Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
senin güzel düşüncen ceylancım o teşekkür ederima.s.
okudun demekhihoyyytumarım güzel açıklama yapabilmişimdir

kaydirigubbakcemile2006 sensin bu dimiiii

canım benim akitrayada anlatmıştım şöyle söylüyorum hep,ayın 14 gibi parıl parıl parlamak isteyen varsa alsın bu ürünübayanssulusmiledenemesini gördünmü tenimde tatlım?

hoşgeldin evammsüprizzzzz

saol sürmelia.s.
yurt dışında cecile bulmak zor tabibilmiyorumkismileflormarın rujlarını çok beğeniyorum canım,ten ürünü yada farını hiç kullanmadım,her üründen bişeyler alıyorum deneme yanılma yoluyla memnun kalıp kalmadığıma bakıp daha sonra sizlerle paylaşıyorum..umarım işe yarıyodur..

rica ederim bebisim.. a.s.ewet cok zor yok gibi birsey aslinda.. flormarin farlarini ben begenmiyorum..rujlarini henuz denemedim onuda artikin 7. ayda ankaraya gittigimde denerim.. ama cecileyi cok merak ediyorum yaa.. bide $u $e warya she yani onuda merak ediyorum ozellikle rujlarini.. hani uzerlerinde lolipop olanlar.. paylasimlarin daim olsun.. :1hug:

Asom arap bacının mavisi ve pempesi mevcut . . .
Sen hankısını kullanıyosun sanırım pempesi yağlı ciltler için . . .

İkisindende aldım ben . Kokusu gerçekten mis . bayanssulusmile

Bu arada saç için ısırgan yağı çıkmış kaptım ondanda . Isırgan saça çok ii çok opuyorumnanaktan

ŞenizVan mınıt aso,van mınıt..nerden annadın?Yerim yafrim seni ,tanımışsın kankanı..olumunekankayizsmile

yapmazmısın canım yapmışsın tabi.ellerine sağlik:lepi:

valla asom tuzlu olsun napayım. dediğin gibi bereketliyse alayım 2 sene için iyidir bence. karta taksit yaptırırım:)
al anam al diyorum ya hergün kullandığım halde bitmedi 2 senezemuszemus

cecile nin hediyeleri çok güzelmiş yawww
ne aldında verdiler bunları hedaye olarak aso?
lilyum 4lü farı aldım,yeşil tekli farı ve ruju aldım hediye olarak fırça setini ve simli farı verdilersositososito
rica ederim bebisim.. a.s.ewet cok zor yok gibi birsey aslinda.. flormarin farlarini ben begenmiyorum..rujlarini henuz denemedim onuda artikin 7. ayda ankaraya gittigimde denerim.. ama cecileyi cok merak ediyorum yaa.. bide $u $e warya she yani onuda merak ediyorum ozellikle rujlarini.. hani uzerlerinde lolipop olanlar.. paylasimlarin daim olsun.. :1hug:
ben testırlarına baktım shenin ama bana vasat geldi be sürmelim:1no2:
flormara yeni yeni ısınma aşamasındayım henüz yorum yapamıycam..hele hele cilt ürünleri için..görmemişsindir büyük ihtimalle önceki sayfalarda bir allığından bahsettim tavsiye etmem bana yaramadı die..ama kendini yeniledikten sonra sıcak bakmaya başladım..şu an bi tane glosum 3 tane rujum var.ve gayet güzel canım
cecilenin fondotenini sürdüm kozmetikçideyken 28.tl civarıydı baktım gayet güzelsüprizzzzz
Asom arap bacının mavisi ve pempesi mevcut . . .
Sen hankısını kullanıyosun sanırım pempesi yağlı ciltler için . . .

İkisindende aldım ben . Kokusu gerçekten mis . bayanssulusmile

Bu arada saç için ısırgan yağı çıkmış kaptım ondanda . Isırgan saça çok ii çok opuyorumnanaktan
ben pembişini kullanıyorum sabunum,beyazıda var aynı zamanda.ama mavisini senden duydum:sm_confused:

grnt2832.jpg

tanrıçam renkli nemlendiricinin denemesini görmedim ben nerde görebilirim
tatlım alıntılıycam şimdi
ŞenizVan mınıt aso,van mınıt..nerden annadın?Yerim yafrim seni ,tanımışsın kankanı..olumunekankayizsmile
cierini biliyorumşakkıdınerden geliyo aklına olum ya:))
yapmazmısın canım yapmışsın tabi.ellerine sağlik:lepi:

saol canım benima.s.

tanrıça süpersin yaw,renkli nemldrici için çok saol,tendeki duruşu çok hoş günlük kullanabilirim dimi çok simli deil heralde bebeğim:1rolleyes:

rimel analizi yaptın mı tanrıça topiğinde bilmiyorumkismile
yaptım canım görmedin sanırım alıntılarım tekrardan
asom bu arap kızı nedir ne işe arar kine hiç bilmıyorum :kedi:
livim bunu sivilcen varsa üzerine sürüyosun gece yatmadan önce
[Kızım, ben zehir zekayım.kafamçokkarıştı.o yüzden liseyi bilem 5 yılda bitirdim..ohaoldumsmile
etiketler zaten öldürüyo benikaydirigubbakcemile3kocan battıyı yazan çıksınnkaydirigubbakcemile
tanrıça süpersin yaw,renkli nemldrici için çok saol,tendeki duruşu çok hoş günlük kullanabilirim dimi çok simli deil heralde bebeğim:1rolleyes:
çok simli canım günlük kullanma kutup yıldızı gibi parlarsın valla:smiley-cool:
makyaj ürününde marka takıntım var benim,
flormar golden rose ii değil diye biliyorum ama.
ben mayblen,dior,bioterm,clinic, kullanyorum kalem,rimel ve far olarak.
allık olarakta golden rose(tamamen kardeşimin şiddetle tavsiye etmesiyle) ve ilk defada flormar aldım,çabuk uçuyolar ama idare ederler.
allıkta ii marka almamam tamamen tesadüf,üzerinde durmadım niyeyse..çokta kullanırım.
ama memnun sayılırım allıklardan..
pudra yada fontdoten kullanmıyorum,
dünyanın parasını vererk aldığım cilinic pudrayı ablama verdim artık,boşuna duruyodu..
merak ettiğim kalitesi nasıl,cildine zarar verdimi.

önce şunu belirtiyim heker,cliniqe pudra bende kullandım,eğer onu sorduysan hayır cildime zarar vermedi..
flormardan sadece rujum var,golden roseden terekotam..onuda yeni aldım.terekotamı çok seviyorum..yerimseniben
benim gibi alerjik ciltlere flormar yada golden rosenin pudra yada fondotenini tavsiye etmem.ama dün carminanın mineralli fondotenini aldım bugün 2.deneme günüm ve olumlu şeyler düşünüyorum hakkında.yüzde yüz kefilim süper bir ürün demem için bi kaç gün daha beklemem lazım sizi yanlış yönlendirmek istemem.bende kobay gibi deneme yanılma yoluyla markalar hakkında fikir edinip sizlerle paylaşıyorum:)
sormak istediğin bişey varsa buyur canım dinliyorum

Son düzenleme:
tanrıcam teşekkür ederim söylediğin göz altı kremlerine bakıcam canım :)
en son aldığınız makyaj ürünlerine bodyshop allığımı ekledim ama fotoda tam belli oluyor mu bilmiyorum fisfisfis

tanrıçam peki ben napçaam günlük kullanım için ne alım pudra kullanmak istemiorum artık,cildim karma ve buğday tenliyim ama pürüzsüz ve aydınlık durmuo cildim help me:kedi:

kızlar rimelleri deniyemedim ama ancak bilgi verebilicembilmiyorumkismile
grnt2784.jpg

en baştaki rimel body shop=sanırım 29 tl civarı bişeydi.super volume mascara die geçiyor.kıvrım veriyor.
baştan 2.rimel=alix avien..fiyatı 10 tl.kıvrım veriyor buda.ama aman aman muhteşem diyemem.fiyatına göre eh işte diyebiliceğim bir maskara
baştan 3.rimel=avon super shok..10 tl almıştım.10 tl lik bir rimel zaten.20 tl olunca almayın:)daha önce resmini eklemiştim.fırçası biraz daha ilginç.avondan bu rimel harici hiç bir ürünüm yok.sevmem avon çünkü:umursamaz:
loreal brosse exacte:asigim:ben %50 indirimden 20 tl ye aldım.normalde 40 tl bişey..gözü kapalı tavsiye ederim.millet takma kirpik taktım sanıyoaklinialirimsmile
grnt2785.jpg

gördüğünüz gibi 2 taraflı.beyaz tarafıyla önce kirpiklerimize sıva yapıyoruz,sonrada siyah tarahla boyaya geçiyoruz:smiley-cool:

youhatnasia7 doğru yazdım işalah:)buyur canım

tanrıcam teşekkür ederim söylediğin göz altı kremlerine bakıcam canım :)
en son aldığınız makyaj ürünlerine bodyshop allığımı ekledim ama fotoda tam belli oluyor mu bilmiyorum fisfisfis
bakıyorum şimdi canım..ayrıca doğumgünün sanırımhihoyyytnice yıllara bitanemma.s.
tanrıçam peki ben napçaam günlük kullanım için ne alım pudra kullanmak istemiorum artık,cildim karma ve buğday tenliyim ama pürüzsüz ve aydınlık durmuo cildim help me:kedi:
renkli nemlendiric kullanabilirsin ama fondoten gibi olandan.body shopunkiler değil..öneride bulunmuştum dier sayfalara bi göz gezdirsen bebem:ecrin_bebek:ama tuzlu biraz uyarmı??hee fondoten istiyorum dersen şu an kullandığım carminanın mineralli ve 23 tl olan fondosunu önerebilirim..yaş kaç bu arada?ayrıca benimde cildim karmayerimseniben
yok ben verdiğin diğer markalrı duymadım hiç,onları sordum cildine zarar verdimi diye.
ben nekadar kaliteli kullansamda pudra fondoten hemen sivilce yapar ki hiç bekletmeden
yıkamama rağmen..

hep diyorum işte,kimi insan makyajla uyur sigara içer sağlıksız beslenir falan filan..ama tek bir sivilcesi yoktur hatta ben biliyorum bu 1 milyoncularda satılan ucuz ürünler varya onları kullandıkları halde ciltleri kaymak gibi olanları biliyorumkafamçokkarıştı
yani ucuz pahalı davası değil,cilt yapısıyla alakalı..şu an için hiçbir zarar görmedim kullandıklarım için..ama geçen sene denemek için almış olduğum flormarın true color serisi allığı sivilce yaptı.onuda tavsiye etmedim alerjik cildi olanlara.ama rengini beğenen ve cildi alerjik olmayan biri varsa buyursun alsın derim.

X