nasıl birsey yaptırdın catlacagım

oyyyy:1hug:livim april istanbulda ya o bakımdan hani yakınız yaolumunekankayizsmileyoksa ilarzu sen april karabiber akitra falan yani şimdi yazmadıklarımda var,burda sevdiğim tüm dostlarımla buluşmak isterim
kızlar siteden bi patiyle görüşüyoruz oda okuldan arkadaşım:))eniştenizden ysaklı değil,bize gelmesi kaydıylakaydirigubbakcemile3dışarı çıkarmıyo biziÇok üzgünüm çoookmafoldumben

hhhhhhıhhh küstüm beni almayın tamam yazdım =((((((((((((

Alırız pamuğum almaz mıyız, en gücel hamam götürürüz seni burdai belki seversin o zaman opuyorumnanaktan

[/COLOR]iki adet yıkama jelim var zaten, onlardan memnunum..
Canımmm..bu sebamed sabun içermiyormuş,içindeki bröşüründe öyle yazıyor..
Yeni yetmeler gibi bu yaşta hala akne sorunum var.roacc.dahi kullandım..bende duşta kullanırım..sırt ve dekolte bölgemde de çıkıyor namussuzlar:1ninca:..bi de iz bırakıyorlar, ömrümü yedilerrr..:bbo:

Yıvrım, ben de Roaccutane kullandım 6 ay, biteli 4-5 ay oldu,
Daha 1 sivilce bile çıkmadı, iz de kalmadı :nazar: :dance:
inanılmaz memnun kaldım ya çok şükür valla tek hayalimdi...:kedi:
Sende işe yaramadı mı yoksam bebem?

kızlar merhaba,
sizce bihterin parfümü givenchy absolutly irrestible günlük kullanılabilir mi? yeni denedim çok hoş kokuyor..ama hani bihterin kokusu ya :)) gece kullanılacak parfüm müdür sizce, denediniz mi kokuyu ? bayanssulusmile sırnaşık şey

nerene yaptırdın aşkitom dövmeni
ben belime istiyom alim izin vermiyo ben yaparım sana dövme diyor yaaaa

Parfümü de mi meşhur olmuş bihterin hey Allam...benneyaptımki
Ben senelerdir Very ırresistable kullanırım. Günlük te olur.
Ama absolutely irresistable bilmiyorum vallai.

Hay bin kunduz... mafoldumben
kaydirigubbakcemile3
sayende yawru ceylanım Şeniz
allah vergisi anamŞenizbenden değilaklinialirimsmile
bitanem zaten sabun kurutur,doğal sabunlar bu kadar kurutmaz ama sebamed nasıl diyim..ilaç gibi haniyerimsenibeno yüzden kuruma olması normal balım..yerinde olsam nemlendiricli köpük jel kullanırım cildim için

iki adet yıkama jelim var zaten, onlardan memnunum..
Canımmm..bu sebamed sabun içermiyormuş,içindeki bröşüründe öyle yazıyor..
Yeni yetmeler gibi bu yaşta hala akne sorunum var.roacc.dahi kullandım..bende duşta kullanırım..sırt ve dekolte bölgemde de çıkıyor namussuzlar:1ninca:..bi de iz bırakıyorlar, ömrümü yedilerrr..:bbo:

Ohhhh.sempatiksalakcinni.biz bi ist.buluşması tertip edelim,kızlarla toplaşalım.naniknanik.sen de canın çeker mecbur gelirsiin ohhh..yerimseniben
tamam sabun içermez desin ama kurutur canım..o yüzden nemlendirici kullanıcaksın onu sürdükten sonra..sanırım netrojen vardı,onu sür gece yatarken..
tatlım sen benim dediğim kürleri nie denemiyosun??hem içten hem dıştan tedavibenneyaptımki
varya buluşursanız çookk pis çatlarımmmakannehiriçim içimi yer gelemiycem die:çok üzgünüm:
tanrıçam şimcik aynı sefa kremi aldım blue oceanın,nası ii etmişmiyim.hemen sorim dedim

yara yada yanık için falanmı aldın tatlım?iz içinmi aldın?

Alırız pamuğum almaz mıyız, en gücel hamam götürürüz seni burdai belki seversin o zaman opuyorumnanaktan
oyyyy pek sevmıyorum biliyorsunuz ama siz varsanız seve seve gelirim

oyyyy:1hug:livim april istanbulda ya o bakımdan hani yakınız yaolumunekankayizsmileyoksa ilarzu sen april karabiber akitra falan yani şimdi yazmadıklarımda var,burda sevdiğim tüm dostlarımla buluşmak isterim
kızlar siteden bi patiyle görüşüyoruz oda okuldan arkadaşım:))eniştenizden ysaklı değil,bize gelmesi kaydıylakaydirigubbakcemile3dışarı çıkarmıyo biziÇok üzgünüm çoookmafoldumben
canımsınnnnn ben dısında herkes sana yakın melegim ben uzaktayımmmmmm sizlere kızların yarısı ya ist ya bursa mafoldumben
bebegim patiye izin verdiyse zamanla belki diger hatunlarada izin verir

o enişteyi biz bi bulalım zaten kaynar kazana atacaz :eek:klava:

gelince de sen çıkarma bi yere kapalı kalsın :kızgın:

ömrümüzü yedin enişteeeee :sinifsinif:

Yıvrım, ben de Roaccutane kullandım 6 ay, biteli 4-5 ay oldu,
Daha 1 sivilce bile çıkmadı, iz de kalmadı :nazar: :dance:
inanılmaz memnun kaldım ya çok şükür valla tek hayalimdi...:kedi:
Sende işe yaramadı mı yoksam bebem?

