Makyaj Ürünleri Tanrıça'nın Makyaj ve Bakım Dünyası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yukarıdan:kahve:gıdıksıza.sve yandan:lepi: :roflol:
kızz 333 demeyi unutmayın dudaklar öndehafif aralıkbayanssulusmile
kuzen benimkine isyan edersem sonu hiç iyi olmuyo bu tip konularda:smiley-cool:çöven suyu yap çövdür kendini deli aytenkaydirigubbakcemile3

ebısım tmm bıdanem sorun yk kayfeden we cıgaradan bı fırt cektım kendme geldım sempatiksalakcinni
arzummm yhaaa bıse reca edecemmm ben tutuncuyum benı soleeeeeeeeee yassak olmayan bı yerlere goturuwersen olarmı:kedi:
tanrıcam ıcme bebenkım madem ıcmeden yapabılıın bırak su meretı
hoca werır talkımı kendı yutar salkımı oldu ama nsemmm artık:eek:

yukarıdan:kahve:gıdıksıza.sve yandan:lepi: :roflol:
kızz 333 demeyi unutmayın dudaklar öndehafif aralıkbayanssulusmile
kuzen benimkine isyan edersem sonu hiç iyi olmuyo bu tip konularda:smiley-cool:çöven suyu yap çövdür kendini deli aytenkaydirigubbakcemile3

benımkıde ıızn wermıııdı
bı kawga ettım en hasarlısından 2 haftaı gectı burdayım
sakaryaya nası doncem bılmıiiimeyvahedigeldismile
derya tunaya doncem sonundasırnaşık şey

nası ağlamam ulanmafoldumbensevdiğim arkadaşlarımla bende gerçek hayatta görüşmek isitiyorum..bu benim hakkım değilmi:enbuyukkk:kuzen protesto similim sağa diil biliyin demü:nazar:

Ya gel buluşalım işte yaa denyocan.. kaydirigubbakcemile

sevgilim bepanten kullanıyo medusa benim bildiğim..orda onunla fikir ayrılığına düşüyoruz çünkü ben krem gibi cildi sürülmesi taraftarı değilim..artı gelelim bepanthole..oda losyon vucut için..liv aldı dün geçmiş sayfalarda resmi var..onu zaten yüze sürdürmem ben,süren varmı!!kız medusa sürme yüzüne kızzz...
o böğertik:)duran izlere çöven otu suyu sürücesiksin bebem..toplu alıntılarda tarifi var..allahın izniyle geçer..bide yoğurt ve limon maskesi elma suyu falan yap..imex tamamdır..sivilcelerin üzerine sür az bir miktarda..sonra yedir sivilceye..ama bepanthol cildine sürme bölürcem

Ben Bepanthen'i her banyodan sora popime sürüyom sadece. kaydirigubbakcemile3Pürüzsüz popi için birebir...gamyoncuiremsu
Roaccutane kullanırkene yüzüme de sürüyodum ama tedavi biteli beri sürmüyorum ballarım...yerimseniben
Bephantol fücut için daha uygun diyebiliyom şekerpareleri

gunaydın tanrıcam
gunaydın kokoslar uzun zamadır yazamadım okudum sessız sessız kombın we saclarınıza bıttım............

Artıkın gitme Pantercimmm :lepi:

anam kayfe cigara deme bağa:nazar:zaten bi kaç gündür içmiyorum,yeni başlamıştım oysaki:))paketim yıllandı nerdeyse,söz verdim benimkine içmiycem die.ama fena halde canım kayfe cigare çekiyyy:nazar:

Hee bak şinci kanka, şutarafagitti
Hayal etboshayallersmileboshayallersmile
Önce Mısır çarşısının altını üstüne getiriyoz.:eek:
Bi elimizde cevizli sucuk, yiyoz :roflol: cokacimcoook
Sora Boncuk Han'a giriyoz, Livimin istediği aparatlardan var mı diye bakıyoz, bayanssulusmile
Sora Marputçular Handaki Bayer kozmetiğe bakıyoz.
Oricinal Esteeler Lancomelar...Yannız süper ucuz. Oricinal gümrüğe takılan farümlere bakıyoz.bayanssulusmile
Soraa Eminönündeki Kahve Dünyasında oturuyoz. alkisalkisalkis
Bi elimizde sigaro,:nazar: önümüzde aromalı kaaveler:kahve:, eminönü nün mis havası, kuşlar çiçekler hihoyyyt
ve senle ben... :asigim: (Burası +18) :jeyyar:
nasıl ?
aklinialirimsmile

