Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bebegim ciddi misin opuyorumnanaktangecenlerde güney demistin yanılmıyorsam sanırsam 2-3 yer aklınızda var

B]allahım bayılcam vallaha bende duyunca tav oldum reklama 2. bir reklama ihtiyacı yoktu
givenchy ın reklam yüzü livvvvv :lepi:[/B]
givenchy.jpg

Bitanem Ege de var planlarda, turizm merkezi olması yeterli...Keşke olsa keşke...:Saruboceq:
Ege Üniv'de yüksek yapmayı çok isterim...
boshayallersmile
Kuzum bu koku sana çok yakışır, söyliyim bak...Çok ta kalıcı EDT olmasına rağmen... bayanssulusmile

varya en çok istediğim şey İzmirde yaşamak.....boshayallersmile

bi gün yaşaayacam ama inşallah çok yaşlanmam o zamana kadarzemuszemus

Ben de çok istiyorum çok,boshayallersmile
Muğla yöresini de...

tamam kişiye özel olsun:smiley-cool:
içten tedavi: devedikeni otu tohumu alıyosun aktardan..onu günde 3 kere içiyosun...ayrıca zerdeçal alıyoun(1 tl lik yeter)onuda pilav falan yaparken pilavına yada çorbana atıyosun..veyahut üzerine serpiyosun..karacierine bak önce
dıştan tedavi: sana turup ve sirke kürü vericem ben...turubu rendele..içine sirke koy(1 turup,yarım çay bardağı sirke)bu karışımı 5-6 saat beklet..sonra cildine tonik gibi sür..2 günde bir yenile.günde 2 kere sür
ardından gelelim maskeye..cildini kurutucaktır bu tarif..onun için cildine elma suyu sür fırsat buldukça..ve gece nemlendirici sürmeyi unutma.
bundan fayda görmessen başka karışımlar vericem sana

Bunları ben de not alıyorum aşkitom :lepi:
meydan larusum benim
opuyorumnanaktan

Hmm ben hala seviyorum Givenchy'yi. Sevgili görümcemin hediyesiydi. Anaam görümcem var benim la şaka gibi ahaha delikafadulden
Ama şuan daha çok Lacoste Love of Pink kullanıyorum, o da kayınvalidemin hediyesi ahaha :roflol: anamm, farfümler hep sevdalımdan gelmiş ahaha -tatlicadiarzu-
bir de kışın sık sık TBS Vanilya kullandım...
bayanssulusmile

ohh ohh sefan olsun:roflol:deli yakaydirigubbakcemile3

nisan bebegim ins tanrı gonlune gore verir

aşkısı kokuyu biliyorum ...ben dahada hafif kokuları seviyorum

bende de givenchy dream vardı sanırsam o çok hoşuma gitmişti yada yanlış hatırlayabilirim ismini

tanrıcacıcıkım
dövmeyi nirde yaptırdın
hijyenik işinin ehli dövmeci arıyorumda
bide ücretler nası güzelim
bende 2.dövmemi istiyom hihihi

aşkım ozaman onu vücutummamı süreyim ee peki ne alıyım ben .yosun serisi kesmio pullanmayı.maskelerimi de yapıyorum ama arada yine pullanıyo

aaaaaaa ne kadar degisik birseymis canlar bende dumansız ızgara istiyorum tavisiye edebileceginiz bir marka ve model var mı bilmiyorumkismile

Balım, benim sana diyeceğim şey markalı değil,
Hani şu kapaklı elektrikli ızgaralar var ya,
Valla bence onlardan iyisi yok.:lepi:..Çok kısa sürede pişiriyor herşeyi. Duman yok, koku yok.a.s
Mantar, et, tavuk, ekmek, hatta kestane boshayallersmile...Ne istersem 5 dakika da yapıyorum...

end-334.JPG

244864_300-300.jpg

25-30 TL filandır bebişim.

istanbulda ne çok kişimişiz
aha bu tatlıgaci benim komşim :ecrin_bebek:

Şeniz

Tanrıçam sağolasınkaydirigubbakcemile5,yazan barnakların dert görmeye..aldım şahsa özel tarifnamelerini..detaylıca inciliiiciim..canım benim yaaa..kendini amme adamış kuşum..:hulya:

X