Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ama, olmuyor ki böööle, bak saat kaç? bu nasıl gece mesaisi?..Kartın kırmızı basacak..:eek:lmaz:

ya davşanlarım bu arap kızı denen şey nedir bir kaç yerde gördüm okudum,neye yarar faydası nedir,hemencik cevaplamayan arap olsun kaydirigubbakcemile3

Arap kızı, aktarlarda satılan minik kutuda krem..genelde lekeler için kullanılıyor..Ama sivilce içinde kullanıyormuş bunlar baksana..aklinialirimsmile
Ohhh.arap olmaktan kurtuldummmm..kaydirigubbakcemile3

Arap kızı, aktarlarda satılan minik kutuda krem..genelde lekeler için kullanılıyor..Ama sivilce içinde kullanıyormuş bunlar baksana..aklinialirimsmile
Ohhh.arap olmaktan kurtuldummmm..kaydirigubbakcemile3

saol canımmmm......acaba bu arap kızı hamilelik gibi yada güneş lekesi gibi lekelerede iyi gelir mi? kullanan varmı acebeeeCADIARZU

saol canımmmm......acaba bu arap kızı hamilelik gibi yada güneş lekesi gibi lekelerede iyi gelir mi? kullanan varmı acebeeeCADIARZU

Özellikle bu lekeler için kullanılıyormuş..Bende aldım birkaç kez kullandım..Fazla yoğun ve katı geldi..öylece duruyor..Sanki yağlandıracakmış gibi hissettim..

boshayallersmile
ben geldiimmmmmmaklinialirimsmile
yarın son final'e girip derinlere ineceğimmsositososito
açığımı telafi edeceğimmmdelikafadulden

minicik1peri sen açığını telafi etceksen ben napim peki :roflol: iyi kısa sürdü banın,hoşgeldin :))

Asom mavi derken kutusu mavi zemuszemus içi beyaz seninde dediğin gibi . . .
İkiside olduğu için artık deneme yanılma biçiminde karar vereceğim sanırım .
Cildim normal zaten benim yağlısıda yağsızıda çok fark etmez aslında . . .
sabunum beyazı beğenmedim ben ama pembesi gerçekten yaradı bana..pembeyi kullanmanı ve sivilcelerin üzerine sürüp uyumanı tavsiye ederim(dışarı çıkarken sürmek için değil bu kızlar)

oleyyy son sayfaya kadar okudum anacım azıcık yavaş yazın ilk sayfadan sona kadar bakıncam die çatladım ben okumaktan yoruldum siz yazmaktan yorulmadınız valla
topiğin hayırlı olsun yafri biraz geç oldu ama o kadar güzel ürünler tanıtıp yorumlarda bulunmuşsunki hiç bir sayfayı atlamak istemedim ...opuyorumnanaktan
Şimcik gelelim sorulara arap kızını bende aldım pembe olanını bunu sadece sivilce üzerinemi sürecez yoksa krem gibi bütün yüzemi?bayanssulusmile
hoşgeldin canımolumunekankayizsmile
hepsini okudun demek tebrik ederimvereliniortak
ilgine sevindimkaydirigubbakcemile2soruna gelirsek...bütün yüzüme sürmedim ben.sivilceli alana sürüyorum sivilcem olunca.ama tüm yüze sürmeni tavsiye etmem nasıl sonuç vericeğini bilmiyorum çünküfisfisfissen sadece sivilce üzerine kullan şimdilik yada varsa lekeninyerimseniben
gececi asoooeyvahedigeldismile
Bi tane daha etiket yaptııııım, bul hadeee..
bakıcam birazdan zatenkötükedihüsone hinlik yaptın yine la:nazar:
kuziş bidenem gece kuşum

cildim alın burun yağlı orta yağlı yanaklarda bişey yok normal bal köpüğümm

az da gece uyu lan bu ne bee yüzünü gören cennetlik gurban olduğum
kuzenim sen bişey sürmesende olur gül yüzlüm:asigim:ama sen su bazlı nemnlendirici kullan bebeğim..biodermin su bazlı nemlendiricisini tavsiye ederim bebeğime..akşama detaylı yazarım kuzenimeŞeniz
çok teşekkürler tanrıça rimel analizi için bayanssulusmile
topiğin o kadar kalabalık ki yine arkalarda kalmış
nazar değmesin maşallah ya müşterin hiç eksik olmasın
allah razı olsun canımkaydirigubbakcemile3
tanrıcam nerdesin ya gündüz ben varım sen yoksun:a015:
kuzum yz özlüom nan kanka hatun:emir_bebek:
gündüz yoksun diyosun..olum ben burdayım bak hele ama sen yoksun şansına küs:umursamaz:
cayada cagirsan gelirimopuyorumnanaktan
etiketler asada olanlarmi
ben bisey yazmadim
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
olsun canım kızlar yazıyolar saolsınlar fazlasıyla:))çayada beklerimzemuszemus
resimmi ekledin bensizzzzzz
kacırdım yine bak gördünmü
gündüz geldim amma arkadaslarında dediği gibi gündüz yoksun
:a015:

