Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
akitra fondoten arıyodun,bak senin için aldım bizzat denedim ne vefalı arkadaşın var bak:smiley-cool:ama ama fondoten hakkında dataylı bilgiyi yarın vericem..carminanın mineralli ürünlerini çok beğendim çünkü
şimdi çıkıyorum kızlar hepinize iyi sabahlar kokoşlar yarın görüşürüzopuyorumnanaktan[/QUOTE]

tanrıcam canım görünce cok mudlu oldum valla hihoyyyt kaydirigubbakcemile2
cok hos seyler almıssın yine cecilein farları cok kaliteli begeniorum a.s
güle güle kullan amma ben bursada yasıorum carmina nerde satılıyor bilmiyorum
watsonda falan bulabilirmiyimki
fisfisfis

buaradasınav için tsk ederm yeni geldm insllh güzel bişeler gelir sonuc :Saruboceq:

Son düzenleme:
kokoş ajandanı yesinler anam aklinialirimsmile
cecile ve carminaya bayıldım knkam bugün gircektim tükana aslnda ama işim çktı anlatrım sana :nazar: ( kontürüm olursa :roflol: )
bayıldım denemelerine yine valla süper oldu bu topik iyi fikir ediniyorum :hulya:

gene döktürmüşsün bee kankaa
hepsi birbirinden güsel cecile far heç denemedim
ama golden rose dan çok memnunum far konusunda
bazada gerek kalmıo aplikatörü azcık ama öle suya tutmuom azcık ıslatıom
fara sürüom al sana bazlı far alası oluo Allama :lepi:
fondöten de carminayı beğendinmi kanka onuda heç denemedim
nesem gelde eice sorarım sana burnundan getirerek akannehir
gece bekledim bekledim hanfendi eklicek
uykum geldi sonunda iştee mirmirmirmir

afrom ne güzel şeyler almışın öle. güle gülle kullan. carminanın mineralli kapatıcısı var bende. pek anlamam ama kullanıyom ben hoşuma gitti. daha önce innova nın kapatıcısını kullanıyodum o da güzel. şimdi sen lancome u önerdin onu alıcam inşallah.

tanrıçam bende bişi sormak istiorum bepanthene yüze kullanılıomu,sivilce izlerine ii gelio dio duymuştum beni aydınlatırmısınnnn,seni sewiorummopuyorumnanaktan

asom o dediğinden bisde var annadım ben onun makkaj olduğunu zuzum
o marakanın makyaj temizleyiciside süper:=)

asom neler almıssın oyle vay anasını boshayallersmile
tek kullanımlık maskelere bayılıyorum cok pratik oluyor :ecrin_bebek:
...pratik oje ckartısı nasıl birsey bebegim ilk defa goruyorum
su aralar pek acıldım biraz durumu duzeltince onerdiklerini denicem sekerrrrtobayanssulusmile

su aralar pek acıldım biraz durumu duzeltince onerdiklerini denicem sekerrrrtobayanssulusmile

Şeker surat ,sen hiçbişey sürmesen bile olur..Şeniz

magnalina yarın sana krem tavsiyesi yapıcam canım
akitra fondoten arıyodun,bak senin için aldım bizzat denedim ne vefalı arkadaşın var bak:smiley-cool:ama ama fondoten hakkında dataylı bilgiyi yarın vericem..carminanın mineralli ürünlerini çok beğendim çünkü
şimdi çıkıyorum kızlar hepinize iyi sabahlar kokoşlar yarın görüşürüzopuyorumnanaktan

canım çok teşekkür ederim merakla bekliyorum en fazla 50 tl lik olsun ne de olsa işsizim ama dimi,pahalı birşey almayı kendime hak görmüyorum o yüzden :KK43: işe girince dr muradı alıcam strawberryden..yeni cicilerini güle güle kullan cecile'nın farlarına bayıldım..ben de bugün yeni ciciler aldım ama bir foto koyabilsem keşkem ...her akşam topiğindeyim canım abonesi oldum falla..

topik super olmuş asom üsenmedim okudum okadar sayfayı:)seni goremedim ama cok guzel olduğundan eminimboshayallersmile

tanrıçam body shopun renkli nemlendiricisi hakkındaki bilgilerini alabilirmiyim ona göre alıcam da

ahanda buldum senı dibimdeki kocccaa topiii görmemişimya yuh baa-tatlicadiarzu-şindi girişiom okumaya

Topigin hayirli olsun Tanrica.. Cok guzel aciklama yapmissin.. Sayende herkes cecile we flormarci olacak.. Bizler haric :)