Eprılım, roaccutane kullanalı en az bi 8 sene oldu..ondan sonra biraz azaldılar ,ama yine de çıkıyor..Hatta en son gittiğim cildiyeci hatun..kontrole gittiğimde duruma göre tekrar roacc.vereceğini söyledi ama hala gitmedim..üfff..
Biliyorsun roacc biraz riskli ilaç..zaten güneş etkili olacak bundan sonra..kaldı yanii..

Ben senelerdir Very İrresistable kullanırım. Günlük te olur.

ben sonradan çok soğdum o kokudn aprilim:sinifsinif:ama severek kullanmıştım oysaki:1no2:
kızlar sanırım yaşlanıyorum:))eskiden çok severek kullandığım kokuları tek kalemde sildim attım..verdim dağıttım hep..daha hafif kokular tercih ediyorum..ama eylın(alien)son zamanlarda kokladığım en sexi koku bence..nitekim şu an kullanıyorumbayanssulusmile

canımsınnnnn ben dısında herkes sana yakın melegim ben uzaktayımmmmmm sizlere kızların yarısı ya ist ya bursa mafoldumben

Tatlım, bakarsın ben İzmire taşınırım sevdalım gelince...:Saruboceq:
Var planlarımız arasında...kaydirigubbakcemile2
Tanrıça da çatlasın hasetinden hehe
sempatiksalakcinni

Valla yedi billa yedi...:1ninca:
Halbu ki ben Tanrıçayı yicem afiyetle görüştüğümüz zaman cokacimcoook
ondan korkuyor zaar
sempatiksalakcinni

imkanı yokmafoldumbençok konuştum ama yok:a015:msn e bile izin yok ne kavgalar yaptık ne savaşlar verdim bu yüzdenboshayallersmile-tatlicadiarzu-
patinin evveliyatını biliyoruz kuzum:))oda tanıyo simayen..aynı okuldaydık çünkü..ama birbirimizin pati ve tanrıça olduğunu bilmiyoduk:))anlayıncada yıkıldık gülmektenkaydirigubbakcemile3
yani burdan tanışmıyoruz bitanemyerimseniben

aşkımmm bu hatunlar neler diyodelikafaduldensen gelme askerden kal orda kurban olduğumeyvahedigeldismileohaoldumsmile
onu yakmayınyasakkelimebeni yakın:a015:suçlu benim hakim beysenağlama

Valla yedi billa yedi...:1ninca:
Halbu ki ben Tanrıçayı yicem afiyetle görüştüğümüz zaman cokacimcoook
ondan korkuyor zaar
sempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
:dilcikar::smiley-cool:
o kokuya bakacam bende not ettim tatlıgacınınkileri de :))

bak mutlaka şiddetle tavsiye ederim kuzenbayanssulusmile

tamam sabun içermez desin ama kurutur canım..o yüzden nemlendirici kullanıcaksın onu sürdükten sonra..sanırım netrojen vardı,onu sür gece yatarken..
tatlım sen benim dediğim kürleri nie denemiyosun??hem içten hem dıştan tedavibenneyaptımki
[

Tamam o zaman bana hemen bişeyler yazsan yaaaa..üşenme litvin....Kişiye özel oldu ama napiiimbilmiyorumkismile
Sen yaz canım ben soona okiiim..benim velet oyun istiyor..pc yi ona bırakçam..

importante.. topukluyore..öpt.sizleri..

ölümüne kankayız gı.., "o bir güzel, afrodittt<3, akitranınkokolinası<3, alayım asoya 1 kilo boya, april-tanrıça kanka :), aso topik harikaa, aso&pati :)), ban tanrıçası.., bayılıyorum sana:), bayıldımmm, bende çook seviyom asomu, bilgi topağı :d, cilt, dogal, dunyasi, en güzel topık, gececi aso.., go aso goooooo, guzel, harika, harikaaaaaaaa, işte karşınızda tanrıça, icin, ilarzunun kuzeni o:)), kültürlendim:), kk enn kokoşu, kocan batti :)), kocan yasadi :), kokoş aso, kokoş tanrıçaaaa:), kuzen yirim seni, liv & tanrıçammmm, livvvvin kankası, makyaj, maskeler, medusanın petibörü:), meydan larus gibisin, o bir seksi, o dört dörtlük afrodit, o my goddess, onerileri, patinin kankası o =), süperrrr topik, süpersin tanrıçam, süslü aso:), sexy hatun seni, takipteyimmm, tanrica, tanricanin, tanrıÇaaa, tostumu yedim bekliyorum, urunleri, van mınıt aso, van mınıt., _converse_&_tanrıça_
etiketlere bakın yakaydirigubbakcemile3