danrıcam bu arada pembis cizmelerın cook gozel solemeden gecemıcemmmm
bıraz gec oldu amma ıdare et ancak yettım

tamm gurbanee almanı beklıcem hebıraz cabuk al Şeniz
işalah cano:))
ebısım tmm bıdanem sorun yk kayfeden we cıgaradan bı fırt cektım kendme geldım sempatiksalakcinni
arzummm yhaaa bıse reca edecemmm ben tutuncuyum benı soleeeeeeeeee yassak olmayan bı yerlere goturuwersen olarmı:kedi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yok allahtan öyle tiryaki bi bünyem yok,keyifçiyim ben,öyle sigara olsun çamurdan olsun diyil,ya içkiyle yada kayfeyle felan işte:nazar:
beri bakın..3 resimle kandırılıcaksak yarın protestoya hazır olun:enbuyukkk:önden yandan ve gıdıksız çeşitli pozlarınızı bekliyörük:dance:

Ben Bepanthen'i her banyodan sora popime sürüyom sadece. kaydirigubbakcemile3Pürüzsüz popi için birebir...gamyoncuiremsu
Roaccutane kullanırkene yüzüme de sürüyodum ama tedavi biteli beri sürmüyorum ballarım...yerimseniben
Bephantol fücut için daha uygun diyebiliyom şekerpareleri

Artıkın gitme Pantercimmm :lepi:

Sora Boncuk Han'a giriyoz, Livimin istediği aparatlardan var mı diye bakıyoz, bayanssulusmile
Oricinal Esteeler Lancomelar...Yannız süper ucuz. Oricinal gümrüğe takılan farümlere bakıyoz.bayanssulusmile
Bi elimizde sigaro,:nazar: önümüzde aromalı kaaveler:kahve:, eminönü nün mis havası, kuşlar çiçekler hihoyyyt
nasıl ?
aklinialirimsmile

tmm bebenkım burdayım artıkın
su ıstanbul bulusma ısı de fena dıılmıs yanı+18 harıc haftaya ıstanbula el atmayı dusunuomzate:eek:

yok allahtan öyle tiryaki bi bünyem yok,keyifçiyim ben,öyle sigara olsun çamurdan olsun diyil,ya içkiyle yada kayfeyle felan işte:nazar:
beri bakın..3 resimle kandırılıcaksak yarın protestoya hazır olun:enbuyukkk:önden yandan ve gıdıksız çeşitli pozlarınızı bekliyörük:dance:

3resımde yetmıcekkkk hııı
ewah ewahh dıım o zman
yaw ben yandan weremem benım sutaslarrr ekrandan cıkar:çok üzgünüm:

buluruz sen heç sıkma canını ben de içerim emme pek değil yanımda içen olursa coşarım:)) ama öksürük var içemiyorum şu aralar fazla

benımkıde ıızn wermıııdı
bı kawga ettım en hasarlısından 2 haftaı gectı burdayım
sakaryaya nası doncem bılmıiiimeyvahedigeldismile
derya tunaya doncem sonundasırnaşık şey

ben de sanırsamalsanaalsanasmile

nasıl ?
aklinialirimsmile

şu yazdıkların pek ilgimi çekti canem özellikle lancome estee kısımları ve açık hava kuş sesleri felanopuyorumnanaktan

biz bi istanbul topluca buluşması yapalım geçen geldiğimde corel le buluşacaktık nasip olmadı

bi bi toplaşalım kızlar:)) mısır çarşısına gidip tesaddüfen belki birilerini de görürüzolumunekankayizsmile

ayıp ettin reçelim her anımızı çekeriz wc e giderken bilem arkasından çekecem panteri:)))

Ama ama :sinifsinif: cocuklulara musade etseydiniz ben de gelirdim.. ya bu arada agirlikla hangi yakadasiniz istanbullular? :eek: ben anadolu yakasinda atasehir civarindayim..

