Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
eprıll +18 dedin ya..orda bağa ne etçen:jeyyar::kedi:

Töbeler töbesi...alsanaalsanasmile
Ben sadece ortamın romantikliğinden dem vurmuştum, hey Allam, sempatiksalakcinni
Kızım sevdalısı asker, burada bize sarıyo yaa işe bak. benneyaptımki
(yalandankimölmüşsmili)
kaydirigubbakcemile3

Ayy erzucum, kampta biz herhal, ateş yakarız böle odunları çatıp,
sora bu Tanrıça kadıncağızı, otları motları toplar getirir ormanın derinliklerinden, kaydirigubbakcemile3
çöven otudur, maymun teridir, ne varsa alır getirir. :roflol:
Sora ateşte bi güzel gaynatırız bu otları, sora bi kısmısını içer, zehirlenir mefta oluruz.akannehir
veyahut, tonik yapar yüzümüze süreriz...zemuszemus
veya bizi bu halde görenler bizi cadı sanıp ateşe verirler :roflol:

ağaçlardan reçine toplar, toplu ağda seansı yaparız aklinialirimsmile :roflol:

yok ben gene +18 e gittim...Olmadı ahaha...
delikafadulden

april koptum Allah belanı vermesin senin devamını getiremiyorum geyiğin yaaa:)))) Allahım karnım ağrıdı len

kızz nettin neler aldın..harika ürünler..sen iyi alıştın kilinike bebetom..güle güle kullan ama memnun kalıcaksın severim kilinikiŞeniz
aferimm burdan yaz,bunlar okunuyo biliyosun dimiohaoldumsmilekızamm benim herif şifremi bile biliyoeyvahedigeldismileamn diyim:)))ama iyi fikirmişaklinialirimsmileneyse aşkımm sen bunu okuma olurmu fındık kurabiyem..aşkının bitanesi oyy oyy:1hug:sempatiksalakcinniyalakalık yapan tanrıça similieyvahedigeldismile
ayy çok omik yaa gözümün önüne geldi de birbirine koşan azılı hatunlar :roflol::roflol:

millet da bakıyor bilmiyorumkismile

dünya sarılma günü mü neee sempatiksalakcinni
:roflol::roflol:sahne gözümün önünde canlandı:)))

allah belanızı vermesin:rofloltçuyum ya beni gece yarısı ormanın derinliklerine göndericeksiniz dimiiağaç dallarından elbise bile yaparım sizeaklinialirimsmilekızım kleopatra nası ngüzelleşiyodu sanıyosun:smiley-cool:

april koptum Allah belanı vermesin senin devamını getiremiyorum geyiğin yaaa:)))) Allahım karnım ağrıdı len

Ay koptum burda...:roflol:
Ee şey, Tanrıçam şimdi, sen Tanrıça olduğuna göre, senin nişanlun da Tanrı mı oluyo akannehirakannehir
amanın dinden çıkaracak bu topik beni eyvahedigeldismile
ardıma bakmadan kaçayım zaar... :roflol:

Yok kız, ben seni yollamam ormanın derinliklerine, Şirinleri filan görürsün sen şimdi,kaydirigubbakcemile3
Gagamel peşine düşer neme lazım, en iyisi mi toplayıcılık görevini Pati'ye verelim, vereliniortak
Olmaz mı ?

kızlar bu gecelik nasıl sizce hepsiburdada bihter geceliği diye satılıyobilmiyorumkismile

yalnız farkındaysanız güme giden benim:smiley-cool:karılar oturduğu yerden güzelleşicekbenneyaptımkihöönnkkkakannehirlanet olsun kaderimeboshayallersmile

chess gecelik güzel ama önden bi numara yok düz çok düz yanı

sev diceğinin yanına ilk girişte arka arka girersen odaya olabilir emme bence önü çok sade geldi bana

olum sümme haşa de çarpılıcaz mübarek gün..gerçi cuma değil ama allahın her günü mübarek:smiley-cool:manyak yakaydirigubbakcemile3
döte gitmekten kurtuldum ama döte pati gidiyo sanırsam galiba eminim:roflol:neyse benden çıksında
valla gece yarısı şirinmi görürüm şirin olamyan şeylermi görürüm allah bilirohaoldumsmilegargamele razıyım o saatte be:))en azından zarar gelmezgamyoncuiremsu

kızlar bu gecelik nasıl sizce hepsiburdada bihter geceliği diye satılıyobilmiyorumkismile

ben çok hoş buldum,ama şu bihter aksesuarlarına kılım:))takısı tişörtü ruju küpesi yüzüğüakannehireprıl sen bilirsin,eminönüne bi gidiyorum camlarda yazıyo.. 'bihter yüzüğü burda'bide bihterin resmisempatiksalakcinnigeçen patide bihter kolyesi almış ne güldüm ya:))diyoki kanka bak bihter kolyeme:smiley-cool:dedim allan özentisi senisempatiksalakcinnihee bu arada beğenmiyomuyum?beğeniyorum canım o ayrı:kedi:

sev diceğinin yanına ilk girişte arka arka girersen odaya olabilir emme bence önü çok sade geldi bana

kahkaha attım yemin ederim:roflol: :roflol: modeli gözüksün die arka arkaya giriyomuşsırnaşık şey

ben bihterin bi bölümde (valla çok izlemediğimden bi anda gördüm öyle) bi kolyesini görmüştüm sıra sıra aşağıya doğru inşyordu zincirler

onu çok beğenmiştim ondan yapacam demiştim ama modeli de unuttum şu an yaa

bi arayıp bakyım şunu

ya ben ona gitmesem o arkam dönükken bana gelse
aklinialirimsmileaklinialirimsmile

alsammı acep hemide bana özel indirimi varmış, öyle olunca karşı koyamıyo insansempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ya ben ona gitmesem o arkam dönükken bana gelse
aklinialirimsmileaklinialirimsmile

alsammı acep hemide bana özel indirimi varmış, öyle olunca karşı koyamıyo insansempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

o zaman buzdolabının başında beklicen balım:roflol:

çünkü gelme ihtimalinin kesin olduğu yer orası

buzdolabı ışıkları da yansın için gözüksün

emrahın böle bi filmi vardı laaaboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…