Tatlım, bakarsın ben ızmire taşınırım sevdalım gelince...:Saruboceq:
sempatiksalakcinni
bebegim ciddi misin opuyorumnanaktangecenlerde güney demistin yanılmıyorsam 2-3 yer aklınızda var yani
Ben senelerdir Very ırresistable kullanırım. Günlük te olur.

allahım bayılcam vallaha bende duyunca tav oldum 2. bir reklama ihtiyacı yoktu
givenchy ın reklam yüzü livvvvv :lepi:

givenchy.jpg

imkanı yokmafoldumbençok konuştum ama yok:a015:msn e bile izin yok ne kavgalar yaptık ne savaşlar verdim bu yüzdenboshayallersmile-tatlicadiarzu-
patinin evveliyatını biliyoruz kuzum:))oda tanıyo simayen..aynı okuldaydık çünkü..ama birbirimizin pati ve tanrıça olduğunu bilmiyoduk:))anlayıncada yıkıldık gülmektenkaydirigubbakcemile3
yani burdan tanışmıyoruz bitanemyerimseniben
aşkımmm bu hatunlar neler diyodelikafaduldensen gelme askerden kal orda kurban olduğumeyvahedigeldismileohaoldumsmile
onu yakmayınyasakkelimebeni yakın:a015:suçlu benim hakim beysenağlama
biliyoruz kankam bennnnnnim
aaaaaaaa haribiden mı kanka vay anası kızım pati ile senin evveliyatını bilmıyordum ne hoş ya

Son düzenleme:
Tatlım, bakarsın ben İzmire taşınırım sevdalım gelince...:Saruboceq:
sempatiksalakcinni

varya en çok istediğim şey İzmirde yaşamak.....boshayallersmile

bi gün yaşaayacam ama inşallah çok yaşlanmam o zamana kadarzemuszemus

Eprılım, roaccutane kullanalı en az bi 8 sene oldu..ondan sonra biraz azaldılar ,ama yine de çıkıyor..Hatta en son gittiğim cildiyeci hatun..kontrole gittiğimde duruma göre tekrar roacc.vereceğini söyledi ama hala gitmedim..üfff..
Biliyorsun roacc biraz riskli ilaç..zaten güneş etkili olacak bundan sonra..kaldı yanii..

Hmm epey zaman geçmiş hayatım...
Ben geçen yıl bu zamanlar başlamıştım, tüm yaz kullandım Roacc. a.s
Ama güneşten çok iyi korundum La Roche ile. Hiç iz kalmadı desem yeridir balım...:nazar:
Gerekiyorsa tekrar kullan bence, ama düşük dozda.
Ben 5 ay 30 mg kullandım, son ay 50 mg ile bitirdim canparem.
vereliniortak

ben sonradan çok soğdum o kokudn aprilim:sinifsinif:ama severek kullanmıştım oysaki:1no2:
kızlar sanırım yaşlanıyorum:))eskiden çok severek kullandığım kokuları tek kalemde sildim attım..verdim dağıttım hep..daha hafif kokular tercih ediyorum..ama eylın(alien)son zamanlarda kokladığım en sexi koku bence..nitekim şu an kullanıyorumbayanssulusmile

Hmm ben hala seviyorum Givenchy'yi. Sevgili görümcemin hediyesiydi. Anaam görümcem var benim la şaka gibi ahaha delikafadulden
Ama şuan daha çok Lacoste Love of Pink kullanıyorum, o da kayınvalidemin hediyesi ahaha :roflol: anamm, farfümler hep sevdalımdan gelmiş ahaha -tatlicadiarzu-
bir de kışın sık sık TBS Vanilya kullandım...
bayanssulusmile

[

Tamam o zaman bana hemen bişeyler yazsan yaaaa..üşenme litvin....Kişiye özel oldu ama napiiimbilmiyorumkismile
Sen yaz canım ben soona okiiim..benim velet oyun istiyor..pc yi ona bırakçam..

importante.. topukluyore..öpt.sizleri..

tamam kişiye özel olsun:smiley-cool:
içten tedavi: devedikeni otu tohumu alıyosun aktardan..onu günde 3 kere içiyosun...ayrıca zerdeçal alıyoun(1 tl lik yeter)onuda pilav falan yaparken pilavına yada çorbana atıyosun..veyahut üzerine serpiyosun..karacierine bak önce
dıştan tedavi: sana turup ve sirke kürü vericem ben...turubu rendele..içine sirke koy(1 turup,yarım çay bardağı sirke)bu karışımı 5-6 saat beklet..sonra cildine tonik gibi sür..2 günde bir yenile.günde 2 kere sür
ardından gelelim maskeye..cildini kurutucaktır bu tarif..onun için cildine elma suyu sür fırsat buldukça..ve gece nemlendirici sürmeyi unutma.
bundan fayda görmessen başka karışımlar vericem sana

X