Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aklinialirimsmile :roflol:
Süpersonik bişey di mi kanka :lepi:
İlk annem aldıydı eve bundan gördük beğendik, ben sevdalımla oturduğmuz eve aldım olumunekankayizsmile
Sora babanem aldı
Sora ablam aldı
Sevdalımın annesi, ananesi, kardeşi herkeşler aldı sositososito

cimri fun club olduk la
sempatiksalakcinni

arzum güle güle bebişim, ağşama da gel :gitme: opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3delisin kızım ya anlatışa bak:))
tencere setinide güle güle kullan bebeğimŞeniz
sorma ultra sonic allamaaklinialirimsmile

ayy sizin yazıları okumak bilee pek keyifli yaff opuyorumnanaktan keyfim pekişsin diye bi sütlü kayfe bide sigara yanındaa ohh :nazar: :içelim:

arzumm bende oyladım makkaj yarışmasını :kedi:

tanrıcam balım bişey dicem sanaa benim yüzüm karma sivilceye müsait ama kuruma da yapıyo soyuluyo yüzüm mafoldumben senin elma suyu süt ve porkatal suyunu dondurup kullanıyom.. gül suyum ve gülden tonikim de var acapaa tonik ve gül suyu sivilceleri azdırır mı geçmiyo yaa her gün bi tane daha ekleniyo deli olcem ohaoldumsmile devedikeni otunu da içiyomm.. daha ne ediyim ben hacım ne diyon yaa bilmiyorumkismile

iyi yapmışsın balım güle güle kullan..selülit içinmi aldın cildin içinmi??her iki amaç içinde iyidir gerçi:))

ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahaaaaaaaaaaaaaaa

colinste pantolon deniyodum
aynaya takıldı gözüm
kendimden iğrendim
kilo aldım bi selülüt olmuş bi selülüt

bana formil virina zalsın şunnar

iklim ya bebem kes tabi gülsuyunu kaç kere dedim kız,kullanma onu..devedikenini bırakma günde 3 kere..ayrıca sivilce için turup ve sirkeli formülümü dene istersen,sigara kayfe keyfi yapıyon adi seniii:dilcikar:canım çektii:1rolleyes:

iklim ya bebem kes tabi gülsuyunu kaç kere dedim kız,kullanma onu..devedikenini bırakma günde 3 kere..ayrıca sivilce için turup ve sirkeli formülümü dene istersen,sigara kayfe keyfi yapıyon adi seniii:dilcikar:canım çektii:1rolleyes:

:kahve::nazar::içelim:Bende kaave ve cigara keyfi yapıyooom..geeel..

Selülit içün Bagno Di Roma Fucus sabun serisini öneriyorum,
ben 2 ay mı ne oldu hep düzenli kullandım, duşta masaj yaparaktan. tabii duştan sora da kremlerle masajı unutmamak lazım. kurutuyor çünkü.
çok yoktu ama olan da bitti gibi. koruma amaçlı da kullanılablir.
Çok güzel sıkılaştırıyor cildi meret.
:kahve: hihoyyyt

maşalah de tospik:nazar:
selülit için geçen eklediğim yağı gördünmü tatlım?ben çok memnunum..karışık masaj yağızemuszemusayrıca bol su iç..kahve kola sigara içme..bol bol lifli gıdalar tüket kabak gibi..bol bol merdiven çık:hulya:

maşallah tanrıcam
zate sivilce sorunum olsadı yüzüm gözüm delik deşik olurdu
elim rahat durmaz çünkü

yok önceki sayfaları kurcalamadım
bi kurcalim
kahveden sigaran vazgeçemem.
bol bol su içiyom
kola içmiyom
merdivende çıkam
yürüyüşede başşlıyom
masajı böleeeeeee uzun uzun yapmanın faidesi var mı kuzum

dibindekini çağırma sen :gitme:
ben 2 ay mı ne oldu hep düzenli kullandım, duşta masaj yaparaktan. tabii duştan sora da kremlerle masajı unutmamak lazım. kurutuyor çünkü.

bebem benim cildim heç kurumaz ki
yımış yımış bi cildim var
ipek gibim

benim heç sivilcem olmadı :ecrin_bebek:
gızz tembel seni elbet tenhadaa yakalarım :ecrin_bebek: hava atıyo yaa mafoldumben maşallah de kız aman valla dikkat et kurtulmak için çabalıyoz baksana eyvahedigeldismile

ayy varyaa boşa gitmesin diyee kullandımdım amaa şu an itibariyle bıraktım :gitme: pekii toniğini de bırakiim mi bilmiyorumkismile bebeem gel sana da yapiim bi kayfee oturak sempatiksalakcinni (dermişiim -tatlicadiarzu- )

April, bunu nereden bulabiliriz peki? yaz gelmeden çalışmalara başlamak lazım....:hulya:

maşallah tanrıcam
zate sivilce sorunum olsadı yüzüm gözüm delik deşik olurdu
elim rahat durmaz çünkü

yok önceki sayfaları kurcalamadım
bi kurcalim
kahveden sigaran vazgeçemem.
bol bol su içiyom
kola içmiyom
merdivende çıkam
yürüyüşede başşlıyom
masajı böleeeeeee uzun uzun yapmanın faidesi var mı kuzum
olmazmıkaydirigubbakcemile5eğer aktardan selülit yağı alırsan ve masaj yaparak sürersen birde selülit için sabun alırda duşta onla sabunlarsan popoyu o zaman etkisini görürsün canım

:kahve::nazar::asigim:

olmazmıkaydirigubbakcemile5eğer aktardan selülit yağı alırsan ve masaj yaparak sürersen birde selülit için sabun alırda duşta onla sabunlarsan popoyu o zaman etkisini görürsün canım

:kahve::nazar::asigim:

bu ay sonu çalışmalara başlıyom kuzum
2-3 kg verem kendime güvenim gelsin
onun gazıyla her bi kremi ,yağı kullanırım kaydirigubbakcemile3
totoyuda sıkılaştırmak istiyom :kedi:

bu da oda arkadaşım ve bugün giydikleri hihoyyyt
oda arkadaşının fiziğe maşalah öncelikle:nazar:
ve kombini süper olmuş canım..herşey uyumlu ve şıkopuyorumnanaktan
bu ay sonu çalışmalara başlıyom kuzum
2-3 kg verem kendime güvenim gelsin
onun gazıyla her bi kremi ,yağı kullanırım kaydirigubbakcemile3
totoyuda sıkılaştırmak istiyom :kedi:

sıkılaşır bebeğim merak etmeyerimsenibenotururken sık poponu 10 kere falan yapsan süper ama dayanabilirmisin bilmiyorum:)

X