Cecil farını çok beğendim..
KAhverengi mi onlar..koyu olanlar..
Mavi ocekleri sevmem, onun için bişey demiyorum..
Hee..fotoların kenarındaki gülen denizanası-örümcek karışımı yaratıklar çok şekermiş..
kaydirigubbakcemile3koptum yaaa:))valla ölesine çizittirdim neydüü belirsiz cisim adı:smiley-cool:2006ım kahve değil..grimsi ve siyahımsı koyu laci tonlarda
Yavrumm güle güle kullan ajandan pek hoşuma gitti valla kokoşş senii=) cecilenin farları nasıl güzel duruyo hemen almam lazım beyaza ve yeşile eridim resmen. ojelerin de pek gözel ben de bi pembe var golden rosenin en cırtlağından=) bu maviyi felan sürüyon mu sen?
karammmopuyorumnanaktansaol esmer güzelim,valla günlükte sürmüyorum ama aşkım burdayken sürüyorumaklinialirimsmileseverim her renk ojeyi..eskiden çok klasiktim kızmızı ve frençten şaşmazdım ama her renk severek kullanıyorum artık...cecile güzel bitanemyerimseniben
Kesinlikle cecile süper.Baya ürününü almıştım çaldırdım hem de dışarıda çantamdan.Valla içim baya bir cızzz etmişti mafoldumben
etmezmi:gitme:
Cevap için teşekkür ediyorum asoşum . . .
Pek sivilce çıkmaz bende ayda 1-2 tane ama bulunmasında fayda var aliciiiim arap bacıdan . . .

gamyoncuiremsu
ne demek sabunum sabunumzemuszemusbende öyle acil durumlar için bulunduruyorumgamyoncuiremsu
akitra tanrıcam canım görünce cok mudlu oldum valla hihoyyyt kaydirigubbakcemile2
cok hos seyler almıssın yine cecilein farları cok kaliteli begeniorum a.s
güle güle kullan amma ben bursada yasıorum carmina nerde satılıyor bilmiyorum
watsonda falan bulabilirmiyimki
fisfisfis

buaradasınav için tsk ederm yeni geldm insllh güzel bişeler gelir sonuc :Saruboceq:

akitram carmina watsonsta varmı hatırlamıyorum:uhm:benim aldığım rengi sonradan beğenmedim çünkü cecilede mavi,ama carminanın dier bütün farları çok güzel..aynı renk olmasaydı değiştirmek istemezdim zatenbilmiyorumkismileallah utandırmasın iaşalah 100 alırsınsüprizzzzz

kokoş ajandanı yesinler anam aklinialirimsmile
cecile ve carminaya bayıldım knkam bugün gircektim tükana aslnda ama işim çktı anlatrım sana :nazar: ( kontürüm olursa :roflol: )
bayıldım denemelerine yine valla süper oldu bu topik iyi fikir ediniyorum :hulya:
ödemeli yap:smiley-cool:saol kankam neyse arıyım bari sınırsız hattımdanlülülülülülü

gene döktürmüşsün bee kankaa
hepsi birbirinden güsel cecile far heç denemedim
ama golden rose dan çok memnunum far konusunda
bazada gerek kalmıo aplikatörü azcık ama öle suya tutmuom azcık ıslatıom
fara sürüom al sana bazlı far alası oluo Allama :lepi:
fondöten de carminayı beğendinmi kanka onuda heç denemedim
nesem gelde eice sorarım sana burnundan getirerek akannehir
gece bekledim bekledim hanfendi eklicek
uykum geldi sonunda iştee mirmirmirmir
bitanem haklısın ama beyin sarsıntı geçiriyorum resim eklerken resmenkafamçokkarıştıkaç kere silip yanlış resimler ekliyorum zaten hiç sakar değilimdir allah içineyvahedigeldismile
valla fiyat iyi markada güvenilir en azından ben carminaya güveniyorum babamın oğlu gibi:))içim rahat..yüzüme sürdüm bugünde sürdüm herhangi bir alerji yok,sivilce belirtisi yok..sanırım baya beğenicem:sm_cool:

afrom ne güzel şeyler almışın öle. güle gülle kullan. carminanın mineralli kapatıcısı var bende. pek anlamam ama kullanıyom ben hoşuma gitti. daha önce innova nın kapatıcısını kullanıyodum o da güzel. şimdi sen lancome u önerdin onu alıcam inşallah.
saol canımmm:1hug:evet kapatıcısıda var mineralli..pudrasıda var..dokusu çok güzel denedim ama almadım..mac kullanıyorum bitsin onu alıcam kısmetse..lancome tuzludur ama çokta bereketli bir üründür.sür sür bitmez.2 senede zor bitirdim düşün..hemde hergün kullandım:kedi:
tanrıçam bende bişi sormak istiorum bepanthene yüze kullanılıomu,sivilce izlerine ii gelio dio duymuştum beni aydınlatırmısınnnn,seni sewiorummopuyorumnanaktan
tatlım bende seni seviyorummopuyorumnanaktan
öncelikle şunu beliritiym,ben yüzüme ne zaman bepanten sürsem bana yaramamıştır.bepanteni tahrişe,kabuklu yaraya falan kullanırım.örneğin bıyıklarınızı aldırdınız ve ağda yara etti.o zaman sürün ama sivilce üzerine yani komple yüze uygulanmasını ben tasvip etmiyorum!
hücre yenileme özelliği olduğu için izleri geçirir die düşünülüyor ama yanlış..dahada sivilce yapar.bunu doktorlarlada konuştum ben kendimde yaşıyarak öğrendim.kafadan atmıyorum yani..
sivilce izleri konusuna değiniyim senin için canım bekle bi kaç gün çalışma yapıyım:kahve:
Heheehe..yeni etiket yaptım bul bakem..aklinialirimsmile:)

asom o dediğinden bisde var annadım ben onun makkaj olduğunu zuzum
o marakanın makyaj temizleyiciside süper:=)
hangi markaydı perican unuttum valla:bbo:
bende bayılıyorum livim,ben açıldım boğulucam artıkeyvahedigeldismilepratik oje çıkarıcı şöyle bişey livim,parmağını şişeye batırıyosun çıkarıyosun.. aaaa!!bi bakıyosun oje gitmişşzemuszemus
canım çok teşekkür ederim merakla bekliyorum en fazla 50 tl lik olsun ne de olsa işsizim ama dimi,pahalı birşey almayı kendime hak görmüyorum o yüzden :KK43: işe girince dr muradı alıcam strawberryden..yeni cicilerini güle güle kullan cecile'nın farlarına bayıldım..ben de bugün yeni ciciler aldım ama bir foto koyabilsem keşkem ...her akşam topiğindeyim canım abonesi oldum falla..

aboneyim abone diyosunolumunekankayizsmile
canım tabiki fazla uçma herkezin kendine göre bütçesi var..ben derimki sanaşutarafagitti
33120_buyuk.jpg

şu ürünü bir düşün..
fiyatı 60 tl civarı.clarinsin..
başarılı olduğunu düşündüğüm+duyduğum bir ürün..
ama avenede tavsiye ederim..
4792.jpg

avene dermokozmetik eczana ürünüdür..45-50 tl civarı bir ürün..
2 si arasında seçim yap tatlım..ama clarins almanı daha çok isterim

topik super olmuş asom üsenmedim okudum okadar sayfayı:)seni goremedim ama cok guzel olduğundan eminimboshayallersmile
senin güzel düşüncen ceylancım o teşekkür ederima.s.
okudun demekhihoyyytumarım güzel açıklama yapabilmişimdir
van minit aso
van minit
etiketi komikmişkaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile2006 sensin bu dimiiii
tanrıçam body shopun renkli nemlendiricisi hakkındaki bilgilerini alabilirmiyim ona göre alıcam da
canım benim akitrayada anlatmıştım şöyle söylüyorum hep,ayın 14 gibi parıl parıl parlamak isteyen varsa alsın bu ürünübayanssulusmiledenemesini gördünmü tenimde tatlım?
ahanda buldum senı dibimdeki kocccaa topiii görmemişimya yuh baa-tatlicadiarzu-şindi girişiom okumaya
hoşgeldin evammsüprizzzzz
Topigin hayirli olsun Tanrica.. Cok guzel aciklama yapmissin.. Sayende herkes cecile we flormarci olacak.. Bizler haric :)

saol sürmelia.s.
yurt dışında cecile bulmak zor tabibilmiyorumkismileflormarın rujlarını çok beğeniyorum canım,ten ürünü yada farını hiç kullanmadım,her üründen bişeyler alıyorum deneme yanılma yoluyla memnun kalıp kalmadığıma bakıp daha sonra sizlerle paylaşıyorum..umarım işe yarıyodur..

valla asom tuzlu olsun napayım. dediğin gibi bereketliyse alayım 2 sene için iyidir bence. karta taksit yaptırırım:)

X