buluruz sen heç sıkma canını ben de içerim emme pek değil yanımda içen olursa coşarım:)) ama öksürük var içemiyorum şu aralar fazla

ben de sanırsamalsanaalsanasmile

şu yazdıkların pek ilgimi çekti canem özellikle lancome estee kısımları ve açık hava kuş sesleri felanopuyorumnanaktan

biz bi istanbul topluca buluşması yapalım geçen geldiğimde corel le buluşacaktık nasip olmadı

bi bi toplaşalım kızlar:)) mısır çarşısına gidip tesaddüfen belki birilerini de görürüzolumunekankayizsmile

ayıp ettin reçelim her anımızı çekeriz wc e giderken bilem arkasından çekecem panteri:)))

delüüü ne olcekkkŞenizbagajımlan ne ısın war:1rolleyes:

tanrıçam bunlarda benim yeni aldıklarım foto çekemdim netten yükledim

bu temizleme sütü yüzümdeki kırmızılıklar var ya hassaslıktan onları gideriyomuş

bu göz çevresi kremi günlük

bu da satıcı baayann 2 tane aynısından nemlendirici hediye etti bu da kırmızılıkları giderici bi ürünmüş bunu kullanıp bize dönüş yaparmısınız dedi

iki tane küçük boy verdi ikisi bi normal boy oluyormuş.

bunlar toplam 114 tl tuttu şekerparesim

Ayy gelin yaaaa ilarzum seni görmessem zati gözüm açık gitçem gamzeli pastam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5

nasıl ?
aklinialirimsmile

danrıcam bu arada pembis cizmelerın cook gozel solemeden gecemıcemmmm
bıraz gec oldu amma ıdare et ancak yettım

:asigim: :asigim: :asigim: :1rolleyes: :1rolleyes:
allahım...okurken büle oldumboshayallersmile boshayallersmile :asigim:
marputçuların oraya giderkene meydandaki kokoreççiden kokoda yeriz dimii:asigim:ama ama...bühüüüümafoldumben mafoldumbenbunlar anca hayalmafoldumbenizin vermez anacım kendimide jiletesem izin alamammafoldumben
bak şimdi benim kafamdaki hayali söylüyorum..ve vallaha bunu düşündüm:))
tayfayı yazıyom
ben tanrıça karısı:)liv,pati,karabiber,ilarzu,april,pati,akitra,panter,prensesin uykusuyum,burdaki kızlar mesela isim yazmıyorum iklimya minik ceylan burcukutlu vs..onlar alınmasın biz nie yokuz die..he bide tatlı gacı var tayfada..işte biz böyle gidicez bir hafta falan kamp yapıcaz:asigim:ay ne güzel olur beebilmiyorumkismile

Ayy gelin yaaaa ilarzum seni görmessem zati gözüm açık gitçem gamzeli pastam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile5

temem meleem buluşuruz mart nisan ayı benim istanbula sıklıkla gelme ayım haber verecem ama kim istanbulda bilmiyorum ondan haber veremedim geçen de sevdiceklerim

marputçuların oraya giderkene meydandaki kokoreççiden kokoda yeriz dimii:asigim:ama ama...bühüüüümafoldumben mafoldumbenbunlar anca hayalmafoldumbenizin vermez anacım kendimide jiletesem izin alamammafoldumben
tayfayı yazıyom
ben tanrıça karısı:)liv,pati,karabiber,ilarzu,april,pati,akitra,panter,prensesin uykusuyum,burdaki kızlar mesela isim yazmıyorum iklimya minik ceylan burcukutlu vs..onlar alınmasın biz nie yokuz die..he bide tatlı gacı var tayfada..işte biz böyle gidicez bir hafta falan kamp yapıcaz:asigim:ay ne güzel olur beebilmiyorumkismile

kampın diğer sakinleri bizi ya çok sever ya daaa çadırlarımızı yakarlar gece:)))

tayfayı yazıyom

Yeriz tabii düdük, kokoreç de yeriz, sen gel hele...:1ninca:
Ya kanka, sen şimdi, olağan aktar turlarından birini gerçekleştireceksin.boshayallersmile
Ben de öyle...boshayallersmile
Sonra, Allaaayın işi bu ya,sempatiksalakcinni
Mısır çarşısının ortasında pişti olucaz annadın mı zalak Tanrıçam?akannehir
Töbe tanrıma, çarpılcam burda.:eek:lmaz:..Taam mı kuzu sarmam, kaydirigubbakcemile5

aaa Eprilllllakannehir
aaaa Tanrıçaaa akannehir

diye birbirimize koşucaz.delikafadulden
O sırada Eminönü krocanlarının bakışlarını üzerimde hisseder gibin oldum..hehe.
kafamçokkarıştı naniknanik

ayy çok omik yaa gözümün önüne geldi de birbirine koşan azılı hatunlar :roflol::roflol:

millet da bakıyor bilmiyorumkismile

dünya sarılma günü mü neee sempatiksalakcinni

X