buarada SABUNcum tüm yüzüne sürdün mü ?
ben bikere sürmüştüm dısarı cıktıgımda tmm görüntü güzel oldu
ama sonradan tuz parcacıkları varmıs gibi bi pürüzlenme oldu kremde
yüzümde toz varmıs gibi oldu bende sildim temizledim korkuttu beni süremedim tekrar
eyvahedigeldismile
gecede ekledim:kedi:valla sen yoksun die içim kımıl kımıl oldu ama yapıcak bişey yoktueyvahedigeldismile:gitme:
tüm yüzüne sürme kulitam:)
yaa bide biz varken resim ekleee. akşamüstü falan mesela .:)
bak bizden de çok iltifat alırsın. şenlenirsin sonra zemuszemus
ımmm..düşünmem lazımCADIARZUkaydirigubbakcemile3
:lepi::lepi::lepi::

aso müşteriye tam hizmet nan bizde beklioz bebişimlülülülülülü
allah cezanı vermesin:roflol::roflol:müşteri velinimet kızım:lepi:ilgi çekmek için değişik kampanyalarla karşınızda olucaz:kahve:
Ama, olmuyor ki böööle, bak saat kaç? bu nasıl gece mesaisi?..Kartın kırmızı basacak..:eek:lmaz:
kartımı bastınızmıeyvahedigeldismile
ya davşanlarım bu arap kızı denen şey nedir bir kaç yerde gördüm okudum,neye yarar faydası nedir,hemencik cevaplamayan arap olsun kaydirigubbakcemile3
bende diyorum nie esmerleştim ben birdenCADIARZU:smiley-cool:
bu arap kızı denen şey maliyeti çok küçük,hatta minicik plastik dandik bir kutuda 3 tl gibi bir fiyata aktarlarda satılan,kokusu son derece hoş,sivilce ve lekeye son derece iyi gelen,ve performansıyla beni şaşırtan sevdiğim bir üründür davşan suratım
uzun süre kullanım sonucu iyi gelen tanıdıklarım olduyerimseniben
minicik1peri sen açığını telafi etceksen ben napim peki :roflol: iyi kısa sürdü banın,hoşgeldin :))

senin açığını kim telafi edicek böböğümm:nazar:

boshayallersmile
ben geldiimmmmmmaklinialirimsmile
yarın son final'e girip derinlere ineceğimmsositososito
açığımı telafi edeceğimmmdelikafadulden

pericikkkkhihoyyythoşgeldinn:1hug:az yattın içerde
başarılar canımsüprizzzzztatilde bol bol telafi edersin merak etmeaklinialirimsmile

kokoşlar bugün şaşırtıyım sizi sabah geliyim dedim:smiley-cool:
canlarım far bazı olmayan arkadaşlarımız var..herkezde olucak die bi kural yok..bende onları düşünürek kendimce bir çözüm buldumhihoyyytçözümün adı ARKO KREM!
arko kremi bir miktar gözkapağımıza yediriyoruz,ardından farımızı sürüyoruz..ama arko yağlı krem kullanılması önemle rica olunur..çünkü....yağlı bir yapıya sahip olduğu için farın yoğunluğunu arttırıyo.
denemesini yaptığım far cecile 410 numara...fiyatı 15 tl
hem krem hemde bazı çektim karışıklık olmasın...
grnt2932.jpg

grnt2924.jpg

grnt2923.jpg

grnt2925.jpg

grnt2927.jpg

resimler benden gözlemlemesi sizden:hulya:
1 ve 2 die yazdıklarım kullandığım tonlar(farın üzerinde yazılı)
tanrıça hepinizi öpüyor ve aşkama görüşürüz diyooo:eek:

Yasasin Tanrica yasasin Aso yasasin Arkoooooooo:lepi:

Manyak gibi far bazi ariyorum,magazada calisanlar bile ne oldugunu bilmiyorlarkafamçokkarıştı

Bu cözüm süper oldu,yasa be Cano yasaaaaaaa:lepi:

Sürün gariiiiiiiiiiiiii:lepi:

resimmi ekledin bensizzzzzz :mymeka:
kacırdım yine bak gördünmü
gündüz geldim amma arkadaslarında dediği gibi gündüz yoksun
:a015:

buarada SABUNcum tüm yüzüne sürdün mü ?
ben bikere sürmüştüm dısarı cıktıgımda tmm görüntü güzel oldu
ama sonradan tuz parcacıkları varmıs gibi bi pürüzlenme oldu kremde
yüzümde toz varmıs gibi oldu bende sildim temizledim korkuttu beni süremedim tekrar
eyvahedigeldismile

canım akşam makkaşımı temizledikten sonra elim yine kendi yaptığım kreme gitti unuttum akitcimcim ama sabah yanıma aldım elimde denemek için aynen bahsettiğiniz gibi topaklanmalar oldu elime sürdükten bi müddet sonra çok fazla değil ama oldu . . .
ve bu bende şu kanıyı uyandırdu bu arap bacı hem oldukça yağlı bi o kadarda pudralı bi oluşum yani pudranın yağ ile sürüme hazır kılınmış hali . . .

bu nedenle asoşum haklı tüm yüze kullanım için riskli olabilir yani makkaş altına sürüm için yoksa gece sürüp yatılabilinir ki ben bu gece bunu yapacağım ellerimi yumuşacık yaptı çünkü . . . bıraktığı hissi sevdim .

Bende pazar günü aldım gecesi bütün yüzüme sürdüm sabah kalkınca cildim aynen senin dediğin gibi oldu akitra sankim toz toplamış gibi oldu elime geldi hep tuz gibi beyaz beyaz bende hemen ılık su ile yıkadım sabahleyin ölemi oluyoki acep ....

a.s

Ha unutmadan bunun patentini alhihoyyyt

asoşum fikir çok orcinal evet renkler çok daha belirgin lakin o tüpteki krem margarin gibin çok yağlıdır o yani yol yol olur bi müddet sonra göz kapağınızda o yağlı far . . . zab demedi demen . . .

hoşbuldum bebeklerim özlemişim burayı :)
tanrıçam arko olayıyla beni bi masraftan kurtardın Allah razı olsunkaydirigubbakcemile3
mapıs damlarınndayken çok şey kaçırmışımohaoldumsmile
cecile'nin aynısından ben de de var pek sevmedim ben ama koyu gri olanı çok severek kullandım bitti,demekki bazsız sürdüm die öle rnegi çıkmıodu onların:sinifsinif:
etiketler de süüper delikafadulden
ya bi de carmina nın farları güzel mii?? inglota falan bi far için o kadar para dökmek istemiorm :eek:klava:
ben devam ediorm derinlere inmeye :kahve:

sabunum benimde aklıma o geldi tanrıcam bir müddet sonra çizgi çizgi olmasın
denedinmi canım dısarı cıkarken makyajında kullandınmı
zemuszemus
o kremide hiç sevmem vıcık vıcık ama cizgileşme olmuyor dersen alayım bitane hemen yavrucum
senin söylediklerini cok önemsiyor ben
zemuszemus
sephora naynnn yok bursanın daglarında canımcımm kaydirigubbakcemile3

canım akşam makkaşımı temizledikten sonra elim yine kendi yaptığım kreme gitti unuttum akitcimcim ama sabah yanıma aldım elimde denemek için aynen bahsettiğiniz gibi topaklanmalar oldu elime sürdükten bi müddet sonra çok fazla değil ama oldu . . .
ve bu bende şu kanıyı uyandırdu bu arap bacı hem oldukça yağlı bi o kadarda pudralı bi oluşum yani pudranın yağ ile sürüme hazır kılınmış hali . . .

bu nedenle asoşum haklı tüm yüze kullanım için riskli olabilir yani makkaş altına sürüm için yoksa gece sürüp yatılabilinir ki ben bu gece bunu yapacağım ellerimi yumuşacık yaptı çünkü . . . bıraktığı hissi sevdim .

a.s

asoşum fikir çok orcinal evet renkler çok daha belirgin lakin o tüpteki krem margarin gibin çok yağlıdır o yani yol yol olur bi müddet sonra göz kapağınızda o yağlı far . . . zab demedi demen . . .

Dogru ya..senağlama Hayallerimi yiktin alacagin olsun:dilcikar:

nan asooo evet bi masrafımızı daha eksiltmiş oldunnn yawrum
cennete gidicen kuzum:):teytey:
tabee müşteri velinimet tam hizmet:sm_cool:
reklam danışmanın olucam bugünde uyumucamm gel artık:):)

X